PDA

View Full Version : амфети



iveetyy
04-24-2009, 21:15
Амм...аз искам да попитам тези,които са пробвали амфети..как са им подействали първия път?Едни приятели искат..страшно са навити,обаче когато са се поинтересували какъв е ефекта първия път са им казали няколко различни неща.Потърсих други подобни теми,обаче там е описано по принцип,а те искат да знаят специално за първото опитване.Таа..основния ми въпрос е колко часа ще държи първия път ? Познавам хора,които го държи към 1-2 часа макс,обаче те и преди това са опитвали.Казали им били,че първия път е било по 7-8 часа.Как действа е ясно...Който е пробвал ако може да разкаже за първия му път..какво е станало накратко ?!

П.С. На който не му харесва темата - да не пише.. =)

woshata
04-24-2009, 21:18
Къде еее .. къде еее 8-)

w0sh
04-24-2009, 21:20
http://www.progress4smile.com/Narkopedia/

създадено за вас заблудени тийнейджъри

FlashMX
04-24-2009, 21:22
Оххх както си ми близо в София ми иде да те нашляпам едно хубаво...

Bianca
04-24-2009, 21:29
Апффф, по-добре ги разубеди, умницо. Макар че се съмнявам да си на различен акъл от техния.
Addicted to shits.

Cable
04-24-2009, 21:30
:lol: добре вие кво си мислите,че няма да може да правите това,което правите обикновенно ли? 7-8 часа :lol:

gPa3HuTeJl
04-24-2009, 21:32
Апффф, по-добре ги разубеди, умницо. Макар че се съмнявам да си на различен акъл от техния.
Addicted to shits.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ грозофил к1де се изгуби ти бе !? :-)

Bianca
04-24-2009, 21:32
Апффф, по-добре ги разубеди, умницо. Макар че се съмнявам да си на различен акъл от техния.
Addicted to shits.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ грозофил к1де се изгуби ти бе !? :-)
Смърт, бе. :)

iveetyy
04-24-2009, 21:35
Ми аз се опитвам да ги разубедя ама тее...аре виж поне малко инфо да ни дадеш...пък ш видим..кат гледам май нещо почнаха да се отказват един по един..

FlashMX
04-24-2009, 21:38
Ми аз се опитвам да ги разубедя ама тее...аре виж поне малко инфо да ни дадеш...пък ш видим..кат гледам май нещо почнаха да се отказват един по един..

За първи път ако пробват и направят нещо грешно може да предозират и тогава много лоша работа ще имате по болници и с родители.

EroSennin
04-24-2009, 21:38
е вие ги изкарахте че от 1път ще се пристрастят, нали знаете педал от 1 път не се става :lol:

iveetyy
04-24-2009, 21:42
Ми те са точно за тва почнаха да се поотказват..страх ги е да не объркат и да стане мазало ;x.. Накрая сиг. ш се откажат съвсем кат ги знам кви са..ама викам аре..искат инфо да им угодя малко :D

gPa3HuTeJl
04-24-2009, 21:45
Апффф, по-добре ги разубеди, умницо. Макар че се съмнявам да си на различен акъл от техния.
Addicted to shits.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ грозофил к1де се изгуби ти бе !? :-)
Смърт, бе. :)

И аз много те обичам, парцал миризлив :-) :-)

guinessgirl
04-24-2009, 21:45
:razz:



:lol:



:razz:

Bianca
04-24-2009, 21:48
Апффф, по-добре ги разубеди, умницо. Макар че се съмнявам да си на различен акъл от техния.
Addicted to shits.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ грозофил к1де се изгуби ти бе !? :-)
Смърт, бе. :)

И аз много те обичам, парцал миризлив :-) :-)
На хубаво мириша, завиждаш? 8)

Force
04-24-2009, 22:00
7-8 часа :D :D 2-3 часа ме държа не знам дали и толко има от 3 не много големи линии

iveetyy
04-24-2009, 22:04
Аве и аз им казах,че са побъркани....7-8 часа O.o... ама така е кат се вярва на всичко дет чуеш :D

Force
04-24-2009, 22:12
тва не знам колко треа изтупаш да те държи 7-8 часа сигурно ще умра от толко ... може 7-8 часа ако тупа тръгне го пуска и пак ама от 1 път нереално

XceSS
04-25-2009, 00:16
Ми зависи какъв е амфетамина.
Ако е кофти да хване за 1 час МАКС, па ако е някой чук смятай, че 4-5 часа без проблем, ще държи :)

