PDA

View Full Version : Какво вие бихте направили на мое място?



ziko
04-24-2009, 13:46
Та ето как стоят нещата...харесъл съм си едно момиче от първия момент в който я видях...и още същия ден си разменихме скайп никовете и после тел. номера.Мина вече седмица-две(може и повече) и мн добре се разбираме , имаме общи теми за разговор и почти еднакви интереси.До тук добре.Знам още от самото начало че си има приятел,който е от родния й град(т.е. любов от разстояние)...но това няма да ме откаже да се боря за нея,понеже съм сигурен че ако е с мен ще е по-щастлива( поне така го чувствам).Та това е малко предистория...сега и това което ме мъчи.
След няколко дни ще се събираме с приятели да ходим на диско и тя ще идва,но там където ще ходим е доста далечко от тях...и тя ми предложи да остане в нас ,аз разбира се и казах че няма проблеми ;)...та ако може съвети като се приберем заедно да предприемам ли нещо или.. ?вообще какво вие бихте направили на мое място.
п.п. за секс <-това се изключва..но пак зависи от нея.

valdesbg
04-24-2009, 13:51
Пробвай, пък докъдето те пусне - дотам. Не нахалствай, но бъди настоятелен. Надявам се схващаш тънката разлика :)

Аз бих опитал докъде ще ме допусне, но не бих имал очаквания за нищо - както че ще ме отреже така и че ще тръгнем.

hottie
04-24-2009, 14:09
както се случи, ти са ще разбереш накъде бият нещата. Не я стряскай само.

ziko
04-24-2009, 14:34
Пробвай, пък докъдето те пусне - дотам. Не нахалствай, но бъди настоятелен. Надявам се схващаш тънката разлика :)

Аз бих опитал докъде ще ме допусне, но не бих имал очаквания за нищо - както че ще ме отреже така и че ще тръгнем.

Ще я осетя границата...даже сега ми идва една картинка на ова което може да стане :)

MP
04-24-2009, 15:16
Тя въобще има ли си някаква представа,че я харесваш?

Take_That
04-24-2009, 16:44
Да защо пък да не предприемеш :) Но не я плаши, ако ти отвърне много добре, ако пък ли не - не бъди нахален, даже и се иизвини в този случай... (та да, докъдето те пусне)

lipsvashh_mi
04-25-2009, 10:54
понякога да си настоятелен не е много добре..зависи си от момичето,естествено,но моят съвет е да излезете няколко пъти само 2мата преди да се впускаш в някакви по- такива действия...примерно целувка на първа-втора среща лично мен би ме подразнило,дори да харесвам момчето :?

cinderella_gugutka
04-25-2009, 11:01
ми според мен можеш да по4неш с гушкането-т.е. да видиш дали и тя ше се гушне или ще се отдръпне,после с целувка по бузата,после по устата и....докъдето се навие :D

ziko
04-25-2009, 11:08
Харесвам идейте ви....даже мисля да си открадна една целувка :)...да видя как ще реаргира....едвали ще е отрицателно,поне така си мисля :)...ако е позитивна ...като я изпратя ще добавя и една прегрътка:).

sladkish_14
04-25-2009, 11:12
От колко време си има приятел?
Мисля , че тя самата иска нещо да стане , щом въпреки това , че има връзка желае да остане у вас ,, Не знам мисля че това с целувката , което си го намислил и после прегръдката е добра идеЯ !

sadme
04-25-2009, 13:03
ами не я стряскай...прегърния(не я задушавай)... целуния и така...не нахалствай пък докъдето те пусне :D

ziko
04-25-2009, 13:30
Хах..не си мислете че като я видя дай веднага да и се нахвърля :-D ...не разбира се ...ще разиграя една сценка...ако искате може да ви я кажа..таман да видите дали е оригинална :D

Take_That
04-25-2009, 13:33
Хах..не си мислете че като я видя дай веднага да и се нахвърля :-D ...не разбира се ...ще разиграя една сценка...ако искате може да ви я кажа..таман да видите дали е оригинална :D

