PDA

View Full Version : начупване на косата със желатин?Как става



bebygirl
04-24-2009, 13:59
Здравейте една фр си прави косата на ролки и слага желатин , но понеже аз нямам ролки някои знае ли как се начупва без ролки искам да под4ертая ,че косата ми е права и далга мойта фр каза ,че понеже моята е далга и можело да стане нещо като с пяната някой знае ли нещо такова питам,защото ми е мн ищощена косата и мисла да спирам с пяната и пресите! :-x

TonChoY
04-24-2009, 14:27
еми аз се къдря с маша за коса.. но ти искаш да спреш с третирванията
ама за да се накъдриш пак трябва да ползваш някфо средство което изтощава косата .. освен ролките

вземи си ролки и се прави като приятелката ти


а желатина начупва косата или просто задържа прическата ?

mimsssssss
04-24-2009, 14:39
слагаш го във вода и на котлона(то си пише на опаковката).после поливаш косата си с тая течност и някой трябва да ти държи сешоара а ти да си мачкаш косата.става за 10мин някъде.аз веднъж се правих обаче пъснах климатика щото нямаше кой да ме направи.става мн добре намачкано.
п.п.може после след 5-6 часа примерно да ти стане едно бяло на косата тва е от желатина просто става като на прах и само ако си намокриш ръцете и втриеш леко в косата се оправя набързо.

TonChoY
04-24-2009, 14:44
слагаш го във вода и на котлона(то си пише на опаковката).после поливаш косата си с тая течност и някой трябва да ти държи сешоара а ти да си мачкаш косата.става за 10мин някъде.аз веднъж се правих обаче пъснах климатика щото нямаше кой да ме направи.става мн добре намачкано.
п.п.може после след 5-6 часа примерно да ти стане едно бяло на косата тва е от желатина просто става като на прах и само ако си намокриш ръцете и втриеш леко в косата се оправя набързо.




мерси .. ще си взема и аз да пробвам :D :-)

mimsssssss
04-24-2009, 14:48
слагаш го във вода и на котлона(то си пише на опаковката).после поливаш косата си с тая течност и някой трябва да ти държи сешоара а ти да си мачкаш косата.става за 10мин някъде.аз веднъж се правих обаче пъснах климатика щото нямаше кой да ме направи.става мн добре намачкано.
п.п.може после след 5-6 часа примерно да ти стане едно бяло на косата тва е от желатина просто става като на прах и само ако си намокриш ръцете и втриеш леко в косата се оправя набързо.




мерси .. ще си взема и аз да пробвам :D :-)

моля :)

bebygirl
04-24-2009, 15:22
qko zvy4i 6te probvam

bebygirl
04-24-2009, 19:29
a nqkoi zn li v kolko voda se raztvarq ?

gia_sena_mono
04-25-2009, 10:47
Аз мисля, че и без желатин, а само с ролки пак ще има ефект.

mimsssssss
04-25-2009, 11:31
a nqkoi zn li v kolko voda se raztvarq ?
пише на опаковката.ако ти е дълга косата вземи си два те са по 20ст

sweet_bubka
04-25-2009, 12:52
къде го продават това чудо?

mimsssssss
04-25-2009, 14:01
къде го продават това чудо?
в хранителните магазини.сега кажи пък че незнаеш какво е желатин :D а може и да не знаеш де от него се прави желе за ядене примерно.едно време бях яла едно с ягода ама нещо не ми хареса :D :D :D

bebygirl
04-25-2009, 16:30
a nqkoi zn li v kolko voda se raztvarq ?
пише на опаковката.ако ти е дълга косата вземи си два те са по 20ст
SLED KATO TE PITAM ZNA4I NEPI6E V4ERA SI KYPIX ,NO NEPI6E6E KAKTO I DA E DNES SE NAPRAVIX I MOGA DA KAJA ,4E MN QKO STANA KOITO ISKA DA PROBVA PONE AZ DO SEGA SE PRAVEX S PQNA EFEKTA E DORI PO QKO I 1VO ,4E e po evtino 2ro ne yvrejda za razlika ot pqnite ;)

mimsssssss
04-25-2009, 17:06
a nqkoi zn li v kolko voda se raztvarq ?
пише на опаковката.ако ти е дълга косата вземи си два те са по 20ст
SLED KATO TE PITAM ZNA4I NEPI6E V4ERA SI KYPIX ,NO NEPI6E6E KAKTO I DA E DNES SE NAPRAVIX I MOGA DA KAJA ,4E MN QKO STANA KOITO ISKA DA PROBVA PONE AZ DO SEGA SE PRAVEX S PQNA EFEKTA E DORI PO QKO I 1VO ,4E e po evtino 2ro ne yvrejda za razlika ot pqnite ;)
ок извинявам се тогава мислех че още не си си купила пакетчетата на моите пишеше маи 250мл беше за 1 опаковка нещо подобно не помня точно