YouKnowImBetterThanYou
04-25-2009, 06:51
Зарибявка е, влияе стимулирайки физическата и интелектуална активност. "3 птъи по-силен, 4 по-стабилен" както пееше Криско. Филма е страхотен, чувстваш енергия за всичко. Само дето адски много цеди жизнените сили на организма, които се пазят за специални екстемни ситуации. Ускорява ти се дишането, пулса скача, летиш почти в буквален смисъл. Имаш илюзорната представа за сила, която не притежаваш, вдъхва самоувереност и измамното чувство за ситост. Ако си пушач обикновено препушваш цигари. Афтърефекти след първия път обикновено е единствено гузната съвест. Примерно казваш си "ма защо го правих т'ва, баси долната наркоманска постъпка е" ма виждаш, че ти е яко и си казваш "кво пък, нищо ми няма, яко беше". Ще ти хареса, ще видиш. Само че гледай да го правиш супер рядко, че много пили нервната система. Понякога може да ти се догади и да чувстваш зверска отпадналост както и болки в ставите ако предрусаш. Препоръчително (но все пак лично непрепоръчвайки го всъщност) е първия път да ти реднат 2-3 чертички, да усетиш как ще те държи за час - два, три. И така през интервали, никога наведнъж в голямо количество. През интервали!!! Това е важното! (при твърде голямо количество наведнъж "кика" е страхотен, но брейндемижда може да те изкара извън контрол, да си внушиш че имаш свръхчовешки способности и да вземеш да изхвърчиш от релсите. (припаднеш от еуфория).

Joc
04-25-2009, 08:14
тва е много тъп въпрос "колко време те държи"... все едно да питаш "колко време те държи алкохола"... всичко е относително - зависи от КОЛИЧЕСТВОТО,качеството и самия консуматор :wink:

първия път обикновено НЕ те хваща както си трябва,но и тва е субективно...
мен 1я път ме распра... :D

gPa3HuTeJl
04-25-2009, 09:40
Апффф, по-добре ги разубеди, умницо. Макар че се съмнявам да си на различен акъл от техния.
Addicted to shits.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ грозофил к1де се изгуби ти бе !? :-)
Смърт, бе. :)

И аз много те обичам, парцал миризлив :-) :-)
На хубаво мириша, завиждаш? 8)

Много завиждам, че меришеш на парцал... да знаеш...

cherinka
04-25-2009, 12:16
7-8 часа :D :D 2-3 часа ме държа не знам дали и толко има от 3 не много големи линии
и ко? друсаш само един път за вечерта, чакаш да минат 2-3 часа и после кво?
:D


3 не много големи линии
:lol: :lol: :lol:

Това много ме разсмя. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

iveetyy, дори да им кажеш, че като се надрусат, щом им е за сефте, ще почувстват, че имат адската нужда да берат детелини, тва ще стане. 8-)
Къвто филм им влезе, такъв ще им излезе. :D

Даже вече си представих група друсани момченца и момиченца как се гъзят да берат цветя. :D :D :D :D

Ама ако са скептично настроение, да знаеш, че трудно ще им стане нещо. За това им кажи напълно да се отдадат на чувството 8-)
8-)
8-)


ма голяма глупост е тоя пост :D

b0Nb0n
04-25-2009, 12:58
филма с водата е най гаден

Joc
04-25-2009, 14:42
hahah ^

RAWRRR
04-25-2009, 15:16
филма с водата е най гаден

Имам една приятелка,която си изпъва здраво палеца назад за да се образува улейче от две кости,слага вода вътре и я шмърка 8-)

Може да е разпространена практика де 8-)

Ефектът зависи от материала,но аз те съветвам да не пробваш :)

b0Nb0n
04-25-2009, 15:25
филма с водата е най гаден

Имам една приятелка,която си изпъва здраво палеца назад за да се образува улейче от две кости,слага вода вътре и я шмърка 8-)

Може да е разпространена практика де 8-)

Ефектът зависи от материала,но аз те съветвам да не пробваш :)
то тва с палеца е за текили слага се там сол изтискваш малко лимон и така

RAWRRR
04-25-2009, 15:30
Въобще не говорих за текили :)

както и да е,хайде със здраве
и да не се пробва,по-добре 6-7 кафета на екс :)

b0Nb0n
04-25-2009, 15:38
знам бе аз ти казвам за кво го използвам тва място

cherinka
04-25-2009, 22:28
Въобще не говорих за текили :)

както и да е,хайде със здраве
и да не се пробва,по-добре 6-7 кафета на екс :)
Чесно да ти кажа, понякога и 6-7 кафета не стигат...................................... .......................