PDA

View Full Version : кратко



Dumb
04-25-2009, 15:09
Хвърлям поредната лопата с пръст в моята гробница. Тук погребвам всеки ден. Чувства, мисли, въждишки и сълзи. Гробове много, отварям очи широко и копая ли копая...
Труповете на чувствата гният, напират да изкочат от дълбоките дупки и да странстват в съзнанието.
Заривам ги, моля ги да ме оставят за малко поне.
Шептят ми всяка вечер, стенат, драскат по ковчезите.
.................................................. ................................
Гробове много и един отреден за мен

AutumnTears
04-25-2009, 18:19
В момента се чувствам точно така....

Snickers
08-03-2009, 20:46
хареса ми!

oasis
08-03-2009, 20:55
Be positive.
http://www.youtube.com/watch?v=FPzI4dpEcF8&feature=related
: )

jghgh
08-03-2009, 21:01
Това вече е някак близко до мен, мога да го възприема, за разлика от елеци, течни шоколади, канели и пеперудки.

Много найс.

Sham
08-03-2009, 21:10
^не ти ли е интересно да четеш чужди светове?
или се търсиш в другите, или обратното: търсиш себе си в другите?

//злоупотребата с канела води до нежелано посещение от "братята" ми.(дявол) помнете, те не звънят, те чукат:Д

jghgh
08-03-2009, 21:20
Твърде малко ми е интересно...
Но пък какво - харесвала съм и твои стихотворения, макар и да не се случва толкова често 8-) (просто не ги разбирам, нито метафорите с ушите, и пр.; вероятно трябва да ми ги разясниш и сигурно ще намеря нещо чаровно, не е като да не се пробвам да го правя; просто в този ми коментар включих малко злоба. примерно, не съм сметнала и не смятам за нужно да влизам в света на някой инфантилен. примерно.)

Не че тук е темата да отговарям, ама айде, щом си питала - за момента търся себе си в другите. Обратното ми е сложно (: Не поглъщам светове. Или поне трудно го правя, макар че успешно, ако опитам. Ако нещо обаче ми е твъърде далечно от мирогледа и настроението ми, почти не се занимавам да ги асимилирам. То си е и до настроение, ама като цяло..

Важното е че и двете ми се получават при добра воля и повечко фантазия. Стига да искам мога да разбера нечии налудничав свят, но ме мързи, честно ><



ПП.Хах, не знам за канелата, никога няма да я разбера.

Sham
08-03-2009, 21:37
чела ли си за мийма?
например ТУК (http://harshmag.blogspot.com/2008/02/meme.html) (доста езикови грешки има, но се преживяват)

в близките 5 години ще направим софтуерна програма по въпроса, но няма да се обяснявам сега, само ще кажа, че качеството на личностните синонимни вериги(или по-точно мрежи) е неоценено, толкова богат свят, толкова различни, многопластови, пъстри асоциации

//ако чете някой от ф**к, да си помисли колко е тъп:Д :

например ванилия:
- малеби
- кекс
- ликьор
- сладолед
...

Майка ми го свързва с машинно депо "Бургас" - мръсно, гнусно, студено. По стечение на обстоятелствата, в пряка близост до завод за кроасани.


да вземем и любимата ми канела:
аз: Коледа, сладки, чай, камина, одеяло...

татко: мляко с ориз:Д:Д:Д //предвидим е, спечелих бас по тоя повод:Д
мама: жито - погребение смърт

//Може би само на мен ми е толкова интересно да се ровя в чуждите възприятия и обелки, но какво, никога не се знае:Д

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-04-2009, 17:43
дори не прочетох тъпизмите в тая тема ;/ озадачаващо ...

PIF
08-04-2009, 18:55
различно, хубаво : )