PDA

View Full Version : много ме е срам да му кажа



djekityyy
04-25-2009, 09:35
на 11 съм влюбена съм в едно момче от моя клас а не знам той дали ме харесва.Обаче проблема е че той е гадже с друга която вече не учи в нашето училище и мисля че сега се виждат по рядко , а може и да се лъжа и много ме е срам да му призная 4е го харесвам и ако нещата се развият но е малко вероятно (поне така си мисля) как да му предложа да си станем гаджета. плс плс плс кажете какво да правя

bubblebabe
04-25-2009, 09:41
Няма да ти обяснявам, че не си влюбена и т.н.

Ми, кажи му. Няма от какво да се срамуваш. А, дойде ли време да му предложиш, не му мисли. От това да си с някой няма нищо срамно :)


Успех...

Hilary_
04-25-2009, 09:42
... :shock: :shock: Убийте ме моля ви... ](*,) ](*,) ](*,) #-o Къде на 11 си тръгнала гаджета да имаш...?!?! :x Това ли е нещото, което толкова много те вълнува... :shock: :? Аз направо се шашкам и не мога да повярвам... :? :? Сериозно...аз нямя да ти отговарям...нека някой друг го направи...за мен това НЕ Е НОРМАЛНО!!!!! :shock: Много си малка... мое мнение!!! ](*,) [-(

bubblebabe
04-25-2009, 09:45
... :shock: :shock: Убийте ме моля ви... ](*,) ](*,) ](*,) #-o Къде на 11 си тръгнала гаджета да имаш...?!?! :x Това ли е нещото, което толкова много те вълнува... :shock: :? Аз направо се шашкам и не мога да повярвам... :? :? Сериозно...аз нямя да ти отговарям...нека някой друг го направи...за мен това НЕ Е НОРМАЛНО!!!!! :shock: Много си малка... мое мнение!!! ](*,) [-(

Нали се сещаш, че между тях няма да има нищо сериозно. Ще се държат за ръчичка, даже може и това да не правят.
Нека се радват децата.

ПП. Не вярвам и ти като си била по - малка, дори и в детската градина да си си нямала 'гадже', колкото и несериозно и детско да е било. :lol:

Lyubeto
04-25-2009, 09:47
Споко и аз в детската градина имах гадже . Държахме се за ръчички и дори веднъж ме целуна по бузата , а после се изчерви и избяга. Та щом си има "гадже" остави го намира . Като "скъсат" , хвани го за ръчичка ти и ако и той те харесва , ще те хване и той :lol:
bubblebabe - баси изпревари ме 8-)

bubblebabe
04-25-2009, 09:50
Споко и аз в детската градина имах гадже . Държахме се за ръчички и дори веднъж ме целуна по бузата , а после се изчерви и избяга. Та щом си има "гадже" остави го намира . Като "скъсат" , хвани го за ръчичка ти и ако и той те харесва , ще те хване и той :lol:
bubblebabe - баси изпревари ме 8-)


Ааа, ама то момчето и "гадже" ли си има :razz: :razz:

Е, значи както каза Lyubeto изчкай да "скъсат", това ще е скоро и действай. :D :D :D

soul1199
04-25-2009, 09:54
еми кажи му и толкова :shock: :shock:

Hilary_
04-25-2009, 10:01
... :shock: :shock: Убийте ме моля ви... ](*,) ](*,) ](*,) #-o Къде на 11 си тръгнала гаджета да имаш...?!?! :x Това ли е нещото, което толкова много те вълнува... :shock: :? Аз направо се шашкам и не мога да повярвам... :? :? Сериозно...аз нямя да ти отговарям...нека някой друг го направи...за мен това НЕ Е НОРМАЛНО!!!!! :shock: Много си малка... мое мнение!!! ](*,) [-(

Нали се сещаш, че между тях няма да има нищо сериозно. Ще се държат за ръчичка, даже може и това да не правят.
Нека се радват децата.