Айдеее кажи 8-)

ziko
04-25-2009, 13:55
Хах..не си мислете че като я видя дай веднага да и се нахвърля :-D ...не разбира се ...ще разиграя една сценка...ако искате може да ви я кажа..таман да видите дали е оригинална :D

Айдеее кажи 8-)

Ами като се видим...по някое време (когато я расмея,да ми е по лесно нататък)...ще и кажа че имам изненада за нея :)....и ще започна да си бъркам в джобовите все една търся нещо :)...после ще и кажа да си протегне ръката и да си затвори очите и без да поглежда...след това аз ще си открадна една мн бърза целувка :)..това е като цяло ...може и да добавяте ...ако мислите че се губи нещо.

sladur4etyYy
04-25-2009, 14:24
^ според мен тва може да я стресне.

ziko
04-25-2009, 15:19
^ според мен тва може да я стресне.
Moже и така да стане...но като цяло мисля че ще се страсне ако я награбя да я целувам там...а аз не това искам :)...съвсем нежно и бързо ще я :-) и после ще се дръпна;)

Wrathchild
04-25-2009, 16:03
На мен едно ми направи впечатление...
Защо смяташ, че с теб ще е по-щастлива? Разбирам ако се държи зле с нея, но...

smileforyou12
04-25-2009, 17:48
ВСЕ ПАК ЩОМ Е ОТ НЕИНИЯ ГРАД ТЯХНАТА ВРЪЗКА Е НОРМАЛНА А И ДА СТАНЕ НЕЩО МЕЖДУ ВАС ТЯ МОЖЕ И ДА ТЕ ЛЪЖИ

yahhooo
04-25-2009, 18:33
Хах..не си мислете че като я видя дай веднага да и се нахвърля :-D ...не разбира се ...ще разиграя една сценка...ако искате може да ви я кажа..таман да видите дали е оригинална :D

Айдеее кажи 8-)

Ами като се видим...по някое време (когато я расмея,да ми е по лесно нататък)...ще и кажа че имам изненада за нея :)....и ще започна да си бъркам в джобовите все една търся нещо :)...после ще и кажа да си протегне ръката и да си затвори очите и без да поглежда...след това аз ще си открадна една мн бърза целувка :)..това е като цяло ...може и да добавяте ...ако мислите че се губи нещо.

Само да не откраднеш един бърз шамар.

Take_That
04-25-2009, 19:09
Хах..не си мислете че като я видя дай веднага да и се нахвърля :-D ...не разбира се ...ще разиграя една сценка...ако искате може да ви я кажа..таман да видите дали е оригинална :D

Айдеее кажи 8-)

Ами като се видим...по някое време (когато я расмея,да ми е по лесно нататък)...ще и кажа че имам изненада за нея :)....и ще започна да си бъркам в джобовите все една търся нещо :)...после ще и кажа да си протегне ръката и да си затвори очите и без да поглежда...след това аз ще си открадна една мн бърза целувка :)..това е като цяло ...може и да добавяте ...ако мислите че се губи нещо.

Само да не откраднеш един бърз шамар.


Е ако не го пробва, няма как да разбере.... можеш да рискуваш :)

ziko
04-25-2009, 19:28
Значи не смятате че е добра идея това което съм намислил ? :-o :)

bLonDuTo
04-25-2009, 20:02
ми от една страна е добра идеята ти,но пък има и голяма възможност да си отнесеш и някое друго шамарче,но пък наистина,ако не рискуваш-никога няма да разбереш... ;-)

titinkaa
04-25-2009, 20:06
за първо време само я целуни и я гушни другото след време :)

ziko
04-25-2009, 20:16
Чак шамар ...едвали ...все пак това е само една целувка :).
Сега ..ако я целуна и същевременно я хана да дупето...тогава шамара ще е на лице :D,но аз разбира се няма да го нарпавя.Просто искам да разбере че само приятели не искам да сме :).

