PDA

View Full Version : Кръв от носа



smeshnik
04-24-2009, 18:02
ами случва се следното - тренирам кик бокс и при удар бил той лек или силен в носа и ми потича кръв... нормално е при удар да потече, но май само на мен така ми става от всички, които тренираме... не ми се беше случвало повече от 4-5 месеца, а днес при съвсем лек удар и ми потече..някоя изпитана домашна рецепта знаете ли ?

пп. знам за горене за свиване и капки за разширяване, но ми трява нещо, което не изисква 2-3 часа киснене в поликлиника :)

eXpl0d3
04-24-2009, 18:07
Еми незнам и при мен е така леко да се цапна по носа и ми потича кръв ...

clever
04-24-2009, 19:12
ами случва се следното - тренирам кик бокс и при удар бил той лек или силен в носа и ми потича кръв... нормално е при удар да потече, но май само на мен така ми става от всички, които тренираме... не ми се беше случвало повече от 4-5 месеца, а днес при съвсем лек удар и ми потече..някоя изпитана домашна рецепта знаете ли ?

пп. знам за горене за свиване и капки за разширяване, но ми трява нещо, което не изисква 2-3 часа киснене в поликлиника :)
отслабнали са ти капилярите в носа :-o

Nitroglycerin
04-24-2009, 19:59
Слаби капиляри ,няма домашни рецепти единствено с горене при това носа ти 1-вата година ще продължава да кърви.

Fych
04-27-2009, 09:36
Слаби капиляри или пубертет.И аз имах доста проблеми с теченето на кръв от носа при положение,че не понасях удари.И щях да си правя операция на капилярите,защото при мен просто не се издържаше,но през последната една година нещата се промениха и опереацията се отложи : )

Black_Fyed_Peas
04-27-2009, 10:25
амм слаби капиляри, аз съм по същия начин и при най лекия удар ми протичка кръв. Имах случай преди 2-3 години ми беше протелко кръв и не спря да тече почти 1/2-1час и се наложи да ходя при доктора ми за да ми ги спре. Но иначе не се притеснявай, аз когато ми текне си вдигам главата нагоре и с палеца и погазалеца си стискам ноздрите и след няколко мин. съм готова :wink: :)

pepitaaa
04-27-2009, 21:44
Нито е страшно нито изисква 2-3 часа седене в поликлиниката. Има и хапчета, които можеш да пиеш. Май се казваха рутаскорбин, но може и да бъркам. :)