PDA

View Full Version : Духове и паранормални същества



harry777
04-25-2009, 15:44
Здравейте!!! Аз вярвам в духове и ми се струма, че ги има. Дори ми се е струвало, че съм виждал. Дано да не е истина. Учени твърдят, че не е исключено да съществуват духове, извънземни и т.н, само че нямат нужните доказателства, макар доста хора да са заснемали духове и др. Ееее... вие какво мислите по този въпрос?

Genetix
04-25-2009, 19:58
Защо няма НЕ?


Гласувам с НЕ

fraktyra
04-25-2009, 20:12
Относно извънземните няма как ние да сме единствените живи същества в цялата вселена.За духовете честно казано незнам какво да мисля!

SHEMKOV
04-25-2009, 22:57
Относно извънземните няма как ние да сме единствените живи същества в цялата вселена.За духовете честно казано незнам какво да мисля!

взе ми думите

Darkkiss
04-26-2009, 01:21
къде намесихте извънземните тука бе пички?
я легнете малко да посмите!!

SHEMKOV
04-28-2009, 14:47
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .


много остроумен излезна. Всеки е свободен да вярва в каквото си поиска и ти не си човека който трябва да каже кой е ограничен кой е прост и тн...
С такива коментари всеки ще каже кой тук е прост и това май няма да съм аз :neutral:

molika
04-30-2009, 14:44
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .хората,които вярваме в съществуването на друга форма на живот на други планети,не сме ограничени а сме по скоро обратното :-s 8-)

nimfernal
04-30-2009, 14:46
Ш*бни 3 големи ракии и ша са запознаеш с Хари Потър 8-)

molika
04-30-2009, 14:54
Ш*бни 3 големи ракии и ша са запознаеш с Хари Потър 8-)за какво ми е тоя :lol: (не съм много сигурна към кого се обръщаш но аз да си кажа :D )

Genetix
04-30-2009, 15:09
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

Няма само molika да те храни и аз ида !

Това което казваш изобщо ама изобщо не изключва съществуването на живи организми в космоса. Знаеш ли че "Стардъст" е намерил специален анаеробен вид бактерии на комета ? Едвали. Ето ти един пример за живот в космоса. Знаеш ли че има 72 звезди приблизително близки по размер до слънцето и там шанса е 69% да има живот ? Едвали. Да отхвърляш теории те прави ограничен. Широко скроените хора са отворени към света :P

Аиде ходи да си играеш.

ПП. Да бъда честен откритото не е точно бактерия (защото бактериите са доста висши клетки) а много прост вид клетка поради липсата на белтъци няма клетъчна стена а водна. По голямата част са нуклеотиди
все още необвързани в РНК ( но и това е начало ). Съществува в ледена среда и в момента в които кометата премини близко до звезда леда се топи и клетката се реорганизира (нуклеотидите се навръзват) и така от слънце на слънце е доказано, че е възможно да се състави РНК което е ключ към живота.

nimfernal
04-30-2009, 15:30
Ш*бни 3 големи ракии и ша са запознаеш с Хари Потър 8-)за какво ми е тоя :lol: (не съм много сигурна към кого се обръщаш но аз да си кажа :D )

немах предвид тебе

molika
05-01-2009, 09:05
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

Няма само molika да те храни и аз ида !

Това което казваш изобщо ама изобщо не изключва съществуването на живи организми в космоса. Знаеш ли че "Стардъст" е намерил специален анаеробен вид бактерии на комета ? Едвали. Ето ти един пример за живот в космоса. Знаеш ли че има 72 звезди приблизително близки по размер до слънцето и там шанса е 69% да има живот ? Едвали. Да отхвърляш теории те прави ограничен. Широко скроените хора са отворени към света :P

Аиде ходи да си играеш.

ПП. Да бъда честен откритото не е точно бактерия (защото бактериите са доста висши клетки) а много прост вид клетка поради липсата на белтъци няма клетъчна стена а водна. По голямата част са нуклеотиди
все още необвързани в РНК ( но и това е начало ). Съществува в ледена среда и в момента в които кометата премини близко до звезда леда се топи и клетката се реорганизира (нуклеотидите се навръзват) и така от слънце на слънце е доказано, че е възможно да се състави РНК което е ключ към живота.Радост за очите ;-)

exelek3k
05-02-2009, 19:19
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .
еми за извънземните, защо да няма... именно защото знам какви са разстоянията и щом е било възможно на едно място да се създаде живот... защо да не може и на друго..., за духовете няма спокойно, вискчо е физика... преди седмица гледах едно предаване на National Geographic и там в един замък се вярва, че има духове.., след това доказаха, че в същност всичко е до внушение или някои магнитни полета от старите метални легла(легна на по няколко века) и когато хората легнат в леглата им се струва, че някакво момиче плаче и тн, в началото като го гледах си каза: "Леле наистина съществуват такива неща", след като го обясниха... "хахаххаха ОМГ?!" :D

