PDA

View Full Version : Защо го прави ...



Oxygen
04-24-2009, 10:31
Та значи моя проблем е следния моя наи-добър приятел си харесваше едно момиче и постоянно и копуваше подаръци тичаше след нея ама тя все го отблъскваше и му казваше че я подлупва и това за моя приятел беше много гадно и той престана .Навсичкото отгоре се скараха и сега той се държи гадно с нея :( :( :( :( и тя започна да си го изкарва на мен , твърди че съм и го откраднала и незнам си к'во още, а мен това ме дразни и не искам аз да го отнасям при положение ,че той се държи гадно а не аз .Хиляди пъти го молих казвах му как стоят нещата да вземе да се държи добре с нея той все ми обещаваше и пак си караше както си знае . Вчера с нея се скрахме пак и тя намекна нещо пак за мен и него и на мен ми кипна и му казах ,че ще е по-добре да не сме приятели вече понеже не мога да го отнасям заради него постоянно . После той пак ми обеща, че ще започне да се държи добре и започна да ме убеждава как вече макар и на половина се държи добре с нея ( да вярно е вече поне отвреме на времем си говорят ), но малко след това той започна да се държи още по тъпо с нея дори спря да и говори трябваше да и подаде едно шише и и го връчи без да и обели и думичка все едно ми го правеше на пук не мога да го разбера казва ,че много му пука за мен притеснявам се замен ,а му казвам да се държи добре с момичето и той сякаш на пук ми го прави знаече аз страдама от всичко това и все пак го прави вие как мислите прави ли ми го напук :( :( :( :(

bebka1
04-24-2009, 11:39
А ти как би се чувствала на негово мяст. И защо пък той да не е наранен от това момиче и просто да иска да и натрие носа. На теб защо толкова ти пука за нея? Искаш ли да го загубиш?

Oxygen
04-24-2009, 11:57
не искам да го загубя нито пък да загубя и него пъка ми за нея засхто и те ми е приятелка и двамата са ми много добри приятели е той ми е по-добър приятел , но просто иксам да се държи добре снея тя полага големи усилия да се сдобри с него а той се държи гадно и от цялата работа аз го онасям :( :( :( :( :(

Jamalska
04-24-2009, 17:23
Абе кфо я бавиш тая,кажи й да се отебава.Той е твой приятел,не тя.

Mi6inka
04-25-2009, 08:00
просто им обясни че за конфликта м/у тях двамата ти нямаш вина... Това са си неща м/у тях ,в които мисля ,че не би трябвало да се месиш (ако се месиш) ,за да не излезе накрая ето това.. ти да си виновна за нещо

bebka1
04-25-2009, 09:48
Не е яко тва дето го правиш. Караш го да избира човек, или ще се държи добре с нея или ти ще му се сърдиш. Що не му даваш да си се справя с чувствата както си иска. Ама и тя ква мазна филия е :?