PDA

View Full Version : EXIT FESTIVAL 2009



JUSTDNB
04-24-2009, 19:09
Arctic Monkeys потвърдиха участието си на Exit!

Arctic Monkeys носят ритъм, който ще ви накара да се движите и едновременно с това, ще предизвикат у вас желание за бунт. Техните текстове, често сравнявани с тези на Майк Скинър от "Тhe Streets”, Morrissey и Джейвис Кокър ще ви накарат едновремено да се замислите и да се смеете от сърце. Те ще ви донесат новата, честна, неосквернена енергия, цинично, но готино присъствие на сцена, надсмиване над социалната действителност и невероятен чар събрани в едно. За групата се говори, че обича да тества новите си парчета на живи участия. И ако тази информация не ви е достатъчна, за да поискате да дойдете и да ги видите, какво мислите за това: това е шанс да бъдете сред тези, които със силата на подкрепата, помагат да помогнат да се затвърди следващия свеж, безцеремонен саунд на четворката бунтари. Опитайте се да помислите за по-добра идея защо да присъствате на EXIT,на основната сцена на 09 Юли 2009. Ще е предизвикателство...

Билети, Транспорт & Къмпинг

Билет

При закупуване на билет в България получавате ваучер. Ваучерът е валиден до 12 Юли 2009г. Ваучерът е персонализиран и не може да бъде върнат. Ваучерите ще бъдат разменени за билети в Нови Сад малко преди началото на Exit Festival. Първите 50 на промоционална цена от 59 евро. Всеки следващ е на цена 69 евро.

При изчерпване на количеството, допълнителни билети ще бъдат пуснати от организаторите на цена от 111 евро.

Пакет

Пакетът включва билетът за Exit Festival 09, място в къмпинга на фестивала и транспорт до фестивала и обратно. Ваучерът е валиден до 13 Юли 2009г.
Трябва да представите този ваучер, когато се качвате на превозното средство. Необходимо е и представянето на лична снимка.
Цена на пакет – билет за фестивала (4 дена) транспорт и къмпинг – сумата от цената на билета + цената на билета за къмпинг.

Къмпинг

Само човек, който е закупил билет за фестивала може да закупи билет и за къмпинга. Получава ваучер за място в къмпинга на фестивала. Ваучерът е валиден до 12 Юли 2009г. Трябва да предадете своят ваучер на рецепцията на къмпинга, където бар-кодът ще бъде сканиран и Вие ще бъдете регистрирани. След това ще получите къмпингарска значка.

Билет за къмпинг – 7 дни /нощи – 25 евро

За повече информация и закупуване на билети: ivan@united-partners.com

Exit Музика & ТВ Портал

Новата версия на сайта на Exit Music, стартира на 10 Март на exitmusic.tv, и e мултимедийна интернет платформа, която ще позволи на посетителите да гледат ексклузивни записи на живи участия от EXIT. Също така е добра подкрепа на бъдещи местни музикални звезди, за комуникация с публиката и възможност да се включат в селекцията за участие на фестивала.

Програма "След 2”

Програмата "after two" на главната сцена бе потвърдена, с водещите звезди Фабио и Анди С.



Става въпрос за 10 годишнината на този фест и не се подлъгвайте по тея Аrctic Monkeys,няма само те да са там.Много други също ще присъстват - Коrn,Carl Cox :smt007 ,Moby и др.Все пак има 25 сцени насред този къмпинг и на всяка от тях ще звучи различен стил - techno,progressive,minimal,hardechno,metal абе всичко...
Ще бъде нещо като огромен Open Air,има 1 друга малка подробност,не е в BG.Става въпрос за Нови Сад,Сърбия.Който е бил на Spirit of Burgas може да има съвсеем бегла представа за какво става въпрос,тъй като мащабите не могат да се сравняват..

Хора заслужава сииии,прочетете инфото - вярно,че още има време но аз сравнително скоро разбрах за това и вече нямам търпение. :grin: :grin: :booooomb:

JUSTDNB
04-24-2009, 19:29
Не ме интересува,ако трябва сама ше си пиша в тая тема,но няма да я оставя да потъне

8-) 8-)

JUSTDNB
04-24-2009, 21:01
Дам,сега се сетих и за Dubfire i John Digweed,Deep Dish,Sven Vath - за тези се сещам..Просто това е толкова глобално,че си заслужаваше да се направи тема,дори само за да си пиша сама в нея.Леле трябва да отида,кога друг път ще може да се отиде на парти,на което е цяла Европа и което да струва 70 Евро??

grenth
04-25-2009, 01:04
Транс изпълнители?

Jamalska
04-25-2009, 09:30
То се е видяло,че тая година няма кфо да ме привлече толкова,освен самата СЪрбия...

JUSTDNB
04-25-2009, 21:05
Транс изпълнители?

Ами Sasha и John Digweed пускат progressive и trance..

http://www.youtube.com/watch?v=C7oVCLOZDEI

http://www.youtube.com/watch?v=u-7W3o4dYUo

guinessgirl
04-28-2009, 13:46
ти си жена? :shock:

а EXIT festival ще е супер яко,ама..
що в сърбия бе,макя им :x

JUSTDNB
04-29-2009, 10:05
ти си жена? :shock:

а EXIT festival ще е супер яко,ама..
що в сърбия бе,макя им :x


Чудя се сега дали на мене говориш хахахах Не 1 път сам го казвала в Кофата,че не съм мъжко,както бъркаха всички.Иначе,в Сърбия обаче за 4 дена 70 Евро - струва си..

Lacroix
05-29-2009, 16:03
иска ми се да отида само заради маймуните ;д обаче разбрах че тряя да си на 18 ;х

JUSTDNB
06-25-2009, 20:12
UP 8-)

guinessgirl
06-27-2009, 12:03
много ме е яд,че нямам години...

Madness,Prodigy,Carl Cox,Sasha...

:(

JUSTDNB
06-27-2009, 19:30
много ме е яд,че нямам години...

Madness,Prodigy,Carl Cox,Sasha...

:(

Иска ми се само годините да ме спираха :( :(

FallOutGirl
06-27-2009, 19:58
ПИЧКА ИМ МАТЕРИНА ! БОЖЕ, ТОВА ЩЕ ДА Е ВЕЛИКО ;) !