fire_magic
05-03-2009, 13:08
Здравейте!!! Аз вярвам в духове и ми се струма, че ги има. Дори ми се е струвало, че съм виждал. Дано да не е истина. Учени твърдят, че не е исключено да съществуват духове, извънземни и т.н, само че нямат нужните доказателства, макар доста хора да са заснемали духове и др. Ееее... вие какво мислите по този въпрос? :razz: :razz: :razz: :razz: Аз вярвам в духове и ми се струма, че ги има. Дори ми се е струвало, че съм виждал. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fire_magic
05-03-2009, 13:10
Глупак даже не е сложил в анкетата "НЕ" или някакав отговор за несъгласие.(явно наистина ги вижда и е убеден) :D :D :D :razz: :razz:

molika
05-03-2009, 13:23
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .
за духовете няма спокойно, вискчо е физика... преди седмица гледах едно предаване на National Geographic и там в един замък се вярва, че има духове.., след това доказаха, че в същност всичко е до внушение или някои магнитни полета от старите метални легла(легна на по няколко века) и когато хората легнат в леглата им се струва, че някакво момиче плаче и тн, в началото като го гледах си каза: "Леле наистина съществуват такива неща", след като го обясниха... "хахаххаха ОМГ?!" :D :lol: Леле..как ни успокояваш,че няма духове :razz: Не съм съгласна,че можеш да пребориш толкова много теории,за съществуването им,просто защото си гледал/а някакъв документален филм.Винаги съм се чудила на хора,които с лека ръка отхвърлят извънземните,духовете ... Интересно ми е как толкова много хора по света вярват в съществуването на такива паранормални явления просто така.Дори най простата логика за това че толкова много хора вярват в съществуването има трябва да ни накара да се замислим,че ако 1/5 са просто откачалки то другите нещо ги е накарало да вярват. :) Затова,моля недейте да отхвърляте така категорично тези теории.

YouCantStopMe
05-04-2009, 10:10
Може би ги има.

raduna
05-04-2009, 12:18
Аз не съм срещала, но вярвам, че има :)


П.П. обаче не искам да ги срещам - без тях ми е добре 8-)

kalinapet
05-07-2009, 18:47
Без грам срам мога да кажа, че вярвам и в духове и в извънземни. Никой не може да докаже, че има, но пък и никой не може да докаже, че няма. Всеки по лична преценка може да каже за себе си. :)

Belair
05-21-2009, 13:45
След няколко ракии може и да се видят духове

kukli4kata001
05-21-2009, 16:09
да,вярвам.Даже имаше един филм на Natiognal Geographic специално за това,те са два - единия се казваше Haugsting (нещо такова,грешно го написах,ама се превежда духове) и дрyгия Ghosts, гледайте ги особено първия,няма да съжелявате.

plmn
05-21-2009, 21:26
Защо няма НЕ?


Гласувам с НЕ

Ilikeliljon
05-21-2009, 21:45
Че вероятно има извънземни има, дори съм чел едни доста спекулативни идеи, че Кенеди бил убит, защото в речта си в Далас щял да разкрива, че при Розуел всъщност са намерили извънземни, но това както казах си е спекулативно. Колкото до духове, аз съм човек на науката донякъде и мога да кажа, че няма нещо, което да не може да се засече със специална апаратура, тъй като духа вероятно ще е някакъв тип енергия, той може да бъде "видян" чрез специална апаратура, има апарати за нощно виждане, инфрачервени лъчи, рентгенови лъчи, топлинно излъчване, макар, че трудно биха направили това има дори детектори за супер неуловимата частица неутрино (представете си слой олово с дебелина една светлинна година, тоест разстоянието, което изминава светлината за една година, този слой може да спре само три частици неутрино), така че ако има е много вероятно да се види. :) :)

EarthShaker
05-22-2009, 08:39
не вярвам в духове... смехотворно е... човешкото съзнание е неврони. умреш ли и те умират :)

извънземни 100% има... животът не се е зародил на Земята

Sevgincho
06-05-2009, 09:53
може да ги има , можеби не .. казваш , че са ги снимали , на бас че 99 % от тях са с Фотошоп :-P

Jumbie483
06-05-2009, 15:28
Като цяло вярвам в паранормалното, но не във всичко.. Дано разбрахте :-D

