PDA

View Full Version : Кръвоформа



ScionOfStorm
04-24-2009, 22:06
Кръвоформа

Излез от формите;
Защото те събудих
Няма ограничения за нас
Митичен звяр двуглав
Бълващ лудост в сетен бяс.

Нови граници са сложени
Поезията е вече кръвна реч
Няма място за тъга и слабост
Покрай стихове лежат разложени
Телата ни в мастилена младост.

Ти си мъртвороден;
Не смей за живот да бленуваш
Вълк без глава, див, ала в плен
Сърцето дивее и не ще кротуваш
Излез от формите и се прероди.

Капка по капка
Локва по локва
Река по река
Бушува кръвта!

Ловът е на ход, ние сме плячка
Ще давим в кръв и ще умрем.
Чума сеем на десетата крачка
Мастилото е нашето спасение
Тичайки към бесния мъглив ден.

Enough
04-24-2009, 22:16
Брато, вече не издържам и ще ти кажа мнението си.
Се едно чета текстове на Manowar... само заглавията са различни ...
всеки път един и същ скучен ритъм ... все един и същ пространствен и времеви спектър, все едно чета едно и също стихотворение всеки път ...
не знам как различни проблеми те вдъхновят и така здраво те държат в скучната ти за мен рамка ... тва е... мое мнение ... имаш хубави попадения, но като цяло не ми харесват творбите ти.

ScionOfStorm
04-24-2009, 22:24
...пространствен и времеви спектър?

иначе може. не всеки може да си лее речта както иска, не ми е и удобно да го правя ;) скучен или не, когато даден човек си има ритъм в себе си...съзнателно или не го следва. твоят също е така, но може би по-гъвкав.

) а за по-натам не знам...ако от еднаква форма те отвежда към еднакво съдържание...

Enough
04-24-2009, 22:51
Защо коментираш мнението ми ? То е на база наблюдения и няма да бъде променено ...

ScionOfStorm
04-24-2009, 22:56
аз не искам да го променя ;)

коментирам защо ми е прост и еднотипен изказа :)

и питам пространствен и времеви спектър в какъв контекст го употребяваш ;)

jghgh
04-24-2009, 22:57
^А ти защо се заяждаш, фурнаджийска лопатке?
Не знаеш ли, че има подход за критикуване?
Не претендирам, че аз го владея много добре, ама ти пък съвсем не го...
Поднасяш критиката си по лош начин
.

Всъщност всички сме много досадни, не мислиш ли?
В това число освен мен и Сайън, и ти се включваш. Не го казвам за да се заяждам или за да ти отвръщам.
Просто тук дъвчим (о, и ти, и ти) една историйка, където трагизмът е винаги еднакъв. Нищо ново.

П о с р е д с т в е н и . с м е ... в повечето случаи...

Enough
04-24-2009, 23:01
1. Не е критика.
2. Кои сте вие за да критикувате мнението ми по начин, който излиза от релсите на добрия тон?
3. Кои сте вие, за да критикувате начина по който съм изказъл мнението си?
4. Мила, коя си ти, за да вземаш страна, когато дори няма предпоставка за спор?
5. Дребнавите самовлюбени душици не приемат искренноста въпреки бодливата й обвивка ...

ПС: Сладури ...

ScionOfStorm
04-24-2009, 23:03
изказАл,

само че аз не виждам къде излизам от релсите на добрия тон, демонстрирам самовлюбеност или нещо такова. поясни и покажи, моля :)

не ме карай и трети път да питам по-горния въпрос, бих желал отговор.

мерси и лека :)

п.п. виж човек, това, че явно от половин месец насам стават някакви мажорни промени в личния ти живот, не означава, че са "сладури" тези, които ти отбелязват държанието. от седмица насам освен да псуваш и храниш из форума друго не те виждам да правиш...което е жалко, защото не е като да не си умен и да нямаш потенциал.

Enough
04-24-2009, 23:04
Хахахаххахахаха ...


Лека! :)

ScionOfStorm
04-24-2009, 23:06
лека

jghgh
04-24-2009, 23:17
1. Е като не е критика, кво е? Обида? Е, да, наистина е ГОЛЯМА наредба да кажеш че прилича на текст на Manowar. 8-)

После за капак тва зеене че нямало да си промениш мнението.. Все едно някой те гони да го правиш оО

2. Кой ти критикува мнението? Аз на Сайън също съм му казала, че в това стихотворение не намирам смисъла и дори не мога да си го интерпретирам. Критикувам начина по който си изказваш винаги мнението... заядливо някак си. Нещо ми се струва си в душевен мензис, или какво?
И не си мисли че ти връщам, задето и мен солиш.
Просто лошо критикуваш, по недобър начин. Нищо повече. Отвори някоя книжка по психология между другото. Туй "брато", тия точки, тия истории с "не издържам" и т.н. - може дефакто да не си казал нищо особено, но този изказ изразява силно неодобрение и се тълкува като нареждане, заплюване. Затова и се реагира неодобрително. [дори да има самовлюбени душици тук, в случая не става дума за тях]
Не е учтив начинът ти за критикуване. : ) Блаб, дето не знам и аз какви са ми отношенията с нея, по много по-добър начин си изказва критиките.

3.О, тъпо беше че те нарекох 'фурнаджийска лопата'. Намесих лични неща, което, мда, беше тъпо. Извинявай. Не намесвай и Сайъна в тая работа обаче. Дайте само аз да го духам заради емоционалните ми изблици. ^^

4.Никоя не съм аз, и не заемам страна, просто реагирах срещу цялата ти напоследъчна същност . Признавам, грешно беше това че намесих други твои качества. Трябваше да споря само срещу начина по който си казваш мнението, но сгреших вече, кел файфа - изписани са по-горе постовете. 8-)

5.Искреността е невероятно нещо. Има си подход за казване обаче. (Казах вече по-горе как седят нещата)
Нали, Блаб? Тъпо беше като ти казах че си ми лигава. (помниш, сигурно.. беше тъпо :( ). Можех по по-хубав начин да ти го кажа, без да те засегна.


Айде, много късно стана, ш'е взема много се изложа.

Поздрави!