PDA

View Full Version : Разиграва ли ме илиии ..... ???



SlAdKa_ShMaTkA_69
04-24-2009, 12:27
Здравейте на всички .. Искам да ви помоля да споделите вашето мение по един въпрос, който ме тревожи ... Та такам .. с едно момче се запознахме в началото на месеца от общи познати .. Харесах го много в началото , но в последствие разбрах ,че си има приятелка и се опитах да се дистанцирам от него .. Точно в този момент опбачи той прояви някакъв интерес (или поне така изглежда) и казва ,че е готов да зареже приятелката си ако искам да опитаме .. АЗ обаче не съм сигурна в неговите чувства и не знам какво да правя ... Дайте съвети моля ви .. :) Благодаря предварително на всички прочели проблема ми и на тези който са ми дали съвет .. :)

slun4ice_90
04-24-2009, 12:30
Не му вярвай...Ясно е,че ще каже така...Обаче бъди сигурна,че няма да я зареже. :?

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-24-2009, 12:34
И аз така си мисля и се опитвам по някъф начин да го избягвам , за да ми е по - лесно да го превъзмогна , но той ми звъни по 3-4 пъти на ден ... Всяка вечер ме кара да излзиаме .. пише в скай постоянно ... направо се призързах вече и не знам какво да правя.. :?

slun4ice_90
04-24-2009, 12:37
:shock: А,приятелката му знае ли? :-o

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-24-2009, 12:41
Не ... Мен всъщност тя ме притеснява ... Познавам една нейна приятелка и веднъж ( все още не знаех , че са приятелки ) се изпуснах пред въпросното момиче , че пича ми прави някакви намеци ... Тя гледаше като втрещена и е казала на приятелката му .. От тогаваа приятелката му ( да я наречем Г. ) ме гледа адски злобно и доколкото знам от общата ни познатаа цитирам " искала да ме удуши" :shock: за Бога той сам идва при мен и ме търси .. :o :o

Henn
04-24-2009, 12:44
абе какви са тия щом ще зареже приятелката си заради тебе след време ще зареже тебе заради друга 8) :-P :-P :-P

slun4ice_90
04-24-2009, 12:45
Аха,кофти е значи...Обясни й,че той те търси,защото сигурно ни й е много весело...Пък и да нямаш проблеми с нея.А на пича му кажи,да си ходи при гаджето...Баси разхайтеното момче е този... :?

zay4e
04-24-2009, 12:47
ami tova koeto moje6 da napravi6 e da si izkrenna i da 4aka6.Kaji mu 4e go haresva6,samo tova i ne pravi ni6to drugo,prosto 4akai da vidi6 dali 6te skysa s priqtelkata si,ako ne go napravi a iska da se natiskate,celuvate..... ala bala i ti kazva,4e po-kysno 6te skysa s neq-budalka te

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-24-2009, 12:52
Често казано слънчице мен ми писа в всеки наш разговор да му напомням , че има приятелка и да не си развалят отношенията .... а отговора му е .. : [12:35:25] Той каза: moje da se osvobodq
[ 12:35:30] Той каза: za takova krasivo momiche kato teb
[12:35:34]Той каза: :*

:?

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-24-2009, 12:54
Ето го и поредното предложение за излизане м/у другото ..

[15:52:12] Той каза: iskash li dovechera da te vodq s men

slun4ice_90
04-24-2009, 12:56
Често казано слънчице мен ми писа в всеки наш разговор да му напомням , че има приятелка и да не си развалят отношенията .... а отговора му е .. : [12:35:25] Той каза: moje da se osvobodq
[ 12:35:30] Той каза: za takova krasivo momiche kato teb
[12:35:34]Той каза: :*

:? Мъжките лъжи,край нямат...Аз ти дадох моя съвет,ти си реши какво ще правиш. :)

GossipGirl89
04-24-2009, 13:02
Според мен не трябва да му се доверуваш и връзваш...
Всяко момче може да каже така, да те из*ука и после да те зареже и отново да е с приятелката си...
Ако толкова много те харесва нека първо я зареже и тогава ще му мислиш какво да правиш :) Иначе съветът ми е да не му вярваш и колкото се може повече да го отбягваш. А колкото до приятелката му - ако имаш възможност говори с нея и й обясни, че той те търси, не си ти заинтересованата... Даже като доказателство можеш да и копнеш и нещата от скайпа, които ти пише :) Така ще я спасиш и нея от поредния глупак...

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-24-2009, 13:11
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Преди малко ми каза , че са се разделили с Г. :grin: :grin: :grin: :grin: И сега иска да бъде с мен .. :grin: :grin: :grin:

GossipGirl89
04-24-2009, 13:14
Ти първо се убеди със сигурни източници, че наистина е така, защото да не се окаже накрая, че си измисля колкото да те прилъже... И каквото и да решиш да правиш бъди много внимателна. Мое рично мнение - щом с такава лекота прекратява връзки не мисля, че си струва :)

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-24-2009, 13:17
Първото което направих е да се уверя в това ... Общата ни позната с Г. го потвърди .. Всъщност се чуваше дори как Г. плачеше в този момент :( Надявам се наистина да съм нещо повече от поредната .. :-D мерси много на всички , които дадоха мнението си . :) :-)

slun4ice_90
04-24-2009, 13:19
Баси късмета имаш...хах..Е,щом е така всичко най-хубаво.Обаче имай едно на ум... 8)

nadety250
04-24-2009, 14:14
А,приятелката му знае ли? :shock:

fucklowebaby
04-24-2009, 14:36
и аз съм в почти същата ситуация..само че не искам да зарязва приятелката си заради мен..пък и не съм сигурна,че ще го направи :)

Hilary_
04-24-2009, 15:34
Ами внимавай да не те зареже заради следващата... :? Щом веднъж го е направил... :? :?

Take_That
04-24-2009, 16:41
Баси късмета имаш...хах..Е,щом е така всичко най-хубаво.Обаче имай едно на ум... 8)

Подкрепям

Slave4You
04-24-2009, 18:19
Хахах да я зареже и тогава да говори ;) Не ти ли идва наум, че даже да говори сериозно, щом е способен (ако наистина е, де .. ) да зареже сегашната си фр за теб, след време ще се появи някоя, която да му хареса още повече и ще те зареже теб и т.н. Какво е това несериозно отношение.. като му доскучее и ги сменя;) :-x Вземи се малко в ръце и му бий шута и си намери някой по-сериозен от това ...

ImmortalForever
04-25-2009, 13:26
Хахах да я зареже и тогава да говори ;) Не ти ли идва наум, че даже да говори сериозно, щом е способен (ако наистина е, де .. ) да зареже сегашната си фр за теб, след време ще се появи някоя, която да му хареса още повече и ще те зареже теб и т.н. Какво е това несериозно отношение.. като му доскучее и ги сменя;) :-x Вземи се малко в ръце и му бий шута и си намери някой по-сериозен от това ...

Именно!И ти си следващата преебана от сега-въпреки че сигурно гъза ти е в тавана от щастие.Нали знаеш, че и женените мъже винаги "изоставят" жена си за заради любовницата си.... по филмите... Не се знае дали не си само за еднократна употреба и после чао бамбина....и пак при старата...Коварна работа са това мъжете! :-x

sladur4etyYy
04-25-2009, 13:40
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Преди малко ми каза , че са се разделили с Г. :grin: :grin: :grin: :grin: И сега иска да бъде с мен .. :grin: :grin: :grin:

ми честито, ама тва момче ми лъха на тъпота и повърхностност :? считай, че в момента, в който се появи някоя по- нагласена, ще хукне след нея.