Genetix
06-05-2009, 16:57
Като цяло вярвам в паранормалното, но не във всичко.. Дано разбрахте :-D

Не :D. Приемаш Полтъргайст но отхвърляш баба-ти да се разхожда по семейната къща на лунна светлина ? :D

Jumbie483
06-05-2009, 17:08
Като цяло вярвам в паранормалното, но не във всичко.. Дано разбрахте :-D

Не :D. Приемаш Полтъргайст но отхвърляш баба-ти да се разхожда по семейната къща на лунна светлина ? :D

Ако разменим нещата на двете неща може и да се получи нещо. Лично аз в Полтъргайст не вярвам..
Баща ми обаче ми е разказвал, че когато бил малък и баба му починала след това той е чувал стъпки под прозореца на неговата стая. А там е минавала баба му всяка вечер за да отиде да си налее вода от чешмата. Той е помислил, че си въобразява, но след като и сестра му си дошла (учела в друг град) и тя му казала, че ги чува. Двамата казали на родителите си и те потвърдили, че се чуват стъпките на бабата.. Но не са им казали, защото не искали да ги плашат.
Ето в това вярвам..

Genetix
06-05-2009, 21:49
Тъй като в свободното си време се занимавам с психология съм на мнение, че това са внушения. Правени са експерименти например влизат в една стара къща 10 човека в 10 различни стай да стоят цяла нощ. На всеки се казва различна легенда за духове. На първият: тука всяка нощ се слушат стъпки. На втория: тук всяка нощ се чуват викове. И така на всеки различно нещо. След края на нощта всеки казва, че е изживял това което са му казали преди експеримента.

lipstik
06-06-2009, 12:09
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

По-скоро само прост и ограничен човек може да вярва,че в необятния космос може само на наща жалка и мижава планета да съществува живот.Навсичкото отгоре са намирани както извънземни,така и корабите им.Само ако знаиш какви неща има в НАСА.
И в призраци вярвам.Понякога вечер като си лягам,се чува едно като влачене на крака и аз си мисля,че са нащи обаче не са.Като се отваря или затваря някоя врата вкъщи се чува.А при това влачене се чуват само стъпки и това е.И не е от съседите(мога да се ориентиръм от къде идва звука).Също така като си лягам понякога усещам една хладина по лицето си все едно някои диша.

Сега някой ако го чете това много ще ми се смей,ама мен ме е страх от такива работи.Отделно съм чувала и други странни звуци.

Jumbie483
06-07-2009, 13:00
Genetix Аз съм на мнение, че това не са внушения. Баща ми е бил прекалено малък за да разбере какво всъщност е станало и да проумее, че щом жената е умряла няма как отново да минава под прозореца. Родителите му са били далеч от мястото, където е минавала бабата, но пак са чували както и преди. Всичко е било, както когато бабата е била жива и здрава.. и е минавала от там. Не мисля, че едно внушение може да продължи толкова дълго.. Разбира се, от загубата може да са имали някакви внушения.. Но да са ги имали няколко дни, не седмици, месеци..

Genetix
06-07-2009, 16:36
Внушението има много по-голяма сила от колкото си мислиш. Внушението ни кара да виждаме, чуваме и усещаме неща които не са там. В далечното минало древни философи са правели експерименти дават на човек чаша с безвредно питие да го изпие след което ми казват, че е било отрова 3 от 10 човека умрели само при мисълта, че са изпили отрова. Хората лекуват рак като си внушат, че го могат (плацебо ефект).


Не знам как стоят нещата с твоята история тъй като не сам герой в нея. Но като бяхме малки имаше един лош батко който ни разказваше страшни истории. Много се бях повлиял от тях и започнах да слушам стъпки да сънувам кошмари дори и съм халюцинирал. Всичко е до психика.

SpunkRansom
06-07-2009, 18:53
Според мен ту има ,ту няма..Аз съм 50/50 ..Моята теза е ,че след като човек умре душата му излиза от тялото.Защото нали е доказано ,че след като умре човек тялото му олеквало с незнам си колко грама или килограма.Мисля си ,че тази душа ,която излиза от човека си търси друго тяло ,в което да се пренесе.Да кажем в новородено бебе.Не сте ли виждали малко дете с мислене като на възрастен или възрастен с държание като на 2 годишно дете?!?

Genetix
06-07-2009, 20:46
Според мен ту има ,ту няма..Аз съм 50/50 ..Моята теза е ,че след като човек умре душата му излиза от тялото.Защото нали е доказано ,че след като умре човек тялото му олеквало с незнам си колко грама или килограма.Мисля си ,че тази душа ,която излиза от човека си търси друго тяло ,в което да се пренесе.Да кажем в новородено бебе.Не сте ли виждали малко дете с мислене като на възрастен или възрастен с държание като на 2 годишно дете?!?

