PDA

View Full Version : Най-добрият приятел...



PLEYGIRL
04-25-2009, 12:07
Какво бихте направили ако вашият най-добър приятел ви зареже и заедно с него цялата компания с която се движиш?
И се скарате за гаджета (на вас не ви допада гаджето на приятеля ви и му го казвате "че този човек не е за него" а той да се разсърди за думите ви)....?Моля кажете свойто мнение.

got2Bthe1
04-25-2009, 14:08
Никога не бих се разсърдил на най-добрата ми приятелка заради мнението и.Явно просто не ти е толкова добър приятел колкото си мислиш.

DMX1
04-25-2009, 14:40
Какво бихте направили ако вашият най-добър приятел ви зареже и заедно с него цялата компания с която се движиш?
И се скарате за гаджета (на вас не ви допада гаджето на приятеля ви и му го казвате "че този човек не е за него" а той да се разсърди за думите ви)....?Моля кажете свойто мнение.


Все пак тва си е неговото гадже ...

anitram
04-25-2009, 16:58
Никога не бих се разсърдил на най-добрата ми приятелка заради мнението и.Явно просто не ти е толкова добър приятел колкото си мислиш. ;-)

ThePowerOfLove
04-25-2009, 17:36
Не мога да преценявам кой за кого е :? Ако ми се разсърди за такова нещо..

lolipop1
04-25-2009, 18:20
никой от тези не ти е истински приятел слушай сега как да се измъкнеш ... записваш се на някакав спорт или нещо др ... запознавяш се с др хора ... алабала гъзарчета тъй онуй ... ии старата ти компания ще те потърси .. нз но ми се струва че не мислят мн хуави неща за теб ии не им пука за теб ии са фр с приятелката тии ... намери си нова яка кмпания ии после дори да ти се извиняват .. ги отрежии за да разберат че струваш!

smileforyou12
04-25-2009, 18:38
ТОВА НЕ СА НИКАКВИ ПРИЯТЕЛИ КАЗВАТ СЕ ПРЕДАТЕЛИ

fraktyra
04-25-2009, 18:43
Това си е чисто предателство!

Mi6inka
04-25-2009, 19:53
Помисли над думата "Приятел" ..не мисля ,че с този човек сте приятели...

sweet_nothings
04-26-2009, 15:30
Какво бихте направили ако вашият най-добър приятел ви зареже и заедно с него цялата компания с която се движиш?
И се скарате за гаджета (на вас не ви допада гаджето на приятеля ви и му го казвате "че този човек не е за него" а той да се разсърди за думите ви)....?Моля кажете свойто мнение.

Аз направих точно това, изразих мнението си пред най - добрата си приятелка и к'во стана, накрая аз останах прецаканата. Вече от 6 месеца насам се държи с мен сякъш съм животно. Ае еба ли му, вече не ми пука да прави к'вот си иска , аз и казах кат приятелка просто какво мисля, а тя взе че ме намрази ... пфф! Жалки хора :?

soul1199
04-26-2009, 16:21
Никога не бих се разсърдил на най-добрата ми приятелка заради мнението и.Явно просто не ти е толкова добър приятел колкото си мислиш.