ПП. Не вярвам и ти като си била по - малка, дори и в детската градина да си си нямала 'гадже', колкото и несериозно и детско да е било. :lol:
Ами ако трябва да бъдем честни... не съм мислила за гаджета... :D Е харесвах едно русичко сладко момченце ама до там беше... и никога не съм казвала, че съм влюбена в него... :D :D

djekityyy
04-25-2009, 10:02
Споко и аз в детската градина имах гадже . Държахме се за ръчички и дори веднъж ме целуна по бузата , а после се изчерви и избяга. Та щом си има "гадже" остави го намира . Като "скъсат" , хвани го за ръчичка ти и ако и той те харесва , ще те хване и той :lol:
bubblebabe - баси изпревари ме 8-)


Ааа, ама то момчето и "гадже" ли си има :razz: :razz:

Е, значи както каза Lyubeto изчкай да "скъсат", това ще е скоро и действай. :D :D :D ок ще изчакам въпреки че снощи по скайп му намекнах малко че го харесвам :-)

bubblebabe
04-25-2009, 10:03
Споко и аз в детската градина имах гадже . Държахме се за ръчички и дори веднъж ме целуна по бузата , а после се изчерви и избяга. Та щом си има "гадже" остави го намира . Като "скъсат" , хвани го за ръчичка ти и ако и той те харесва , ще те хване и той :lol:
bubblebabe - баси изпревари ме 8-)


Ааа, ама то момчето и "гадже" ли си има :razz: :razz:

Е, значи както каза Lyubeto изчкай да "скъсат", това ще е скоро и действай. :D :D :D ок ще изчакам въпреки че снощи по скайп му намекнах малко че го харесвам :-)

Е. питай го как вървят нещата с "гаджето" му 8-) :razz: :razz:

yahhooo
04-25-2009, 10:04
Нека да позная. Чалгарка нали? Идолката ти е Гергана/Преслава слагаш си грим като за световно, джуките ти блестат от 1 километър с червило. И моля ти се кажи какво е тва любовта?

Hilary_
04-25-2009, 10:04
Нека да позная. Чалгарка нали? Идолката ти е Гергана/Преслава слагаш си грим като за световно, джуките ти блестат от 1 километър с червило. И моля ти се кажи какво е тва любовта?
... :-D :-D :-D :razz:

bubblebabe
04-25-2009, 10:06
Нека да позная. Чалгарка нали? Идолката ти е Гергана/Преслава слагаш си грим като за световно, джуките ти блестат от 1 километър с червило. И моля ти се кажи какво е тва любовта? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И скайп името й е Яка Кака 8)

:lol: :lol: :lol:

djuki
04-25-2009, 10:06
е вие не сте ли си имали гадже в първи клас ... да се държите за ръка и да се гоните по коридорите в 4-5 е същата история какво съдите момичето ... това за нея си е любов въпреки , че по големите знаят че в същност не е така . Но всяко дете при първите препети казва че е супер влюбено .

Отиди при него и си поговорете . Питай го как е , как върви с гаджето му , още ли са заедно ... ако се въртиш повечко около него може и сам да се сети или изчакай да останете сами и му кажи че го харесваш

bubblebabe
04-25-2009, 10:08
е вие не сте ли си имали гадже в първи клас ... да се държите за ръка и да се гоните по коридорите в 4-5 е същата история какво съдите момичето ... това за нея си е любов въпреки , че по големите знаят че в същност не е така . Но всяко дете при първите препети казва че е супер влюбено .

Отиди при него и си поговорете . Питай го как е , как върви с гаджето му , още ли са заедно ... ако се въртиш повечко около него може и сам да се сети или изчакай да останете сами и му кажи че го харесваш

Напиши му на едно листче "Харесвам те. От: името ти" и му го пъхни в раницата :lol: :lol: :lol:

nicolepcd
04-25-2009, 10:10
Мисля, че не само си влюбена в него, а направо си го обичкаш, а? :oops:

bubblebabe
04-25-2009, 10:17
Мисля, че не само си влюбена в него, а направо си го обичкаш, а? :oops:

Не само го обича, ами той е момчето (а по нататък и мъжа) на живота й. :razz:

nicolepcd
04-25-2009, 10:17
Мисля, че не само си влюбена в него, а направо си го обичкаш, а? :oops:

Не само го обича, ами той е момчето (а по нататък и мъжа) на живота й. :razz:
Даммм :-)

sadme
04-25-2009, 13:05
на 11 съм влюбена съм в едно момче от моя клас а не знам той дали ме харесва.Обаче проблема е че той е гадже с друга която вече не учи в нашето училище и мисля че сега се виждат по рядко , а може и да се лъжа и много ме е срам да му призная 4е го харесвам и ако нещата се развият но е малко вероятно (поне така си мисля) как да му предложа да си станем гаджета. плс плс плс кажете какво да правя ти си само на 11 няма какво да губиш...докато си играете някъде му кажи че го харесваш и квот стане ако пук не...не се стягаи на 11 си!!! :D

evelinka1122
04-25-2009, 13:08
Мисля, че не само си влюбена в него, а направо си го обичкаш, а? :oops:

Не само го обича, ами той е момчето (а по нататък и мъжа) на живота й. :razz:
Даммм :-)
:razz: :razz: :razz:

sladur4etyYy
04-25-2009, 13:19
сладурчета 8-) закачай му се и е готов. може да му вземеш химикалката и като каже ''дай ми я'' да отговориш ''ела си я вземи'' и да избягаш :lol: не, сериозно, закачките помагат. ;д

а вие стига сте съдили момичето. ''лелеееееееееее на 11 си лелеееееееееееее колко си малка майкоооооооооо олееееееееее оле божкеееееееее възмутен/а съм лелелелелелееееееееееееее :shock: :shock: :shock: '' ае стига превземации, много добре знаете, че и вие сте били така. сега, като кажете на родителите си за ''проблемите си'', те ще отговорят, че тва са глупости, но за вас не са, нали? е, тук е същото. 8)

unknown1
04-25-2009, 13:29
Какво толкова е направило момичето,че веднага решихте,че е чалгаджийка,ходи гримирана ит.н.Просто си е харесала някакво момче и иска съвет.А иначе по темата..ами общувай си с момчето в училище по скайп си пишете и виж реакцията му..всмисъл ако и той те търси е вероятно и той да те харесва.Може да му предложиш да те изпрати примерно след училище,или да го помолиш за някаква помощ и така.
Успех:)

bubblebabe
04-25-2009, 16:48
Какво толкова е направило момичето,че веднага решихте,че е чалгаджийка,ходи гримирана ит.н.Просто си е харесала някакво момче и иска съвет.А иначе по темата..ами общувай си с момчето в училище по скайп си пишете и виж реакцията му..всмисъл ако и той те търси е вероятно и той да те харесва.Може да му предложиш да те изпрати примерно след училище,или да го помолиш за някаква помощ и така.
Успех:)

Ами, аз лично се шегувам. Знам, че е нормално да си харесаш някой и да тичаш след него 8-)

smileforyou12
04-25-2009, 16:51
И СЯ АКО МИ КАЖЕШ ЧЕ И СЕКС ПРАЯТ .......
:lol:

MaRtYty
04-25-2009, 17:03
сладурчета 8-) закачай му се и е готов. може да му вземеш химикалката и като каже ''дай ми я'' да отговориш ''ела си я вземи'' и да избягаш :lol: не, сериозно, закачките помагат. ;д

а вие стига сте съдили момичето. ''лелеееееееееее на 11 си лелеееееееееееее колко си малка майкоооооооооо олееееееееее оле божкеееееееее възмутен/а съм лелелелелелееееееееееееее :shock: :shock: :shock: '' ае стига превземации, много добре знаете, че и вие сте били така. сега, като кажете на родителите си за ''проблемите си'', те ще отговорят, че тва са глупости, но за вас не са, нали? е, тук е същото. 8)

\:D/ и аз мисля така ... вие сега се изкарахте някакви супер опитнu в любовта, че никога не сте били малки и не сте харесвали някой .. айде моля ви се .. защо трябва проблема да е на някой 20-годишен за да е сериозен .. и малките имат сърца и чувства ..

а колкото до влюбената .. постарай се да му привлечеш вниманието .. закачките наистина помагат :wink:

boniboon
05-03-2009, 22:00
е вие не сте ли си имали гадже в първи клас ... да се държите за ръка и да се гоните по коридорите в 4-5 е същата история какво съдите момичето ... това за нея си е любов въпреки , че по големите знаят че в същност не е така . Но всяко дете при първите препети казва че е супер влюбено .

