PDA

View Full Version : Съвет?



missionimpossible
04-24-2009, 13:53
Така значи ходя с едно момиче , но нещо по едно време не бяхме в супер отношения и не се виждахме често.През този период се запознах с нейна приятелка (без моето момиче да знае) и на няколко пъти излизахме за по кафе.Веднъж обаче се забихме..то и алкохола повлия..но само с целувки си останахме.Сега се чувствам виновен пред моята приятелка , защото се разбрахме да не й казваме и да остане в тайна , но аз я обичам и не искам да я нараня.Нямам много вяра на другото момиче , че ще си трае и затова питам ако "случайно" се изпусне и гаджето ми разбере за тази случка дали да отричам до последно за случилото се , с цел да не нараня момичето , което обичам , или да си призная всичко? Моля ви за съвет :)

slun4ice_90
04-24-2009, 13:59
Тцтцтц,кажи й...Наистина ли мислиш,че никога няма да разбере? :?

beiho
04-24-2009, 14:17
По-добре я изпревари ти, а тя ве някак ще ти прости, въпреки че е ужасно това, не знам аз как бих простил, ако ми се беше случило на мен!

Hilary_
04-24-2009, 15:36
Дааа виждам колко много я обичаш...като се целуваш с други...е да ти имам обичта просто... :? Кажи и...все ще разбере от някъде... :?

sweet_nothings
04-24-2009, 15:51
Кажи и бе човек, кажи и как се е случило ала - бала, ако другата те изпревари тогава ще съжеляваш много! ;)

LittlePrincess
04-24-2009, 15:57
Кажи й още сега.

Take_That
04-24-2009, 16:31
по-добре и кажи истината по-скоро.....

kalpazanka
04-24-2009, 16:36
По-добре да я изпревариш, защото няма как да знаеш как онази другата ще поднесе информацията на твоето момиче, дали няма да я доукраси, дали няма да наблегне на нещо.... То се е видяло, че девойчето разбере ли, доверие в теб надали ще има, но съветът ми е да избереш по-малката злина.

fraktyra
04-24-2009, 16:43
Кажи и преди от някой друг да разбере.Истината боли на кой е казал че лъжата лекува,така че действай!!!!!

missionimpossible
04-25-2009, 12:07
Благодаря за съветите , ще видим какво ще стане по въпроса :)

ELiTyYy
04-25-2009, 12:24
Дааа виждам колко много я обичаш...като се целуваш с други...е да ти имам обичта просто... :? Кажи и...все ще разбере от някъде... :?

evelinka1122
04-25-2009, 12:31
олеле за малко ти повярвам, че наистина я обичаш... чесно! :shock: :shock:
истината винаги излиза на яве....!!! по-добре да го чуе от твоята уста, отколкото от друга... казваш, че я обичаш, ами докажи й го- като си признаеш! тя не заслужава да я лъжеш!!!

missionimpossible
04-25-2009, 12:34
Дааа виждам колко много я обичаш...като се целуваш с други...е да ти имам обичта просто... :? Кажи и...все ще разбере от някъде... :?

Моля само да не ме съдите заради това , защото за нея направих всичко , което можах , доказвал съм любовта си много пъти , а от нейна страна нищо - все за нещо ми се цупи , все не е доволна.Приятелите ми се чудят как може след толкова време още да й ходя по гъза , защото ако аз не я потърся тя много рядко се сеща.И въпреки всичко , което прави и НЕ прави аз пак си я обичам и не искам да я нараня.

sadme
04-25-2009, 12:42
кажи й...ако тя не те търси и само ти я търсиш и тя те разиграва...тя може да не чувства нищо към теб и да си и само за така...ако е така кажи й няма да и пука много :D

missionimpossible
04-25-2009, 12:49
кажи й...ако тя не те търси и само ти я търсиш и тя те разиграва...тя може да не чувства нищо към теб и да си и само за така...ако е така кажи й няма да и пука много :D

ами не мисля , че не й пука...наскоро пак за нещо се бяхме скарали ии много ме издразни ( :-D ) и директно я попитах дали иска да се разделим , но тя тогава каза че иска да сме си заедно , че ме обичала....
Не знам вече , тва жените са опасни създания :D :booooomb:

la_loba_mariana
04-25-2009, 12:57
Мисля,че най-добре е да си признаеш още прееди др момиче да и е казало,защото ако разбере от друг ще се ядоса още повече