След смъртта тялото на човек олеква с 21 грама. Това се дължи на проста физика. Магнитите се привличат по силно от земната гравитация и те тежат повече от нормалното. Е когато сме живи през мозъка и нервите ни преминават хиляди био-електрични сигнали. Което наелектризира тялото ни като един голям магнит. Когато човек умре електричните сигнали изчезват и тялото ни вече не е наелектризиран което се привлича по малко от земята(става по лек). Тъй като на всички работата на нервите и мозъците ни е сходна след смъртта ние всички олекваме с 21 грама.

Все пак Айнщайн е доказал, че енергията има маса. Е точно тази био-електрична енергия има маса когато умрем няма енергия няма 21 грама. :P

PS. Според други проучвания след смъртта сфинктера се отпуска и олекваме. Но това е само теория.

Jumbie483
06-07-2009, 23:43
Но като бяхме малки имаше един лош батко който ни разказваше страшни истории. Много се бях повлиял от тях и започнах да слушам стъпки да сънувам кошмари дори и съм халюцинирал. Всичко е до психика.

Аз съм на мнение, че всичко си е индивидуално..
Като малка обичах да слушам истории за духове, дама Пика и другите там.. Колкото и изплашена да бях, никога не съм чувала свистения (описани в историите) и никога не съм си въобразявала, че виждам разни неща в огледалото освен самата себе си.
Дори и сега, когато с някоя приятелка гледаме филм на ужасите (но не поредната уж страшна бозица) и след това с часове не смеем да си легнем.. Дори тогава не съм си въобразявала, че чувам разни неща. Единственото нещо, което усещах винаги е било чист страх. Нищо повече, нищо по-малко.

Genetix
06-08-2009, 01:17
Еее разбира се, че индивидуално. Имай в предвид, че тогава бях в детска градина :D :D :D

Nam3less3
06-08-2009, 01:52
Аз си имам логично и почти научно обяснение за всяко паранормално и свръхестествено явление, обаче избягвам да го споменавам, защото започват спорове на научна и религиозна тематика...

Jumbie483
06-08-2009, 09:07
Еее разбира се, че индивидуално. Имай в предвид, че тогава бях в детска градина :D :D :D

Имам го в предвид 8-)
Аз и тогава и сега си падам по страха.. не знам защо е така, ама..

Genetix
06-08-2009, 10:42
Еее разбира се, че индивидуално. Имай в предвид, че тогава бях в детска градина :D :D :D

Имам го в предвид 8-)
Аз и тогава и сега си падам по страха.. не знам защо е така, ама..


Adrenaline keeps me in the game!

Gavin Rossdale - Adrenaline

Да не си пристрастена към адреналина :grin: :grin: :P

Jumbie483
06-08-2009, 13:16
Възможно е.. 8-) Няма лошо :grin:

WickerMan
06-08-2009, 19:08
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

По-скоро само прост и ограничен човек може да вярва,че в необятния космос може само на наща жалка и мижава планета да съществува живот.Навсичкото отгоре са намирани както извънземни,така и корабите им.Само ако знаиш какви неща има в НАСА.
И в призраци вярвам.Понякога вечер като си лягам,се чува едно като влачене на крака и аз си мисля,че са нащи обаче не са.Като се отваря или затваря някоя врата вкъщи се чува.А при това влачене се чуват само стъпки и това е.И не е от съседите(мога да се ориентиръм от къде идва звука).Също така като си лягам понякога усещам една хладина по лицето си все едно някои диша.

Сега някой ако го чете това много ще ми се смей,ама мен ме е страх от такива работи.Отделно съм чувала и други странни звуци.


съгласен съм за това че само прост и ограничен човек може да смята че сме сами в космоса, и за тва че наса крият много работи. Но тва с кораба мисля че са американски измишльотини. Според мен първото извънземно ще е на Европа (спътник на Юпитер за неуките), някоя риба. :D

r0ssk0
06-11-2009, 10:55
Защо, мамка му, винаги когато стане въпрост за извънземни всички казват едно и също "бла бла, необятен космос, бла бла, не сме само ние в него" :) Хубаво, и аз не вярвам че ние сме единствените разумни форми на живот, но съвсем друг е въпроса дали тия извънземни контактуват с нас и дали въобще знаят за съществуването ни :) Аз по принцип вярвам, имат по-голямо влияние върху нас отколкото си мислим и че са наоколо, но просто исках да изтъкна това вечно недоизказване ;) Но както и да е , темата е за паранормалното а извънземните НЕ са паранормални същества :)
Аз лично допускам, че е възможно да не е само видимия ни свят, но има толкова много теории, че аз самия не знам вече на коя да вярвам :) хаха най ми харесва идеята, че всичките паранормални явления, като призраци, разни чудовища и т.н. са неща частично или временно попаднали по някакъв начин от някоя си паралелна вселена в нашата, :? Неси, Бигфут и т.н... ама пак, няма стабилни теории по въпроса :)

Genetix
06-11-2009, 12:45
Според мен всичко е в магнитните полета.

