PDA

View Full Version : Проблем със звукът



like
04-24-2009, 12:48
Здрасти на всички имам нужда от малко помощ защото този път наистина оплесках нещата с компа.Проблемът е в звукът и уиндолс медиа плеъара ми и двете са се прецакали преди да изляза на кафе си беше наред обаче когато се прибрах преди 1 час ми показа че диск С е пълен и затова реших да го поразчистя и сигурно съм изтрила нещо неволно и сега няма звук никъде нито в vboxs,youttobe, или на която и да е било програма онлайн или на компъотъра.Когато искам да отваря уиндолса се показва съобщението Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There may not be a sound device installed on your computer, it may be in use by another program, or it may not be functioning properly.Някъде четох че трябва да вляза в контрол панел и от там на Звуци и Аудиоустройства и да натисна една отметка да се появи иконката за регулиране на звука до часовника в странни на десктопа обчае абселъотно всяка функция ми е забранена и не става нищо.А най-странното е че понякое време компа се рестартира ей така без да съм му задала команда и ми пише открит е нов хардуер.Хора ако някой може нека помага все си мисля че съм изтрила нещо докато оправя диск С аз попринцип много много не гледам какво трия.

rosenhristev
04-24-2009, 13:27
Предполагам че си си затрила дайвърите за sound картата погледни да не е от това с компютъра трябва да са ти дали дискове с дайвъри намери го тоя за sound картата и го инсталирай най-вероятно ще е от това според мен. За рестартирането на компютъра незнам от какво ти го прави...

Outlaw87
04-25-2009, 12:07
сваляш програма за системна информация и гледаш какво ти е дъното/отделния саунд и махаш аудио драйвърите които са инсталнати и инсталираш правилните. относно рестарта на машината кога го прави или няма нещо конкретно?