PDA

View Full Version : женски проблеми



bebeeeeee
04-24-2009, 20:08
охх нз знам колко смешно ще прозвучи ама вече мн се отчаях! Съжелявам ако това не в правилният раздел.

та ето го и проблема ми! значи ще заминавам на плаж на 1 (май). обаче тези дни трябва да ми идва а не се случва :shock: миналия месец бях на 30 и неска трябваше да ми дойде!! не искам да цъфна на почивката и да си разваля кефа заради тъпите женски проблеми :x

та някакав съвет как да си "предизвикам" цикъла смисъл да ми дойде колкото се може по скоро

уфф напрау никога не съм си и представяла че ще имам такива проблеми.. сори че задавам такива въпроси ама просто вече много ми се скапа настроението защото с такова нетърпение очаквах тази почивка ..... :smt089

evalongoriq
04-24-2009, 20:12
има начини но според мен това което мислиш да направиш е вредно.по-добре си сложи тампон.

toy
04-24-2009, 20:13
питай в аптеката, има разни хапчета. не провай тези глупости с витами ц и разни други глупости, че да не си докараш някоя беля.

mysterious93
04-24-2009, 20:15
е че то 1 май...ище ще е студена водата и без това няма да влизаш кво значение има :D мм не ти трябва да го предизвикваш...както казаха си сложи тампон.. пък ако си мн ината отиди при личния си и питай.. ще вземе да си навредиш нещо посл ещеима д ани псуваш :D

clever
04-24-2009, 20:24
охх нз знам колко смешно ще прозвучи ама вече мн се отчаях! Съжелявам ако това не в правилният раздел.

та ето го и проблема ми! значи ще заминавам на плаж на 1 (май). обаче тези дни трябва да ми идва а не се случва :shock: миналия месец бях на 30 и неска трябваше да ми дойде!! не искам да цъфна на почивката и да си разваля кефа заради тъпите женски проблеми :x

та някакав съвет как да си "предизвикам" цикъла смисъл да ми дойде колкото се може по скоро

уфф напрау никога не съм си и представяла че ще имам такива проблеми.. сори че задавам такива въпроси ама просто вече много ми се скапа настроението защото с такова нетърпение очаквах тази почивка ..... :smt089питай лекар за такива хапчета/и без това в аптеката вече вс е с рецепта/ :-o макар че тези лекарства не са много препоръчителни... приятно прекарване на почивката :)

nefchi_bs
04-24-2009, 20:34
Водата е ледена а до 1ви Май няма да се стопли...Не си предизвиквай цикъла и без това само ще си потопиш пръстите във водата...Онзи ден ходих до морето и само го пипнах и ми замръзнаха пръстите а камо ли да влезеш цялата..

CaribbeanGirl
04-25-2009, 07:21
При мен лятото беше така! Трябваше да ходя на море, но трябваше и да ми дойде! Взех си едни хапчета (казваха се ,,Primolut - Hor 5'', а май самата фирма е ,,Schering'') и всичко си мина чудесно! А и стига сте предлагали тези тампони, не на всеки му е удобно с тях, така че по-добре с хапчета! Дано да съм ти помогнала! :)

GabisiTa
04-25-2009, 07:23
При мен лятото беше така! Трябваше да ходя на море, но трябваше и да ми дойде! Взех си едни хапчета и всичко си мина чудесно! А и стига сте предлагали тези тампони, не на всеки му е удопбно с тях, така че по-добре с хапчета!

И аз бях така, само че хапчетата не ми подействаха нещо и пак си ми дойде... :?

CaribbeanGirl
04-25-2009, 07:26
^ Вероятно има разлика какви хапчета ще вземаш, от коя фирма! А и може да не си ги приемала правилно! На мен цикъла ми беше избързал, и почнах да ги пия тогава и всичко си мина добре - цикъла ми спря!

GabisiTa
04-25-2009, 07:31
^ Вероятно има разлика какви хапчета ще вземаш, от коя фирма! А и може да не си ги приемала правилно! На мен цикъла ми беше избързал, и почнах да ги пия тогава и всичко си мина добре - цикъла ми спря!

Консултирах се с лекар и той ми каза да си взема такива... Почнах да ги пия както трябва, но ми дойде. На всеки организъм влияят различно.. :)

Nadelina
04-25-2009, 07:33
Бях на миналата почивка с тампон, сложи си и ти, няма да усетиш дори, че си в цикъл.

BigFakeSmile
04-25-2009, 07:33
има начини но според мен това което мислиш да направиш е вредно.по-добре си сложи тампон.


не, само тампон недей да слагаш...веднъж отидох така на басейн и стана някъв ужъс...мокро сичко..изцапано....хуу че нямах инфекция
а за предизвикване нз..нямам идея.. :(

CaribbeanGirl
04-25-2009, 07:36
Да, Габсита, права си - на всеки организъм влияят по различен начин! Но при мен проработи! :grin:

Nadelina
04-25-2009, 07:47
има начини но според мен това което мислиш да направиш е вредно.по-добре си сложи тампон.


не, само тампон недей да слагаш...веднъж отидох така на басейн и стана някъв ужъс...мокро сичко..изцапано....хуу че нямах инфекция
а за предизвикване нз..нямам идея.. :(
Не си го сложила правилно, ако ти е било за първи път - нищо чудно.

Infinity
04-25-2009, 07:56
Вие пък какво се надигнахте водата била ледена....ми може да не ходи в Бг,може да се къпе в закрит басейн...джакузи-изобщо има толкова много варианти...,а иначе според мен вземи си тия хапчета и готово струва ми се по-добре от тампоните :)

bebeeeeee
04-25-2009, 08:56
благодаря на всички за съветите ще го почакам още два дена и тогава ще водя какво ше правя :-D


пс: и да няма да съм в бг и водата ще си е мн топличка (sun)

titinkaa
04-25-2009, 09:09
слажи си тампон не пречи когато си на плажа дори когато си във водата :)

Mihailova
04-25-2009, 09:25
слажи си тампон не пречи когато си на плажа дори когато си във водата :)
Колко Ви личи, че не живете на морето само :lol:
Сложи си тампон и влез във додата, за да може 100%-ово всички възможни инфекции и гъбички да бъдат прихванати от теб. Не слушай хорските глупости. Ходенето на плаж по време на цикъл - поради излагането на топлина, гарантира протичане.

Sissy90
04-25-2009, 11:23
слажи си тампон не пречи когато си на плажа дори когато си във водата :)
Колко Ви личи, че не живете на морето само :lol:
Сложи си тампон и влез във додата, за да може 100%-ово всички възможни инфекции и гъбички да бъдат прихванати от теб. Не слушай хорските глупости. Ходенето на плаж по време на цикъл - поради излагането на топлина, гарантира протичане.
Аз съм тренирала плуване с тампон и нямах проблем. Слагах нов точно преди тренировката и го махах веднага след това. Не получих никакви инфекции. А лятото като ходих на басейн не съм била в цикъл и не съм носила тампони, а въпреки това лепнах нещо (не съм сигурна дали е точно от това, но не съм правила нищо друго, различно от обичайните ми занимания).

Mihailova
04-25-2009, 11:33
Sissy90 Като си плувкиня, наистина ли се налага да ти обяснявам разликата между басейн и море ? В басейна има много по-добра хигиена, отколкото в морето - особено в басейните, където се провеждат тренировки.