Благодарение на рибите чрез еволюцията в мозъка ни е останал малък дял който се влияе от магнитното поле (Пр. Има ги в акулите и гълъбите). Та при нас това е рудиментарен орган. Правени са опити с мозъчна картина (ЕЕГ) променя се рязко магнитното поле около човек и се вижда как една малка част от мозъка реагира. Та една от теориите е, че на определени места където е известно, че има духове магнитните полета са доста високи (Пр. В една доста известна къща, не помня име, много хора са твърдят, че са наблюдавали духове после се доказа, че от старите стоманени легла и каменените стени се образува голямо магнитно поле в къщата). Та когато се намираме в такова поле този орган произвежда импулси които прескачат в съседните дялове. Мозъка се обърква от появилите се импулси, тъй като сме изгубили тази способност мозъка не чете тази информация и затова често решава, че това е звук ,образ или спомен. => Призрак


Е не мога да обяснявам :Д

smokie
06-11-2009, 18:52
А бе честно да ви кажа направо не знам но може би има нещо.Аз лично мисля че е паралелен свят

YakUZa777
06-30-2009, 08:49
По скоро вярвам в извънземни, 3 пъти ме отвличаха и така докато изтрезнея. Не вярвам в призраци, живея на 150 метра от гробища и досега се крият доста усърдно :D

swords1010
06-30-2009, 09:21
Сложи и отговор "Не"! :) Иначе вярвам във всичко, така наречено "паранормално", което иначе в повечето случаи си е много нормално, но никой не си е купил книжки да почете.

pe4enkata
07-04-2009, 14:20
мали :x

petinkataaa
07-14-2009, 11:44
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

По-скоро само прост и ограничен човек може да вярва,че в необятния космос може само на наща жалка и мижава планета да съществува живот.Навсичкото отгоре са намирани както извънземни,така и корабите им.Само ако знаиш какви неща има в НАСА.
И в призраци вярвам.Понякога вечер като си лягам,се чува едно като влачене на крака и аз си мисля,че са нащи обаче не са.Като се отваря или затваря някоя врата вкъщи се чува.А при това влачене се чуват само стъпки и това е.И не е от съседите(мога да се ориентиръм от къде идва звука).Също така като си лягам понякога усещам една хладина по лицето си все едно някои диша.

Сега някой ако го чете това много ще ми се смей,ама мен ме е страх от такива работи.Отделно съм чувала и други странни звуци.



мога да ти кажа,че след прочитането на поста ти далече не ми беше смешно......не ми се дорева,ама ми стана гадно и тежко..ако е истина това,което си написала довечера няма да спя..ще пропусна :!: [-o< :shock:

AdmiralJohn
07-15-2009, 16:38
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

Ти си бил изключително прост,бе!
Ти сам си казваш:
"дори не знаете какви са разстоянията в галактиката"...еми именно. Само пълен малоумник би вярвал,че човешката раса е единствената в цялата Вселена! Как въобще ви хрумват такива глупости...не знам.

Сега за духовете- Няма!Не съществуват!

graceless
08-18-2009, 18:28
Момче отива на гробището и моли един призрак да му гадае когя ще умре:
-Призрако аре гадай ми кога ще умра
-10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0
:razz: :razz: :razz:

ThEKiNgG
08-19-2009, 11:35
хора вие да сте виждали нещо такова аз маи но намам снимки мисля че всеки е видял тая новина с извънземното като гледам нямат голяма тяло ше можем да ги убием но като гледам имат голям мозак :D съдеики по главата

storex
08-24-2009, 05:17
Абе темата е добра, но искам да напвавя едно уточнение. След като въпросът е 'дали вярваме', трябва да се изкажем 'дали вярваме', а не да тръгнем да обясняваме, че който не вярвал бил ограничен, щото нямало (например). Значи, има хора, които се занимават само с това нещо и не могат да дадат категоричен отговор дали има или няма със сигурност извънземни, само че някой си тук от форума знаел, че нямало и другите, които вярват били прости и ограничени, еми извинявам се на този, който го е написал, това си е негово право, ама не мога да се съглася. Със същия успех някой може да каже "който не вярва е ограничен и прост" и кво ще стане тогава - ще си се обиждаме докрай и това е - няма смисъл :)))
Аз лично вярвам, че някъде на милиардите космически тела има живот, и ако все пак не съм прав и няма такъв живот - то тогава си е чиста загуба на пространство...

xcomplicatedx
09-01-2009, 11:34
.........

bog4eto
09-01-2009, 21:21
Като се каже призраци,демони и не знам си кво и хората си представят едни каспаровци,пък някви червени същества с рога иии кви ли не простотии. :?

