PDA

View Full Version : Дайте съвет



PlaYWiThMe
04-25-2009, 14:54
има една мацка , с която се забиваме от няколко дни.от моя град е. кефя й се на макс.обаче тя днес ми каза ,че има мъж некъф , който постоянно й повтаря , че тя си мисли , че си харесва жени.а ми показа , че ми харесва.и аз я харесвам.не знам какво да правя.това не е толкова тъпо като вчеращното ми постче :) дайте ми съвет, как да се преборя за нея.готова съм да я взема дори в нас , за да не е с него

MrBlinD
04-25-2009, 15:05
Не можах да разбера много поуста ти, но искаш да кажеш че си лесбийка така ли ?

PlaYWiThMe
04-25-2009, 15:10
Не можах да разбера много поуста ти, но искаш да кажеш че си лесбийка така ли ?

хаха да , идеята ми е че тя ме харесва , аз я харесвам , но техните не знаят че тя е обратна ... и се е хванала с някакъв мъж , а аз умирам за нея... и всеки един разговор ме води на там , че тя ми показва , че иска да е с мен , но е по склонна да е с мъжа , който е в момента.и наистина не знам какво да правя :(

selens
04-25-2009, 15:23
И как разбра че си лезбийка :-o

DJEB
04-25-2009, 15:24
тя нещо май не е наясно със сексуалната си ориентация :-o

MrBlinD
04-25-2009, 16:24
И как разбра че си лезбийка :-o

Селенс не мисля че има значение как го е разбрала.Важното е че е такава и че се нуждае от помощ.


тя нещо май не е наясно със сексуалната си ориентация :-o

Ти явно не си виждал лесбийки а ?Момичето е дошло тук за да и помогнем а не да я критикуваме... :o

По темата : Ами предлагам ти да изчакаш да видим колко време ще продължи връзката им и след това да действаш... просто иначе постави се на нейно место .. :?