PDA

View Full Version : Костов: Който не гласува, гласува за Доган



adrenal1n
04-25-2009, 13:50
Помислете си пак преди да се отказвате да гласувате...


Лидерът на ДСБ смята, че няма алтернатива пред възстановяването на взаимноизгодния и равноправен характер на българо-руските отношения

Лидерът на ДСБ и бивш премиер Иван Костов заяви тази вечер, че който не гласува, гласува за ДПС.

Кажете на всеки, който заявява, че няма да гласува, че така гласува за Ахмед Доган, каза Костов в разговор със студенти от СУ "Св. Климент Охридски".

Не може да бъдем управлявани от малка етническа партия, която е "станала символ на корупция", смята Костов. Той изнесе лекция на тема "Икономическо развитие и външна политика на България".

Миналия месец в интервю Костов каза, че целта на ДСБ и другите десни партии е да влязат в бъдещото управление и вероятен техен партньор ще бъде ГЕРБ.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

СДС и ДСБ на избори под името Синята коалиция
2 | 4382
Станишев: Коалиция ГЕРБ-Костов и следва авторитарен режим
8 | 4815
Юруков: Ще подпиша само ако Костов не е в листата
4 | 7573
Българската икономика ще посрещне кризата без европейска солидарна подкрепа и в обкръжение от слаби съседни пазари, каза Иван Костов и добави, че причината е в миниране на членството ни в Европейския съюз, което нанесло тежки вреди на икономиката.

Доказателство били почти напълно замразените еврофондове. Досега от тях били усвоени едва 8.2%, като на практика били платени само 0.35% от паричното им изражение.

В същото време управляващите, допълни той, не взеха мерки да реагират на обвиненията в корупция и некомпетентност по високите етажи на властта.

България е загубила и от ролята си на първостепенен фактор в Югоизточна Европа и Черноморието, посочи още лидерът на ДСБ.

Той очерта няколко стъпки за връщане на доверието към страната ни. На първо място, е необходимо възстановяване на репутацията и еврофинансирането. За това е нужен широк национален консенсус, подчерта Костов.

По думите му, след като постигнем тази цел, можем отново да изградим и "позициите си за провеждане на активна политика в Югоизточна Европа и Черноморието".

Костов смята, че няма алтернатива пред възстановяването на взаимноизгодния и равноправен характер на българо-руските отношения.

Това, според него, може да стане като се намали едностранната зависимост на България от руските енергийни доставки и се затвори огромният дефицит в търговския баланс между двете държави. Затова било необходимо да се ревизират проектите АЕЦ"Белене", "Бургас-Александруполис" и "Южен поток".

Diam0nD
04-25-2009, 14:08
костов да е такъв лайнар ,така да ме дразни ... и да е толкова прав :-o ама и за него гласуването не е от полза... или поне не за народа :)

DedoJoroPalaviq
04-25-2009, 14:13
сички са маскари!

Wildchildd
05-19-2009, 09:41
Нагло копеле е,но ми се струва,че няма да го бъде в следващият кабинет.За пръв път от 2001 насам няма да ни управлява Доган.
На теория :-o .

Goebbels
05-20-2009, 14:03
ще плачете за социализма мишки :-D

kristo
05-20-2009, 16:40
ще плачете за социализма мишки :-D
Верно ли бе плъхчо :razz:

Кажи за кое точно да му плача за социализма? По-скоро ми е до рев затова, че го е имало, без него сега България щеше да бъде нормална бяла държава, но уви, твоите приятелчета комунягите, подлоги на СССР я превърнаха в една съветска колония.

Goebbels
05-20-2009, 19:13
Мамка ви и гнусно племе, ромската фертилна вълна ще ви отнесе един път, но завинаги.
дасове 8-)

kir40
05-20-2009, 19:22
ще плачете за социализма мишки :-D
Верно ли бе плъхчо :razz:

Кажи за кое точно да му плача за социализма? По-скоро ми е до рев затова, че го е имало, без него сега България щеше да бъде нормална бяла държава, но уви, твоите приятелчета комунягите, подлоги на СССР я превърнаха в една съветска колония.
Имам чувството, че през комунизма е било много по-хубаво в сравнение със сегашното управление

kristo
05-20-2009, 20:05
Мамка ви и гнусно племе, ромската фертилна вълна ще ви отнесе един път, но завинаги.
дасове 8-)
Леле хафтии, колко си шукареен 8-)

Туй сиганското племе сте най-голямата л***а, кога се насерете най-много мирише, понеже ни се къпите, ни се миете :lol:

Имам чувството, че през комунизма е било много по-хубаво в сравнение със сегашното управление
Кажи ми сега не ни ли управляват същите комунисти, които управляваха през периода 1944-1989 година? Айде, сега на теория са си сменили принципите, но реално са същите като бащите и дядовците си партизани, ятаци, комсомолски секретари, членове на ЦК и Политбюро и т. н.

Това не те ли навява на мисълта, че промените в България на 10 ноември са били дирижирани от комунистите, за да си останат те на власт както и стана? И съответно не смяташ ли за неуместно поради тази причина да делиш двата периода на комунизъм и демокрация след като очевидно комунизма си стои до голяма степен, макари на теория премахнат.

kir40
05-20-2009, 20:28
Кажи ми сега не ни ли управляват същите комунисти, които управляваха през периода 1944-1989 година? Айде, сега на теория са си сменили принципите, но реално са същите като бащите и дядовците си партизани, ятаци, комсомолски секретари, членове на ЦК и Политбюро и т. н.