Вярвам.

pe4enkata
09-03-2009, 10:03
бе май ги има

annamari
04-01-2010, 08:52
:o сигурно ги има

unorthodox
04-09-2010, 23:20
Никога нищо не се знае! :)

rockchiqmorbidheart
04-12-2010, 17:14
Аз съм извънземно ама между нас да си остане, ок? 8)

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 16:49
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

По-скоро само прост и ограничен човек може да вярва,че в необятния космос може само на наща жалка и мижава планета да съществува живот.Навсичкото отгоре са намирани както извънземни,така и корабите им.Само ако знаиш какви неща има в НАСА.
И в призраци вярвам.Понякога вечер като си лягам,се чува едно като влачене на крака и аз си мисля,че са нащи обаче не са.Като се отваря или затваря някоя врата вкъщи се чува.А при това влачене се чуват само стъпки и това е.И не е от съседите(мога да се ориентиръм от къде идва звука).Също така като си лягам понякога усещам една хладина по лицето си все едно някои диша.

Сега някой ако го чете това много ще ми се смей,ама мен ме е страх от такива работи.Отделно съм чувала и други странни звуци.


Значии за НАСА незнам кво крият,ама слушай знам че може да прозвоча супер психически откачила,но все пак всеки гледа филми-ако стане така че само заради издънките на НАСА се появят някви извънземни те са виновни и ако стане ша ги съдя!Аз имам нещастието да вярвам в такива неща но не съжалявам много но по-голямо нещастие е че аз също чувам нещо!Като клатушкане на стол е и ми изкарва дяволите!Когато стана да видя никого няма освен сестра ми и наще ама те спят.Значи незнам какво крият тея издънки от НАСА ама разбера ли нема да мога да спя макар че ровя из сайта им постоянно!
Докажат ли и най-малката следа за съществуването им ще летя до небето и то рамо до рамо с тях ама няма да съм в ракета!
За глупаците които не вярват макар и да има слепи и протрити доказателства(ще прозвуча малко като луд учен)има едва 2%ши***и процента за несъществуването и 98% за съществуването на разумни интелигентни може извън системни същества.Нищожно голяма разлика-предлагам или вярвайте или ми прочетете подписа!
8-) 8-)

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 16:51
Аз не съм срещала, но вярвам, че има :)


П.П. обаче не искам да ги срещам - без тях ми е добре 8-)

Вярвай на всеки му е добре!

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 16:53
Че вероятно има извънземни има, дори съм чел едни доста спекулативни идеи, че Кенеди бил убит, защото в речта си в Далас щял да разкрива, че при Розуел всъщност са намерили извънземни, но това както казах си е спекулативно. Колкото до духове, аз съм човек на науката донякъде и мога да кажа, че няма нещо, което да не може да се засече със специална апаратура, тъй като духа вероятно ще е някакъв тип енергия, той може да бъде "видян" чрез специална апаратура, има апарати за нощно виждане, инфрачервени лъчи, рентгенови лъчи, топлинно излъчване, макар, че трудно биха направили това има дори детектори за супер неуловимата частица неутрино (представете си слой олово с дебелина една светлинна година, тоест разстоянието, което изминава светлината за една година, този слой може да спре само три частици неутрино), така че ако има е много вероятно да се види. :) :)
Ти ни прекара през Кенеди в Далас и дори Розуел-оплетох се можеш да стане учен!Кажи повече за извънземните в Розуел-тва сам го пропуснала!

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 16:58
Според мен ту има ,ту няма..Аз съм 50/50 ..Моята теза е ,че след като човек умре душата му излиза от тялото.Защото нали е доказано ,че след като умре човек тялото му олеквало с незнам си колко грама или килограма.Мисля си ,че тази душа ,която излиза от човека си търси друго тяло ,в което да се пренесе.Да кажем в новородено бебе.Не сте ли виждали малко дете с мислене като на възрастен или възрастен с държание като на 2 годишно дете?!?
Ами аз всъщност имам доказателство за последното ти изказване!
Имах господин чийто дъщеря чакаше дете всеки момент!Горкият човечец му прилоша,почина по пътя за болницата докато всички беряхме ум за него!Няколко часа след това класната ни съобщи че му се е родила внучка и си рекох-горкия човек няколко часа не доживя да си види внучето!Един умира друг да се роди-колко жалко отвратителен е живота-за разлика от повечето даскали той си беше много добър човека!

