PDA

View Full Version : Зъбче...HELP



smallbab
04-25-2009, 15:50
хей здравейте
ами аз имам наследствен проблем със зъбките мия си ги редовно и вс точно нооо от мама и тати пост ми се появяват кариесчета...имам мн пломби и даже 2 пъти сами вадили нерв.Както и да е преживях го но снощи дъвчех си дъвка и зъба ми се разруши половината де....полудях от страх не искам пак да ходя на заболекар ама знам че трябва и мисля Юли като приключа със всичките си изпити сега да ида.Питам аз вас някой имал ли е подобно проблемче и да ми каже дали ще е твърде късно Юли ииии какво точно се прави защото да подчетая имам Голям Страх от заболекари :cry: :cry: Иначе имам страхотна усмивка но задните ми зъби са..... и мее страх че ще си разваля красивата усмивка.Иначе зъба не ме боли :)

LittlePrincess
04-25-2009, 16:06
Отиди сега. После може да е късно, ако се окаже, че е нещо сериозно.

clever
04-25-2009, 18:00
хей здравейте
ами аз имам наследствен проблем със зъбките мия си ги редовно и вс точно нооо от мама и тати пост ми се появяват кариесчета...имам мн пломби и даже 2 пъти сами вадили нерв.Както и да е преживях го но снощи дъвчех си дъвка и зъба ми се разруши половината де....полудях от страх не искам пак да ходя на заболекар ама знам че трябва и мисля Юли като приключа със всичките си изпити сега да ида.Питам аз вас някой имал ли е подобно проблемче и да ми каже дали ще е твърде късно Юли ииии какво точно се прави защото да подчетая имам Голям Страх от заболекари :cry: :cry: Иначе имам страхотна усмивка но задните ми зъби са..... и мее страх че ще си разваля красивата усмивка.Иначе зъба не ме боли :)
дете!не отлагай ако не искаш да изгубиш зъбите си рано-бягай на зъболекар!
знам колко е тъжно;защото и аз съм много зле със зъбите :( 2-3 пъти са ми вадили нерви и вече нямам зъб без пломба :cry: сега ходя през 3 месеца на контролен преглед :-k ...за щастие нямам страх от зъболекари... а и вече свикнах 8-) :(
не отлагай лечението -бягай на зъболекар колкото се може по-скоро и преудолей страха :) успех!

iwsyY
04-25-2009, 18:08
Това може и да е проблем,ходи на лекар!
Имам приятелка,която имаше такъв проблем,но мисля,че се оправи...

nicolepcd
04-25-2009, 20:12
Ходи сега, че после ще ревеш... аз така изчаквах, защото никога не съм била, просто не съм имала проблеми със зъбите... и се появи едно зъбче, болно... и все за "другия път" и така и така... та сега един зъб го правят вече половин месец... :? В сряда май ще ходя за последно :grin: Но искам да кажа, че мен не ме е страх от зъболекари... :D

Abigoria
04-25-2009, 20:19
Най- много да ти слезе венеца и да запълни дупката, да направиш пулпит или гангрена и да ти направят операция... Нищо особено.

vlubeno_momi4e***
04-26-2009, 17:17
Бягай при зъболекар.

hisy
05-04-2009, 09:04
Отиди сега ! Защото после може да се влуши и да ти го вадят..

EarthShaker
05-04-2009, 09:35
Най- много да ти слезе венеца и да запълни дупката, да направиш пулпит или гангрена и да ти направят операция... Нищо особено.

харесвам оптимизма в поста ти 8)