PDA

View Full Version : паласките



zvezdichka2
04-24-2009, 10:04
моля ви кажете ми ефикасни диети и упражнения за паласките защото моите са ОГРОМНИ никоя дреха не ми седи добре моля ви за помощщ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ :-# :-# :-# :-#

Dollystar
04-24-2009, 10:08
Ами прави коремни преси и като свалиш коремчето те и паласките ше ти станат по-малки... погладувай малко ако можеш и така ше има ефект нз поне с мен от тия не6а стана :grin: :o

BlueCat
04-24-2009, 10:56
С коремни преси може и да не стане. Поровисе из нета, има толкова много идеи за упражнения.

colymoly
04-24-2009, 11:17
и аз имах, но откакто скачам на въже изчезнаха а корем нямам

martinelka_kuklata
04-24-2009, 15:13
Ето една тема да напиша моя метод, с който си ги махам. От кога желая да го споделя.. :D
Майка ми ми показа едно упражнение, доколкото мога, ще ви обесня:
сядаш на колена, с ръцете на тила и почваш да мърдаш дупето току от ляво-току от дясно, като гледаш да не докосва краката ти и така 100 пъти общо - 50 от едната, 50 от другата. Но го прави или на одеало или на дюшек или на леглото. Аз малко се накланям от ляво и за тфа го прая на дивана, за да не падна. Като го правиш това 20 дни подред и ще се махнат почти.
Дано си разбрала! Успех! :-) :)

DaRk_AnG3L
04-24-2009, 16:53
Ето една тема да напиша моя метод, с който си ги махам. От кога желая да го споделя.. :D
Майка ми ми показа едно упражнение, доколкото мога, ще ви обесня:
сядаш на колена, с ръцете на тила и почваш да мърдаш дупето току от ляво-току от дясно, като гледаш да не докосва краката ти и така 100 пъти общо - 50 от едната, 50 от другата. Но го прави или на одеало или на дюшек или на леглото. Аз малко се накланям от ляво и за тфа го прая на дивана, за да не падна. Като го правиш това 20 дни подред и ще се махнат почти.
Дано си разбрала! Успех! :-) :)

Това и мойта мама ми го е казвала :D ......и най-хубавото е че наистина върши работа :grin:

martinelka_kuklata
04-24-2009, 18:05
Мхм и не се измаряш,а и става за 2-3 минути - всеки ден може да го правиш ако не те мързи. :) :)

splendour
04-24-2009, 18:39
po4ti go razbrax ama kak m1rda6 leko nalqvo i nadqsno ili...?

martinelka_kuklata
04-24-2009, 18:43
Ами гледаш да се надигаш колкото можеш, докато се местиш и сядаш отстрани до краката си, не върху тях ами точно да се допират краката и дупето. Сега разбра ли, splendour?

billytalent
04-24-2009, 18:45
Бахтии изобщо не го разбрах тва нещо :D няма ли някви клипчета или снимки с него

martinelka_kuklata
04-24-2009, 19:22
Ооф как да се опитам да ви обесня.. Това е началната стойка (http://log.bg/users_images/9/9352.jpg/)
И от там спускаш дупето и тялото си към лявата и дясната страна точно бедрата да се допират до долната част на краката. Такава снимка не намирам. Все едно като сядаш на колене нали си слагаш дупето на краката, в този случай го спускааш да не ги допира ами накриво си седнала все едно. Извинявам се, ако не сте ме разбрали, но не ме бива в обясненията и не мога по-добре от това, а и снимки няма.. :( :(

Cable
04-24-2009, 19:25
Аз като кача няколко килограма ми се появяват,като сваля изчезват.

splendour
04-24-2009, 19:30
kato 4etv1rtoto nali http://dieti.rozali.com/vkyshti/p183.html da sxvanax mersi mn :)

bebygirl
04-24-2009, 21:05
Ето една тема да напиша моя метод, с който си ги махам. От кога желая да го споделя.. :D
Майка ми ми показа едно упражнение, доколкото мога, ще ви обесня:
сядаш на колена, с ръцете на тила и почваш да мърдаш дупето току от ляво-току от дясно, като гледаш да не докосва краката ти и така 100 пъти общо - 50 от едната, 50 от другата. Но го прави или на одеало или на дюшек или на леглото. Аз малко се накланям от ляво и за тфа го прая на дивана, за да не падна. Като го правиш това 20 дни подред и ще се махнат почти.
Дано си разбрала! Успех! :-) :)

Това и мойта мама ми го е казвала :D ......и най-хубавото е че наистина върши работа :grin:
amen moita maika mi go e kazvala za dype :D

Seducti0n
04-24-2009, 22:24
8-) бих ви направила едно показно клипче,
и аз го знам това упражнение, ама ме е срам. 8-)

stefity
04-25-2009, 06:51
8-) бих ви направила едно показно клипче,
и аз го знам това упражнение, ама ме е срам. 8-)

Еее айде направи, че много искам да го видя как става 8-) Аз мисля го разбрах ама.... мамка му що не мога да седна на земята колкото и да се опитвам все присядам на единия си крак а не изцяло на земята 8-) или не го правя като хората...

CaribbeanGirl
04-25-2009, 07:41
И аз искам клипче, въпреки че май го разбрах! :oops:

Mi6inka
04-25-2009, 08:11
Към авторката... Въртенето на обръч и бягането смъксват паласките ...А иначе това упражнение ,за което се вдигна толкова шум изглежда доста интересно ,дано да е ефикасно

akinom
04-25-2009, 08:50
Златните правила:
Яж по- малко от изминалия ден! ( приблизително с около 100кал. )
Обръщай внимание освен на калорийната стойност, така и на грамажа на храната!
Дъвчи само дъвки БЕЗ ЗАХАР...
Споръвай 3-4 пъти седмично!
(Това правило си го спазвам всеки ден, и има страшен ефект , както на настроението така и на външния ти вид ) - 1ч. танци на ден!
Плуването също се отразява добре за цялото тяло, включително и паласките.
Недей да ядеж костилкови плодове, зеленчуци с прости захари ( като доматите ), не ти препоръчвам и мюсли .. няма особено голям ефект, а при мен се получи и обратият.
и... ако искаш си напиши на ръката желаното тегло, когато някоя пастичка или кремче те изкуши.
Пожелавам ти успех! :)