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 17:02
Еее разбира се, че индивидуално. Имай в предвид, че тогава бях в детска градина :D :D :D

Имам го в предвид 8-)
Аз и тогава и сега си падам по страха.. не знам защо е така, ама..
Знам но тва е абсолютно психически тъпо-Имам предвид и мен ме е страх но продължавам да чета мистерика,форуми,филми с духове извънземни и прочие-страх ме е но продължавам!

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 17:06
Само прост и ограничен човек ще вярва в извънземни , дори не знаете какви са разстоянията в галактиката , също съм сигурен ,че не знаете ,че някои звезди които виждаме сега са спрели да съществуват преди повече от милион години , защото тогава е започнал да пътува 1вия лъч светлина до нас, когато дори не е имало слънчева система .

По-скоро само прост и ограничен човек може да вярва,че в необятния космос може само на наща жалка и мижава планета да съществува живот.Навсичкото отгоре са намирани както извънземни,така и корабите им.Само ако знаиш какви неща има в НАСА.
И в призраци вярвам.Понякога вечер като си лягам,се чува едно като влачене на крака и аз си мисля,че са нащи обаче не са.Като се отваря или затваря някоя врата вкъщи се чува.А при това влачене се чуват само стъпки и това е.И не е от съседите(мога да се ориентиръм от къде идва звука).Също така като си лягам понякога усещам една хладина по лицето си все едно някои диша.

Сега някой ако го чете това много ще ми се смей,ама мен ме е страх от такива работи.Отделно съм чувала и други странни звуци.


съгласен съм за това че само прост и ограничен човек може да смята че сме сами в космоса, и за тва че наса крият много работи. Но тва с кораба мисля че са американски измишльотини. Според мен първото извънземно ще е на Европа (спътник на Юпитер за неуките), някоя риба. :D

За жалост крият твърде много!За какво разследват като крият?Макар че всички знаем че разбира се може да са открили нещо!Дори КГБ разкриха че са открили първия извънземен хуманоид в една гробница в египет и то е бога Озирис.Защо НАСА не каже нещо също?!Да не би да жертват хората за да крият откритията си?

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 17:12
По скоро вярвам в извънземни, 3 пъти ме отвличаха и така докато изтрезнея. Не вярвам в призраци, живея на 150 метра от гробища и досега се крият доста усърдно :D
Добре недей да изтрезняваш докато не те отвлекат толкова пъти че чак да ритнеш ракията и че видиш и духовете тогава ма няма да има пиячка!

LisaMiddelhauve
09-15-2011, 17:19
хора вие да сте виждали нещо такова аз маи но намам снимки мисля че всеки е видял тая новина с извънземното като гледам нямат голяма тяло ше можем да ги убием но като гледам имат голям мозак :D съдеики по главата
Яхуу!Най-накрая някой да се сети!Как ше ги убием кат са умни-Чети за елини-има триъгълен щит хич нема да е лесно бате!
Цели се в мозъка може да спадне и да углупеят но уцели баш мафиота!
Майтап бе как ке ги убиеш ,ние дет сме прости в сравнение с тях!Нема да ти се даде лесно!

MalkaFlufka
09-30-2011, 10:21
според мен не сме само във вселената. Все някъде живее още някой. А за духовете не знам. Признавам, че и мен ме дострашава понякога, но въпросът не е дали съществуват духове (за6щото 100 про съществуват), а ние как ги приямаме - дали се стахуваме, дали ни е интересно и т.н. Лично аз мисля, че духовете са тук не за да ни навредят, а за да ни помогнат и много ми се иска да преодолея страха си и да ми се отдаде възможност да видя дали съм успяла. :)