Отиди при него и си поговорете . Питай го как е , как върви с гаджето му , още ли са заедно ... ако се въртиш повечко около него може и сам да се сети или изчакай да останете сами и му кажи че го харесваш
;-)

aciko
05-03-2009, 22:47
Абе мисли си,че куклите й,Барби и Кен са живи и са влюбени,и е срам да пита Кен,дали харесва Барбитооо :lol:

smileforyou12
05-03-2009, 22:49
Абе мисли си,че куклите й,Барби и Кен са живи и са влюбени,и е срам да пита Кен,дали харесва Барбитооо :lol:
:razz: :razz: :razz:

dydolinkka93
05-04-2009, 18:31
хихи стига бе и аз на 11 имах гадже и се държах ме за рачичка и беше много детско един вид нека се радват : ))

vesSynkaa
05-04-2009, 20:07
А не е ли по-добра идея да пъхне в раницата му пръстен , който се е
паднал от кроки "Лъки бой" заедно с ароматизирано листче , на което
пише "Ще се ожениш ли за мен ? " ? :smt112

oasis
05-04-2009, 20:12
Милото дете.. :)

moneycomeme
05-05-2009, 10:50
сладурче отиваш и го целуваш по бузката и му казваш,че ако не тръгне с теб няма да му помагаш с контролните!!!! :grin:

Fych
05-05-2009, 11:28
Стига бе,хора :-x За любовта възраст няма..как не го разбрахте...брат ми е 2-ри клас и ми разправя,че имало хубаво момиче в неговия клас и кфо да му се изсмея и да го заеба ли...То дето сега на 15-16 наричате вече сериозна любов и връзка е същото за тези на 11 само дето трябва физически да са сдържани щото едно е да си имаш гадже на 11 и да го мляскаш,друго да го еб*ш...

ThisIsMe
05-05-2009, 13:12
ах горкичката малка наивна кифличка :)
мило дете, :)
още си много мъничка за гадженца,я остави тия щуротии и иди да си учиш уроците !
дори да станете гаджета,рано или късно ще се разделите,защото това са детски работи(предполагам всички съфорумници са минали по твоя път)Само дето после ще ти е мъчно и тежко. Но повярвай ми ,още не ти е време за гадже :)
изчакай да пораснеш,защото ако избързаш после ще ти е безинтересно! :)

Kristina93
05-05-2009, 13:34
ах горкичката малка наивна кифличка :)
мило дете, :)
още си много мъничка за гадженца,я остави тия щуротии и иди да си учиш уроците !
дори да станете гаджета,рано или късно ще се разделите,защото това са детски работи(предполагам всички съфорумници са минали по твоя път)Само дето после ще ти е мъчно и тежко. Но повярвай ми ,още не ти е време за гадже :)
изчакай да пораснеш,защото ако избързаш после ще ти е безинтересно! :)

+ много точно казано!

Rza
05-05-2009, 13:39
Абе,гамени с гамени 8-) нека децата се "Обичат" вас като ви е "яд",че не ви харесват" е друго :lol: :lol:

sweet_bebok
05-05-2009, 18:34
не мога да ти помогна :?

rusova
05-05-2009, 19:44
Стига бе,хора :-x За любовта възраст няма..как не го разбрахте...брат ми е 2-ри клас и ми разправя,че имало хубаво момиче в неговия клас и кфо да му се изсмея и да го заеба ли...То дето сега на 15-16 наричате вече сериозна любов и връзка е същото за тези на 11 само дето трябва физически да са сдържани щото едно е да си имаш гадже на 11 и да го мляскаш,друго да го еб*ш...
много точно казано :) така е вие ще кажете в този форум много големи по на 15 :D :D :D :D :D

elsy
05-05-2009, 19:45
Ако искаш аз да му кажа?

turboPantofka
05-06-2009, 09:20
Много вероятно е да не си истински влюбена,а само едно невинно детско увлечение..аз като бях на 11 още си играех с барбита :D и далеч от мисълта за любов и гадженца ама времената явно се променят

Jumbie483
05-06-2009, 09:24
Аз пък от съвсем малка, всеки месец си харесвах различно момче :lol: Не знам на колко бях, когато имах даже планове да му призная на един... но и това мина 8)
А по темата... (спомении спомении) .. та.. отиваш при него и му казваш, че искаш да си поговорите на саме.. И той ли е на 11 бтв ? сигурно.. та отивате някъде само двамата и му казваш, че го харесваш.. Или пък направо му лепни една целувка по бузата 8-)

EeeBobii
05-06-2009, 09:25
"на 11 съм влюбена" замълчи по добре, нищо лично

malka_sladkka
05-06-2009, 09:58
А не е ли по-добра идея да пъхне в раницата му пръстен , който се е
паднал от кроки "Лъки бой" заедно с ароматизирано листче , на което
пише "Ще се ожениш ли за мен ? " ? :smt112

