PDA

View Full Version : как да действам...



gorgeous
04-25-2009, 07:46
Ами като цяло падам си по бившия на една приятелка... (под бивш имам предвид едноседмична връзка, тоест нищо особено) ...та с него наистина бързо се сближихме и се разбираме супер добре, но все още не съм сигурна дали и той има по-сериозни намерения към мен. Пиша тук не за да се обяснявам подробно, а да поискам съвет....как да действам с него при положение, че на 2 пъти го отрязах като ми искаше номера (ситуациите бяха такива) ...и даже скайпа му нямам ;| Иначе учим в едно даскало и почти всеки ден се виждаме, но покрай всичките хора около нас се стига обикновено до 'здр...как си' прегръдка и засега това...

selens
04-25-2009, 07:50
От много неща зависи .. ако е някой плейбой едва ли намеренията му са сериозни .. :? Щом е бил с приятелката ти е бил една седмица и ако и при други момичета е правил така явно не търси нищо сериозно.А за скайка - другия път като го видиш го попитай направо какъв му е скайпа .. не вярвам да не ти го каже :wink:

gorgeous
04-25-2009, 07:56
мне - не е плейбой, просто и 2мата решиха, че ще се разбират по-добре като приятели...и наистина вече 8-9 месеца е така. От тогава мисля даже, че не е ходил с никоя...изключително свястно момче е ...чак се учудвам, но с тях е най-трудно да действаш :D ...имах времето да се сближа с него и да го опозная...и съм на 100% сиг, че искам да сме заедно, но положението е наистина странно :o

Hilary_
04-25-2009, 08:08
Искай му този път ти номера или скайп... :wink:

GossipGirl89
04-25-2009, 08:12
Искай му този път ти номера или скайп... :wink:

Съгласна съм! ;) Ама ти сигурна ли си, че твойто приятелкап все пак няма никакви остатъчни чувства към него? Защото ако още се интересува от това момче ще се получи доста кофти ситуация ... :?

gorgeous
04-25-2009, 08:21
Ама ти сигурна ли си, че твойто приятелкап все пак няма никакви остатъчни чувства към него? Защото ако още се интересува от това момче ще се получи доста кофти ситуация ... Confused ...сигурна съм понеже съм близка с нея-тя в момента е с друго момче, а и даже 1вият път когати той ми искаше номера и тя беше с нас, предложи да му го даде...в случая не ми е никакъв проблем...но не искам да ми се явява посредник и да се уреждам чрез нея :( :-D

soul1199
04-25-2009, 08:27
еми някой път,като сте сами го помоли да излезете,ако все пак не сте сами му поискай скайп или кажи на твоита фр.да ти даде скайп-а му :)

gorgeous
04-25-2009, 08:33
тоя скайп убива всичко романтично баси... :D :D

MP
04-25-2009, 08:38
Каквото и да не решиш да правиш,НЕ ПРИБЯГВАЙ ДО ИЗПОЛЗВАНЕТО НА СКАЙП! Скайпът вреди сериозно на вас и на тези около вас. NO SKYPING!

gorgeous
04-25-2009, 09:23
мда...мерси за съвета :D

PaulaSandr3z
04-25-2009, 09:31
Каквото и да не решиш да правиш,НЕ ПРИБЯГВАЙ ДО ИЗПОЛЗВАНЕТО НА СКАЙП! Скайпът вреди сериозно на вас и на тези около вас. NO SKYPING!

просто гениално
...

и Това че скайпа убива всичко романтично наистина е така да сте видяли в един американски филм да седят пред пц-то и денонощно скайп скайп скайп ще ми пише ли в скайп няма ли да ми пише в скайп това са глупости


Да не стане само така че когато ти му искаш номера той да ти откаже както ти си направила защото момчетата са отмъстителни ... поне така съм забелязала ...

Другото което е защо ти трябва номера му или скайп ... направо щом сте близки и сте в едно даскалу и всеки денс е виждате спри го някой де в коритодра питай го свободен ли е след даскалу за една разходка времето сега е чудесно ( е в този момент не точно :? :lol: )

Упсех ти пожелавам :) :-D

gorgeous
04-25-2009, 09:40
относно номера-не вярвам да ми откаже...ама и не върви да ми го иска 3ти път. От др страна много мразя аз да действам, но както и да е. Стискайте палци :grin:

sladur4etyYy
04-25-2009, 13:58
мне - не е плейбой, просто и 2мата решиха, че ще се разбират по-добре като приятели...и наистина вече 8-9 месеца е така. От тогава мисля даже, че не е ходил с никоя...изключително свястно момче е ...чак се учудвам, но с тях е най-трудно да действаш :D ...имах времето да се сближа с него и да го опозная...и съм на 100% сиг, че искам да сме заедно, но положението е наистина странно :o

къде ги намирате тия свестните,бее, тцтцтц... :D айде искай му скайп/ телефон и стискам палци :P

gorgeous
04-26-2009, 17:27
къде ги намирате тия свестните,бее, тцтцтц ...ако ги срещах всеки ден, едва ли щях да се вживявам толкова :-D

Take_That
04-26-2009, 17:32
Искай му номера! :grin: :grin:

smileforyou12
04-26-2009, 17:33
кажи му : дай си номера да ти званна някой път да излезем на кафе ако искаш. нещо от сорта

Mi6inka
04-26-2009, 17:36
яяя по-смело мацка... искай му номера или скайпа или без да ти е казал ПАК (щото може да се притеснява за пореден път да ти поиска номера ,след като си му отказала 2 пъти) му дай твоя ;) Така ще разбере че имаш интерес към него ,което ще го подтикне евентуално да прави понататъшни действия ;) Успех и пиши да кажеш какво е станало {}