PDA

View Full Version : Съвети



fargy
04-24-2009, 11:19
:-D

Mi6inka
04-24-2009, 11:26
Миличка... представям си как се чувстваш... (била съм в подобна ситуация ,но по скоро на мястото на гаджето ти..) Че той е свикнал с теб е ясно... каквото и да му е не може да те забрави така изведнъж...аз бих те посъветвала известно време да не го търсиш ,колкото и да ти е трудно...той може да има нужда от малко време да помисли ..дали иска сериозната връзка или се нуждае от свобода или... незнам.. Незнам и каква е причината поради която сте се разделили...не можах точно да разбера..но пак ти казвам ,че според мен известно време не го търси.. и да видим ..може пък и той да те потърси..Успех!

valdesbg
04-24-2009, 11:31
Отбягва те - показателно е девойче. Може да те гледа както си иска, просто не иска да е с теб повече. Причините не ги знам, но няма смисъл да го тормозиш допълнително.

Take_That
04-24-2009, 17:03
Иска да ПРЕКРАТИ - не можеш да го промениш, не знам причините, поради които иска да го направи, но по-добре се примири и продължи напред!
П.П - не се унижавай постоянно да го търсиш, мисля че не си заслужава....... (той не знае какво иска)

Hilary_
04-24-2009, 17:17
По добре всичко да приключи сега... според мен е объркан защото е свикнал с теб... а иначе чувствата вече почти ги няма... по добре всичко да свърши за да не се мъчите и двамата! :(

sadme
04-25-2009, 13:37
може и да не харесваш друг но ще се намери все пак не е единственото момче на света...а й когато няма риба и ракът е риба...продължавай на пред ;-) ;-) ;-)

fargy
04-25-2009, 19:26
новото по въпроса е ,че той каза ,че ме обича отново , но пък казва ,че не е толкова силно като преди и за да не провали миналото бяга... в това има ли смисъл или просто му трябва време за да разбере напъбно какво иска щом ме обича... много съм объркана особено като казва такива неща! :-k #-o

Take_That
04-25-2009, 20:49
новото по въпроса е ,че той каза ,че ме обича отново , но пък казва ,че не е толкова силно като преди и за да не провали миналото бяга... в това има ли смисъл или просто му трябва време за да разбере напъбно какво иска щом ме обича... много съм объркана особено като казва такива неща! :-k #-o

Мисля, че ако се отдръпнеш от него за известно време ще е по-добре и за двама ви....

valdesbg
04-26-2009, 17:53
Бившите са бивши. Не отваряй стари рани.