PDA

View Full Version : Път към края!



beiho
04-24-2009, 19:33
Просто искам да споделя с вас, че напоследък ми е много гадно не заради друго , а заради отношенията с приятелката ми.От известно време се държи странно, все едно ме няма или пък не й пука за мен.От няколко дена насам ми говори троснато по скайп, казва ми, че се караме постоянно, а аз дори нямам никакви лоши мисли и не съм мислел да я наранявам.Обвиненията й спрямо мен и недоволството й от моите разговори вече ме карат да се отдалечавам от нея.Говорих вече, че ми е неудобно да я закачам, когато е нервна, за да не се караме или да не кажа някоя дума, която даже нямам представа, че би я наранила!!!! #-o Попитах я някакъв проблем ли има с мен, чувствата й дали не са същите или пък има някой друг, не е доволна от мен, питах я и разговаряхме известно време, но тя ми каза, че съм мислел много грешно .Но не ми е приятно никак и се натоварих вече много от това тя да си изкарва яда върху мен, сякаш съм боксова круша!Когато й казах как се чувствам тя ме попита дали искам да скъсаме, а това не мога да си го помисля сега, когато я обичам най-много от всичко, от гофина и половина връзка не бих допуснал да остане само прахоляк.Но наистина ми става тежко като си помислям че тя ще ме накара най0сетне да произнеса фаталните думи.
Помогнете, ако някой от вас е изпадал в подобна ситуация!!!

Благодаря ви от все сърце :(

FreeSpirit
04-24-2009, 19:42
Малко е трудно да ти помогнем, като се има предвид че не можем да знаем какво мисли тя и защо го прави...
Ти казваш, че сте говорили и то не един път.
Според мен трябва да поискаш от нея да ти кажа какво става, кажи й че имаш право поне на това.
Просто трябва да се изясните, няма др начин да разбереш какво става, освен този -тя да ти каже ;)

Lapin
04-24-2009, 19:53
май май не те обича вече.. незнам иска сигурно да те накара ти да кажеш последните думи .. нз трудно е

sladkish_14
04-24-2009, 19:58
Може би има някакъв проблем и вместо да го сподели с тебе , тя само си изкарва яда .. Наистина си личи , че я обичаш ! Когато аз правех така с приятеля си беше , защото ми беше много близък и адски много го обичах , поради тази причина беше единствения на който можех да се доверя и евентуално да си изкарам всичко на него.Глупаво :( , но така съм правела и ние имахме сериозна връзка и просто нямаше друг на който мога да изкарам чувствата си ,, А може и просто в такъв период да е сега, оставия 1-2 дена малко сама да усазнае грешката си и ще видиш , че ще се върне по - мила от всякога .. Но в никакъв случай не говори за 'искам време' или 'да се разделим за малко' , ние не знаем какво искаме :? , изречения от този сорт биха я провокирали да направи глупости и после да съжалява за тях .. Просто подишайте малко все пак доста дълго сте заедно , понякога просто се задушаваме един от друг .. :) Това кара отношенията ни да са обтегнати :-) ,, А може да и направиш някаква изненада за да й покажеш колко я обичаш , може да се смекчи ,, :)

dark0s
04-25-2009, 07:28
отдръпни се от нея и се надявай тя да започне да те търси

GabisiTa
04-25-2009, 07:35
А като се видите на живо как се държи? Както в скайп или по-добре? Явно има някакви проблеми, от които си изкарва яда на теб, което не е правилно, но ... Обясни й, че може да сподели с теб ако има нещо, което я тревожи и искаш да си оправите отношенията..
Другия вариан - да се отдръпнеш и да чакаш тя да те търси, не съм сигурна дали ще подейства.. Може да го изтълкува, че вече си се изморил от тези неща и искаш да се разделите...
Успех!

vesito13
04-25-2009, 07:44
Ох , всяка твоя тема все повече ми прилича на моите истории :-D
Според мен има някакъв проблем , нещо тревожи или дразни приятелката ти . Нещо я гложде от вътре , нещо наистина и пречи . Защо не иска да ти го каже , само тя си знае , но може би мисли , че няма да бъде разбрана , че за пореден път , ще се държиш странно , студено . Попринцип от такива разговори съм забелязала, че аз му говоря уж за да се изясним , но за него едва ли не , той винаги е прав и аз , като съм ината , става страшно . :? Малко се отплеснах и може би прекалено много говорих за себе си , та да си отидем към съветите ...
За да е нервна , има някакъв проблем . Опитай се да я разведриш , отдалечи я за малко от проблемите . За година и половина предполагам имате и много хубави мигове заедно . Заведи я някъде , където знаеш , че ще и хареса или където вече сте били и имате хубави спомени от там . Направете нещо заедно , което знаеш , че ще и бъде забавно . И поне за момент не я обвинявай за нищо , това може да я изнерви още повече . Просто правете заедно , неща , за които тя наистина би се зарадвала . ;)

nicolepcd
04-25-2009, 08:35
Разнообрази си връзката, иначе вярно нищо няма да остане от тая ваша връзка... Твърдиш, че я обичаш, а замислял ли си се, че може би си си го втълпил и просто "така трябва да бъде"?

Lyubeto
04-25-2009, 09:36
Както казаха и по - горе опитай с разнообразие . Ако и тогава не се получи , значи момичето просто иска да те накара ти да скъсаш с нея , незнайно защо. Замисли се над поведението й . Гледай реакциите й от твоите думи . Жестовете издават всичко . Направи си една равносметка дали момиче , което желае да е с теб би се държало по такъв начин . Ти си знаеш най - добре и ти сам можеш да прецениш. Знам колко е тежко да обичаш някого , а той да те третира като отдушник за всички проблеми. Просто замисли се дали си заслужава да даваш любовта си на човек , който може би не я оценява (за което не сме сигурни). Ако отговора е "не" мисля ,че сам разбираш какво трябва да направиш .Мнението ми знам ,че е песимистично , но ако ти го опровергаваш ,значи няма от какво да се тревожиш . Просто ще трябва да я оставиш да й мине .

yahhooo
04-25-2009, 10:07
Аами сега?

ELiTyYy
04-25-2009, 10:28
...познато.... :cry:

evelinka1122
04-25-2009, 12:56
неизбежно е... всяка една връзка има такива моменти... ужасно е и гадно... просто чакай да отминат, аз това правя... при нас тия моменти бързо минават, но при теб виждам че е нещо по-сериозно.... ще кажа само едно внимавай колко даваш в една връзка и колко получаваш! ако полученото е по-малко.... значи нещата не са добре... прецени какво трябва да направиш съгласна съм с мнението на Lyubeto :)

ImmortalForever
04-25-2009, 13:29
Аа кофти.. Виж дали не е само период във връзката ви, ако не е така...колкото и да те боли... ще се наложи да се разделите..но нали все пак това е живота-срещи и раздели...Трудно и гадно, но факт..А когато фактите говорят...

Take_That
04-25-2009, 13:46
Говорил си с нея много пъти, но е нямало голяма полза.... Според мен твоето момиче си търси повод, за да се разделите и това нейно държание е този въпросен повод ....Колкото и да ти е мъчно и да не искаш да се разделите, може би трябва да предприемеш това действие. Не може да си мазохист и да даваш всичко на другия, а той на теб нищо и да се държи с теб по този начин ......