ziko
04-25-2009, 20:18
ВСЕ ПАК ЩОМ Е ОТ НЕИНИЯ ГРАД ТЯХНАТА ВРЪЗКА Е НОРМАЛНА А И ДА СТАНЕ НЕЩО МЕЖДУ ВАС ТЯ МОЖЕ И ДА ТЕ ЛЪЖИ

За кое да ме лъже,че не мога да загрея:).

jghgh
04-25-2009, 20:24
Оф, тва с подаръка е ебаси сладникавото.
И е тъпичко, по-добре да вижда кво става, а не както е затворила очи да отнесе целувчицата...

По-добре ми се вижда като се приберете у вас да седнете пред ТВто, да се намеситш близичко до нея, да си говорите /гледай темата да е интересна/ и съвсем леко да я докоснеш. Никакви целувки, тия прибързани неща стряскат. И лично аз, ама и не само аз, имам лошо мнение за тях. По-добре леко и отмести косата, или пък не - леко й докосни ръката и като се обърне и се усмихни, може леко да се наведеш.. по езика на тялото ще познаеш дали ще можеш да я целунеш. Ако се усещаш не намясто и виждаш че лицето й не помръдва, или пък се мърда назад, значи няма как да стане и се правиш на ударен после (и прекратяваш всякакви действия)

Та така, не се надявай на целувка.. или ако ще се надяваш, сведи до 50% и никво крадене, според мен това е ужасно. Някой ако ми "открадне" ще си снижа ужасно много мнението за него. 8-)
По-внимателно, по-полека - действай лекичко, "подготви" я. Ако видиш че номера с ръката някак си не действа, стои до теб изопнато, не е отпусната, тялото й не сочи към теб по никакъв начин, никакви кражби да не ти минават през ума 8-)

ААА, и никво натискане за секс. Ти може да си влюбен и да не искаш от нея секс, но ако все пак се пробваш да видиш дали ще ти пусне, момичето ще се сепне и психира, гаранция. ; D "Кво иска тоя от мен па..." И ще си мисли грешни за теб неща.
Така че секса още по- за нататък го остави.

ziko
04-25-2009, 21:06
Оф, тва с подаръка е ебаси сладникавото.
И е тъпичко, по-добре да вижда кво става, а не както е затворила очи да отнесе целувчицата...

По-добре ми се вижда като се приберете у вас да седнете пред ТВто, да се намеситш близичко до нея, да си говорите /гледай темата да е интересна/ и съвсем леко да я докоснеш. Никакви целувки, тия прибързани неща стряскат. И лично аз, ама и не само аз, имам лошо мнение за тях. По-добре леко и отмести косата, или пък не - леко й докосни ръката и като се обърне и се усмихни, може леко да се наведеш.. по езика на тялото ще познаеш дали ще можеш да я целунеш. Ако се усещаш не намясто и виждаш че лицето й не помръдва, или пък се мърда назад, значи няма как да стане и се правиш на ударен после (и прекратяваш всякакви действия)

Та така, не се надявай на целувка.. или ако ще се надяваш, сведи до 50% и никво крадене, според мен това е ужасно. Някой ако ми "открадне" ще си снижа ужасно много мнението за него. 8-)
По-внимателно, по-полека - действай лекичко, "подготви" я. Ако видиш че номера с ръката някак си не действа, стои до теб изопнато, не е отпусната, тялото й не сочи към теб по никакъв начин, никакви кражби да не ти минават през ума 8-)

ААА, и никво натискане за секс. Ти може да си влюбен и да не искаш от нея секс, но ако все пак се пробваш да видиш дали ще ти пусне, момичето ще се сепне и психира, гаранция. ; D "Кво иска тоя от мен па..." И ще си мисли грешни за теб неща.
Така че секса още по- за нататък го остави.

