PDA

View Full Version : Разбира ли се дали някой ви харесва



atry
04-24-2009, 13:03
Как разбирате дали някой ви харесва без да ви го е казал или просто не се разбира :D

GossipGirl89
04-24-2009, 13:05
Еми по действията - логично... Намеци, ала-бала :) Разбира се ...

ThePowerOfLove
04-24-2009, 13:07
Да, разбира се :) Начинът, по който се държи..

slun4ice_90
04-24-2009, 13:09
Поведение,усмивка,намек и т.н.Е,някои се лигавят и закачат,сякаш са още в детската градина хах... :D

kristito3
04-24-2009, 13:19
ами аз например (да не кажа винаги) усещам :-D някои момчета може лесно да се заподозрят :D :D други пък доста трудно, защото са ми казвали, че момче предложило на момиче да ходят и тя страшно много се учудилала. Изобщо не е подозирала, че той има нещо към нея :-D :-D Как да разбираш ли - щом доста често е до теб, иска да си говорите, да сте само двамата, изолира другите от компанията и от тях вижда само теб, работата е ясна :-D :-D Има други пък, които се правят на "идиоти" :D :D за да ги забележиш, а те пък - за да те разсмеят. Ако те пита дали си имаш приятел, също е явен признак ;) Също, ако ти каже "Някой път можем да излезем." Общо взето по това аз разбирам ;) Но внимавай! Понякога може да се подлъжеш! Например човекът да е доста контактен, а ти да си помислиш, че намеренията са му повече от приятелски. Но не се притеснявай! В повече от случаите винаги излиза, че са му повече от приятески :-D :-D :-D

atry
04-24-2009, 13:35
=Например човекът да е доста контактен, а ти да си помислиш, че намеренията са му повече от приятелски. Но не се притеснявай! В повече от случаите винаги излиза, че са му повече от приятески :-D :-D :-D

да на това се вика заблуда ;) и доста често се оказва, че не е това което си мислиш 8-)

kristito3
04-24-2009, 13:47
=Например човекът да е доста контактен, а ти да си помислиш, че намеренията са му повече от приятелски. Но не се притеснявай! В повече от случаите винаги излиза, че са му повече от приятески :-D :-D :-D

да на това се вика заблуда ;) и доста често се оказва, че не е това което си мислиш 8-)

ми да за съжаление понякога така става, но не винаги

Hilary_
04-24-2009, 15:37
С намеците... погледите...начина, по който се държи с мен и с останалите... с това, че няма нищо против да ме опознае добре...иии такива... :D 8)

Jumbie483
04-24-2009, 16:06
Абе и аз не знам, ама факт е че винаги усещам :-|

Slave4You
04-24-2009, 18:25
Ох еми това се усеща.. по начина, по който те гледа, както се държи към теб и т.н. Разбира се всяко момче си е различно, някои действат по-направо.

titinkaa
04-24-2009, 18:51
начина по който ми говори,усмивката,милото държание и някои неща с които се опитва да ме развесели или нещо подобно :)

selens
04-24-2009, 18:56
Усеща се .. :)

got2Bthe1
04-24-2009, 19:03
Мне ще се наложи да си купиш детектор на лъжата!Така се открива най-лесно причакваш го някъде нокаутираш го и го връзваш....после като го принудиш да отговори сканираш резултатите!


П.П. Сори за безсмисления коментар ама не се сдържах

sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2009, 19:06
Погледът. Това е най-най-издайническото нещо според мен. Дори когато се кара, обижда, заяжда, наранен е, или просто ти говори, начинът по който те гледа е съвсем различен от 'обикновен поглед'. ;)

selens
04-24-2009, 19:07
Погледът. Това е най-най-издайническото нещо според мен. Дори когато се кара, обижда, заяжда, наранен е, или просто ти говори, начинът по който те гледа е съвсем различен от 'обикновен поглед'. ;)
На същого мнение съм ;-)

moon_flower
04-24-2009, 19:16
Абе то уж се усеща от намеци и такива неща,но мене колкото и намеци да ми прави някое момче веднага си казвам на ум,че няма как да са намеци и това са просто приятелски жестове.. :D

sadme
04-25-2009, 13:21
ами не винаги се разбира...може да те гледа така сякаш те харесва...да се държи така...да ти казва можем да излезем някой път... да излезете някой път...да те кани по някакви партита и да те пита дали ще ходите и точно когато си мислиш че те харесва да ти кажат че си има гадже и са го видяли да се натиска някъде мазно с нея...ммм съдба :D

kristito3
04-25-2009, 18:22
ами не винаги се разбира...може да те гледа така сякаш те харесва...да се държи така...да ти казва можем да излезем някой път... да излезете някой път...да те кани по някакви партита и да те пита дали ще ходите и точно когато си мислиш че те харесва да ти кажат че си има гадже и са го видяли да се натиска някъде мазно с нея...ммм съдба :D
това от личен опит ли го казваш :( :( :(