PDA

View Full Version : скъсан лентов кабел на слайдер ..



malka_diva4ka
04-24-2009, 20:41
значи днес слайдера samsung D900i се разкачи на две .. ако ме разбирате и лентовия му кабел се скъса .. да попитам как може да се оправи и колко ше струва ..




ам може темата да е тъпа но.. в момента съм мн обърсана и незнам кво да праа .. моля ви помощ !!..

CucAgMuH
04-24-2009, 22:08
Къде да го оправиш - в сервиз за телефончета :) Отиваш, показваш, обесняваш какво се е случило - те ще ти кажат хората. По принцип са любезни. Само че ако ти кажат главозамайваща сума недей да плащаш като поп... обиколи на няколко места.

По принцип излиза между 25 и 50 лева подмяната на подобен тип кабели.

За Nokia са ми вземали 25 лева, за Motorolla - по 35-45(2 различни модела...). Предполагам и на теб ще ти излезе някъде в тия граници за Samsung. Само че уловката е че на мен ми ги оправят познати и не са ми вземали пари за работата, само за материалите :) ("ужким", а реално кой знае...)

ProstoAz
04-25-2009, 09:57
На сестра ми преди доста време за този лентов кабел на Samsung (не помня точно какъв и ме мързи сега да се надигна и да го погледна) и взеха 50лв. (като чака повече от 2 седмици да й го върнат) и то с уговорката, че най-вероятно пак ще се прецака. Поправиха го уж, но при разговори започна да й прекъсва... Накрая отиде и си взе нов телефон. Та така и ме отказа от U700, на който бях хвърлила око... Телефон със слайд не ми се струва на оферта (то не случайно и гаранцията им не покрива проблеми с лентовия кабел).

Joc
04-26-2009, 08:20
.. в момента съм мн обърсана и незнам кво да праа .. моля ви помощ !!..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: OMG!

Vincitore
04-28-2009, 12:38
На мен ми взеха 40 кинта в samsung за лентов кабел,след време пак се развали..кофти работа си е