Това не те ли навява на мисълта, че промените в България на 10 ноември са били дирижирани от комунистите, за да си останат те на власт както и стана? И съответно не смяташ ли за неуместно поради тази причина да делиш двата периода на комунизъм и демокрация след като очевидно комунизма си стои до голяма степен, макари на теория премахнат.
Това че демокрация има само на теория е ясно,но не бих определил това управление за комунистическо,а за некадърно,крадливо и нагло.
Не съм живял през комунизма,но от това което са ми разкачвали е било в пъти по добре.Поне не са ги крадяли хората и ако някой те пречука на улицата поне ще отиде в затвора.Просяци по улиците е нямало,лекарства също е имало.
Но колкото хубави,толкова и лоши страни е имал този режим.Вече е минало.Но сега в тази псевдодемокрация лашите страни са в пъти повече от добрите и това кара хората да им липсва комунизма.
Нормално е да заобичаш комунизма като погледнеш какво представлява държавата.
Тия сегашните не ги знам какви са,знам само че са лъжци и крадци и е*баха мамата на държавата

kristo
05-20-2009, 20:35
Въпроса е там, че тази разюздана, дива и граничеща с анархия "демокрация" в момента е следствие на комунизма. Има за съжаление някаква логика когато 45 години си живял в най-див тоталитаризъм в следващия момент когато имаш уж на теория възможност да се самоуправляваш да не знаеш как да го направиш и да стигаш до другата крайност. Просто крайностите са взаимосвързани до голяма степен.

А и комунистите сами изградиха тази "демокрация", която имаме днес, за да са пак във властта. Така че приятелски съвет- не дели двете системи, те са част от едно цяло, което се осъществява от едни и същи лица и служи само на тях :wink:

kir40
05-20-2009, 21:01
Въпроса е там, че тази разюздана, дива и граничеща с анархия "демокрация" в момента е следствие на комунизма. Има за съжаление някаква логика когато 45 години си живял в най-див тоталитаризъм в следващия момент когато имаш уж на теория възможност да се самоуправляваш да не знаеш как да го направиш и да стигаш до другата крайност. Просто крайностите са взаимосвързани до голяма степен.

А и комунистите сами изградиха тази "демокрация", която имаме днес, за да са пак във властта. Така че приятелски съвет- не дели двете системи, те са част от едно цяло, което се осъществява от едни и същи лица и служи само на тях :wink:
Разбирам че комунизма не ти е любима система за управление,но не обвинявам него,обвинявам тия личности,които имат претенциите да са много начетени и европейци,които ни обещават нз си кво.Не знам ти колко си живял през комунизма,но както казах по-добре комунизъм и да не можеш да си надигнеш главата,ама поне да не умреш като куче от глад,заради некадърни закони,които се подиграват с българите.Ние за ЕС не сме,явно влезнахме н някакво училище за демокрация.За мен тия нещастници не са комунисти,а некадърници.Н е ми се вярва комунистите да са били толкова тъпи.Писна ми в България всичко да е хаус и все наи елементарни закони и правила да нямаме и само да ни се подиграват навънка.По-добре да не не знаят в чужбина,отколкото да не знаят с това което представлява държавата в момента.
Тия не ги знам доколко са комунисти и доколко искат да има комунизъм,но знам че са за затвор.
Държавата е била сто пъти по подредена през миналия режим,само дето не сме имали свобода.
Всички наистина вече са заплакали да са върнем преди 89,поне повечето,защота им е писнало и е тази анархия тук и от тези пиявици.
А като гледам какви нови моди дойдоха,като гледам как всяка к*рва е надула муцуната и се снима па бельо-направо не ми се мисли.Но в страната има достатъчно умни хора.
Като се сетя пък за тази АТАКА и прекрасната тв СКАТ ума ми не го побира как въобще тези искат да управляват,каква демокрация ще има при тях,ката онова леке Димитър Стоянов беше обиждал една румънка циганка в ЕС-Боже помогни.
Наистина не знам за кой ще гласувах,ако имах годините.По добре комунист да съм,отколкото да ме управляват псевдодемократи,които не им пука за мен и най -вече не им пука за страната ни

Goebbels
05-21-2009, 07:03
Нека се върна комунизма ,другарю Кирчо.
Тогава бай Тошо внасяше мангали . щото бяха в дефицит :P

kir40
05-21-2009, 07:31
Нека се върна комунизма ,другарю Кирчо.
Тогава бай Тошо внасяше мангали . щото бяха в дефицит :P
През оная работа ми е какво е внасял,поне не сме били на първите места за най-лошото и на последните за най-доброто в Европа.

nnola
05-24-2009, 13:48
Съдия Нели Куцкова например разказа, че Йордан Соколов я убеждавал, че Филчев е "нашият" човек. Седем години по-късно вече се знае, че Иван Григоров - тогава член на Конституционния съд, е предложил Филчев за главен прокурор (Григоров се извини за това на българския народ преди време). Формалната номинация в съвета беше направена от Евелина Попова, тогава окръжен прокурор на Плевен.

love_enrique
05-25-2009, 10:46
100% е прав Костов.Ако не вярваш на "големите партии"по-добре гласувай за "Зелените" или за Яне Янев примерно,или за който и да е на ГЛАСУВАЙ,имай позиция по дяволите,заради малоумщината да не ни интересува какво става в тая държава сме в това жалко положение!БСП и ДПС имат твърд електорад,негласувайки,ти гласуваш за ТЯХ