PDA

View Full Version : h3Lp m3 :D



XceSS
04-24-2009, 22:50
Абе деа майка му, преди 2 седмици си дадох ПЦ на ремонт уж за хардиск, па онова копеле ми инсталирало уиндоус с некви програми, дето са пълееен ташак и естествено 20 кинта отгоре :x
Та въпроса ми е защо ми се появява тая простотия
http://prikachi.com/users/join7a/72g.jpg
Сега съм много пиян не ми се търси ка да я опрая и за тва пускам тема, ако има някой буден да ме просветли 8-)

CucAgMuH
04-24-2009, 23:08
Вариант 1

Пускаш regedit, намираш Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies \System и в него търсиш DisableTaskMgr което е REG_DWORD, със следните положения

Value: 1=Включено, няма да ти позволи да пуснеш Task Manager
Value: 0=Изключено, това изключва забраната, т.е. ще ти позволи да пускаш Task Manager

Вариант 2

Пускаш gpedit.msc (груп полиси едитора, от start->run или winkey+r) Движиш се по дървовидната структура какт следва: User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Ctrl+Alt+Delete -> Remove Task Manager. Цъкаш два пъти на "Remove Task Manager", изключваш тая опция или както беше там за XP. И си готов. (тук може да имам грешки по имената - не помня добре вече, остарях...)

XceSS
04-24-2009, 23:12
Вариант 1

Пускаш regedit, намираш Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies \System и в него търсиш DisableTaskMgr което е REG_DWORD, със следните положения

Value: 1=Включено, няма да ти позволи да пуснеш Task Manager
Value: 0=Изключено, това изключва забраната, т.е. ще ти позволи да пускаш Task Manager

Вариант 2

Пускаш gpedit.msc (груп полиси едитора, от start->run или winkey+r) Движиш се по дървовидната структура какт следва: User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Ctrl+Alt+Delete -> Remove Task Manager. Цъкаш два пъти на "Remove Task Manager", изключваш тая опция или както беше там за XP. И си готов. (тук може да имам грешки по имената - не помня добре вече, остарях...)


Лелелеле брат много мерси ! ! ! !
3 кила ракия имаш от мен :D

ProstoAz
04-25-2009, 10:03
Пиши на кирилица и заглавията на темите!