Интересно :),но това мисля да го правя преди да дойде в нас ,някъде където сме само ние двамата :).
Като цяло мисълта ми е да разбере,пак казвам,че искам нещо повече...и искам да го разбере колкото се може по скоро ...иначе със сигурност ще изпусна момента и ще отида в нейната графа на "само приятеле"...понеже това с изпускането на момента съм го правил и преди.

Take_That
04-26-2009, 10:20
Оф, тва с подаръка е ебаси сладникавото.
И е тъпичко, по-добре да вижда кво става, а не както е затворила очи да отнесе целувчицата...

По-добре ми се вижда като се приберете у вас да седнете пред ТВто, да се намеситш близичко до нея, да си говорите /гледай темата да е интересна/ и съвсем леко да я докоснеш. Никакви целувки, тия прибързани неща стряскат. И лично аз, ама и не само аз, имам лошо мнение за тях. По-добре леко и отмести косата, или пък не - леко й докосни ръката и като се обърне и се усмихни, може леко да се наведеш.. по езика на тялото ще познаеш дали ще можеш да я целунеш. Ако се усещаш не намясто и виждаш че лицето й не помръдва, или пък се мърда назад, значи няма как да стане и се правиш на ударен после (и прекратяваш всякакви действия)

Та така, не се надявай на целувка.. или ако ще се надяваш, сведи до 50% и никво крадене, според мен това е ужасно. Някой ако ми "открадне" ще си снижа ужасно много мнението за него. 8-)
По-внимателно, по-полека - действай лекичко, "подготви" я. Ако видиш че номера с ръката някак си не действа, стои до теб изопнато, не е отпусната, тялото й не сочи към теб по никакъв начин, никакви кражби да не ти минават през ума 8-)

ААА, и никво натискане за секс. Ти може да си влюбен и да не искаш от нея секс, но ако все пак се пробваш да видиш дали ще ти пусне, момичето ще се сепне и психира, гаранция. ; D "Кво иска тоя от мен па..." И ще си мисли грешни за теб неща.
Така че секса още по- за нататък го остави.

Интересно :),но това мисля да го правя преди да дойде в нас ,някъде където сме само ние двамата :).
Като цяло мисълта ми е да разбере,пак казвам,че искам нещо повече...и искам да го разбере колкото се може по скоро ...иначе със сигурност ще изпусна момента и ще отида в нейната графа на "само приятеле"...понеже това с изпускането на момента съм го правил и преди.


Изпробвай това, което си намислил :) КАзах ти, докато не рискуваш няма как да разбереш какво ще се случи, а и, както азваш ти може да изпуснеш момента, а със сигурност не искаш :) Успех :)

soul1199
04-26-2009, 11:55
като останете сами след диското,поговорете си,направи и комплимент,целуни я/може и по бузката/и ще видиш,как ще реагира

BeeRy
04-26-2009, 12:25
На мен едно ми направи впечатление...
Защо смяташ, че с теб ще е по-щастлива? Разбирам ако се държи зле с нея, но...

???

ziko
04-26-2009, 13:11
На мен едно ми направи впечатление...
Защо смяташ, че с теб ще е по-щастлива? Разбирам ако се държи зле с нея, но...

???
Taка го чувтвам...нямам конкретни факти.

MrBlinD
04-26-2009, 13:17
То вече във всяка тема едно и също почти се пита ...

Човек не съм ти на годините, но бих ти казал да изчакаш да се разделят (без да я насилваш) ако не го направи - значи и е по-добре с него, а ако го направи действаш 8-)

nAnIi
04-26-2009, 13:32
не стряскай моми4ето..6том не го е оставила ве4е зна4и о4аква не6то от него..но пък 6том си пи6ете и тем подобни в тая насока зна4и е несигурна в това което иска...ако тя наистина има 4увства към тоя вооб6те няа ти пи6е ама не е така нали..6анса да сте заедно е 70/30 поне според мене..дано станат не6тата ;))