NarutoShippuuden
10-31-2011, 10:41
Аз не вярвам в тия неща . http://www.giraffeboards.com/images/smilies/addons/facepalm.gif

nikostotel
10-20-2013, 16:10
Много ми е интересно как хората се опитват да си обяснят нещо, за което не разполагат с абсолютно никаква информация, а само с най-различни спекулации и догадки чрез научните ни знания. мислейки си че знаят всичко. Как ще видиш нещо тотално чуждо за нас с уред който разпознава само това, което е познато на нас. Казано така звучи като пълен парадокс и си е точно такъв. Но така правят всички дори т.н. "фенове на паранормалното" - обясняват си свръхматериалното или нематериалното с помощта на физичния ни свят и то само познатия ни такъв.
Иначе по темата не мога да кажа дали вярвам в духове и тайствени космонавти, а и не считам, че изобщо е от някакво значение за нас хората. (и без това си имаме достатъчно други проблеми). Все пак да изкажа мнение - темата за духовете е доста интересна, но ако всеки умрял човек остава като дух може да пресметнете какво преселение ще се получи. Смята се че само хора с недовършена работа остават. но какво може да свърши един дух освен да плаши хората :D. За извънземните спекулациите са по-големи и по вълнуващи. Тук има вероятности от ужасни чудовища с огромна мощ, искащи само да ни изпепелят, до мирни създания желаещи само да ни помогнат в развитието ни. Наистина спектъра на въображението е голям почти колкото е голяма вселената и аз както всички вие мога само да спекулирам и да гадая. Все пак все още, независимо от бактериите ( които въобще не дават надежда за бъдещ живот, а само за бегла наченка на такъв) няма никъде доказателство за възможен човекоподобен живот. Имам предвид, че все още не е открита планета "двойник" на Земята. Ако има извънземни те трябва да живеят на изключително отдалечена галактика и ако наистина са идвали и са тук тогава имат изумително развита технология, което след и до огромно културно развитие и изключителен гений и както е казал Пушкин геният отрича злото. Така че спокойно хора!
П.П. неутрино частиците могат да минават през стени, което отрича възможността да са видими и ако хора наистина са виждали духове то те няма как да са направени от неутрино :)

nikostotel
10-20-2013, 16:12
Че вероятно има извънземни има, дори съм чел едни доста спекулативни идеи, че Кенеди бил убит, защото в речта си в Далас щял да разкрива, че при Розуел всъщност са намерили извънземни, но това както казах си е спекулативно. Колкото до духове, аз съм човек на науката донякъде и мога да кажа, че няма нещо, което да не може да се засече със специална апаратура, тъй като духа вероятно ще е някакъв тип енергия, той може да бъде "видян" чрез специална апаратура, има апарати за нощно виждане, инфрачервени лъчи, рентгенови лъчи, топлинно излъчване, макар, че трудно биха направили това има дори детектори за супер неуловимата частица неутрино (представете си слой олово с дебелина една светлинна година, тоест разстоянието, което изминава светлината за една година, този слой може да спре само три частици неутрино), така че ако има е много вероятно да се види. :) :)

Много ми е интересно как хората се опитват да си обяснят нещо, за което не разполагат с абсолютно никаква информация, а само с най-различни спекулации и догадки чрез научните ни знания. мислейки си че знаят всичко. Как ще видиш нещо тотално чуждо за нас с уред който разпознава само това, което е познато на нас. Казано така звучи като пълен парадокс и си е точно такъв. Но така правят всички дори т.н. "фенове на паранормалното" - обясняват си свръхматериалното или нематериалното с помощта на физичния ни свят и то само познатия ни такъв.
Иначе по темата не мога да кажа дали вярвам в духове и тайствени космонавти, а и не считам, че изобщо е от някакво значение за нас хората. (и без това си имаме достатъчно други проблеми). Все пак да изкажа мнение - темата за духовете е доста интересна, но ако всеки умрял човек остава като дух може да пресметнете какво преселение ще се получи. Смята се че само хора с недовършена работа остават. но какво може да свърши един дух освен да плаши хората . За извънземните спекулациите са по-големи и по вълнуващи. Тук има вероятности от ужасни чудовища с огромна мощ, искащи само да ни изпепелят, до мирни създания желаещи само да ни помогнат в развитието ни. Наистина спектъра на въображението е голям почти колкото е голяма вселената и аз както всички вие мога само да спекулирам и да гадая. Все пак все още, независимо от бактериите ( които въобще не дават надежда за бъдещ живот, а само за бегла наченка на такъв) няма никъде доказателство за възможен човекоподобен живот. Имам предвид, че все още не е открита планета "двойник" на Земята. Ако има извънземни те трябва да живеят на изключително отдалечена галактика и ако наистина са идвали и са тук тогава имат изумително развита технология, което след и до огромно културно развитие и изключителен гений и както е казал Пушкин геният отрича злото. Така че спокойно хора!
П.П. неутрино частиците могат да минават през стени, което отрича възможността да са видими и ако хора наистина са виждали духове то те няма как да са направени от неутрино
П.П. 2 Много се извинявам за технологичната си некадърност! :)