тва кроки още ли го продават? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kostadin_682
05-06-2009, 10:38
на 11 съм влюбена съм в едно момче от моя клас а не знам той дали ме харесва.Обаче проблема е че той е гадже с друга която вече не учи в нашето училище и мисля че сега се виждат по рядко , а може и да се лъжа и много ме е срам да му призная 4е го харесвам и ако нещата се развият но е малко вероятно (поне така си мисля) как да му предложа да си станем гаджета. плс плс плс кажете какво да правя

А аз на 11 съм си играл с камиончета 8-)

Dollystar
05-06-2009, 10:43
как да му предложа да си станем гаджета. плс плс плс кажете какво да правя
Ако ти незнаеш какво да правиш ние ли ще знаем? И плюс тва " да си станем гаджета" ми звучи адцки тъпо. Се пак сичко си зависи от вас двамата, ако той не ти показва, че те харесва квото и да правиш той няма да ти обърне внимание! :-o
А аз на 11г. още си играех с Барбита и ме беше страх от тъмното :grin: :grin:

kris4en
05-06-2009, 11:42
ах горкичката малка наивна кифличка :)
мило дете, :)
още си много мъничка за гадженца,я остави тия щуротии и иди да си учиш уроците !
дори да станете гаджета,рано или късно ще се разделите,защото това са детски работи(предполагам всички съфорумници са минали по твоя път)Само дето после ще ти е мъчно и тежко. Но повярвай ми ,още не ти е време за гадже :)
изчакай да пораснеш,защото ако избързаш после ще ти е безинтересно! :)

+1 :) много добре казано,аз съм на същото мнение :)

beiho
05-06-2009, 19:14
Не приемам нищо, което казваш, защото си едно недорасло хлапе!

BeeRy
05-06-2009, 19:42
11 :shock:

smileforyou12
05-06-2009, 19:46
АБЕЕ МОМИЧЕ Я СЕ СТЕГНИ И КАТО ТРЪГНЕШ С НЕГО МНОГО ЛИ ЩЕ ТИ Е РАДОСТНО ДА СЕ ДЪРЖИТЕ САМО ЗА РЪКА И ДА СЕ ЦУНКАТЕ ПО БУЗКАТА
НЕДЕЙ ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С ТАКИВА НЕЩА
ИЗЧАКАЙ ОЩЕ НЯКОЛКО ГОДИНИ ПОНЕ КАТО ЩЕ Е ВРЪЗКА ДА Е ВРЪЗКА ИЗЖИВЕЙ СИ ДЕТЦИТЕ ГОДИНИ
НО НАИСТИНА И НЯМА ЛОШО ДА СЕ ЗАРИБЯВАШ С ММЧЕНЦЕТО НО НЕДЕЙ ДА ПРЕУВЕЛИЧАВАШ В ИЗКАЗВАНИЯТА СИ

krasitoOoO
05-06-2009, 19:52
изчакай малко да пораснеш и тогава мисли за гадже.. :wink: не че аз съм много голяма,но това все пак е нещо като детско овлечение или детска любов :D но ако толкова го харесваш кажи му,нищо няма да изгубиш :P

doodle
05-06-2009, 19:56
Е , браво . Половината се понакарахте на детето . :? Даа от една страна сте прави че е малка и че не и е времето , но забога в днешно време никое дете няма да седне да учи с ЦЕЛ:да учи, а ще седне шото така казва мама , и тях ги мързи да пишат домашни :-D . Ааа какво по хубаво от това детето да е щастливо :? Ако иска нека да си има гадже , и без това ще се държат само за ръчичка. Но в това няма нищо лошо :) :P :grin: :grin: :grin:

MaRtYty
05-09-2009, 05:19
Е , браво . Половината се понакарахте на детето . :? Даа от една страна сте прави че е малка и че не и е времето , но забога в днешно време никое дете няма да седне да учи с ЦЕЛ:да учи, а ще седне шото така казва мама , и тях ги мързи да пишат домашни :-D . Ааа какво по хубаво от това детето да е щастливо :? Ако иска нека да си има гадже , и без това ще се държат само за ръчичка. Но в това няма нищо лошо :) :P :grin: :grin: :grin:

+1 :)


в днешно време никое дете няма да седне да учи с ЦЕЛ:да учи, а ще седне шото така казва мама , и тях ги мързи да пишат домашни

+9274836491849871741904 :-o :lol: :razz: