PDA

View Full Version : Проблем... моля за помощ



Petar85
04-24-2009, 18:05
Здравейте
на 23 години съм и ... може би през последните 7-8 години започна обилно да ми се окосмява гърба и гърдите. Нямам проблеми с другите части на тялото на гърдите и гърба ми са окосмени страшно много. Омръзна ми да ме е срам да се съблека някъде или да не мога да отида на плаж понеже.... разбирате ме.
Най-после се реших и искам да си направя фотоепилация, но преди това можете ли да ме посъветвате трябва ли да отида на лекар и на какъв?
Можете ли да ми препоръчате и някое студио в Бургас където могат да ми направят съответните процедури.
Преди време бях на ендокринолог заради други проблеми и като ми изследваха хормони и тн. всичко си беше в нормата. Чудя се откакво може да се породи този засилен растеж на космите.
Благодаря ви много.

clever
04-24-2009, 19:10
Здравейте
на 23 години съм и ... може би през последните 7-8 години започна обилно да ми се окосмява гърба и гърдите. Нямам проблеми с другите части на тялото на гърдите и гърба ми са окосмени страшно много. Омръзна ми да ме е срам да се съблека някъде или да не мога да отида на плаж понеже.... разбирате ме.
Най-после се реших и искам да си направя фотоепилация, но преди това можете ли да ме посъветвате трябва ли да отида на лекар и на какъв?
Можете ли да ми препоръчате и някое студио в Бургас където могат да ми направят съответните процедури.
Преди време бях на ендокринолог заради други проблеми и като ми изследваха хормони и тн. всичко си беше в нормата. Чудя се откакво може да се породи този засилен растеж на космите.
Благодаря ви много.
хмм... преди колко време са те изследвали за хормони :-o
съветвам те да повториш изследванията :) успех!

MrUndaztood
04-25-2009, 10:19
Обилното окосмяване по гръб,ръце,крака,гърди,корем ,пенис и прочие си е съвсем нормално при мъжете.Въпроса е,че вече рядко всчики са с "обилно окосмяване" - поради козметични процедури,ген,хормони и прочие.
От там идва и комплекса за многото косми.Но определено не е красива гледка по гърба.
Виж кола маска,фотоепалция,много възможноти има.А си мисля,че при колата маска на гърба няма да боли кой знае колко,защото там си е "твърдо и равно"

Petar85
04-25-2009, 17:00
Здравейте
изследванията ми бяха правени преди 2 год.
Не знам каква е причината, но наистина е много грозно .... просто

redbul2
04-25-2009, 17:37
Ами можеш да си направиш ново изследване в някоя частна лаборатория.Поне тестостерон,ако ти се дават към 15 лева.Тогава преди 2г. си бил много по-малък,но вероятно е естествено.Просто ген.
По бенете имаше предаване за Тити Папазов преди няколко месеца.Съблече се до кръста,беше страхотно обрасъл като орангутан.Направиха му епилация и стана отлично.

Boyd
04-25-2009, 18:19
Напълно нормално е. Всичко е от гени. Баща ти е същия. Прихванал си го от него. Фотоепилация не си прави, защото не е добре, по-добре лазерна - по-скъпа е, но е по-ефективна.

Rofl4e
04-25-2009, 20:15
разстежа на космите може да е и наследствен..
м не мисля че трябва да ходиш на лекар.. направо в студиото отивай.. ;)

Petar85
04-25-2009, 22:29
Някое добро студио, което се намира в Бургас можете ли да ми препоръчате ..... ?