PDA

View Full Version : Обичаме се, но сме далеч ..



MaRtYty
04-25-2009, 16:32
Има едно момче, което много обичам и той обича мен, поне така казва, но проблема е че сме прекалено далеч един от друг. :( Аз наистина много искам да е до мен, но няма как. Той наскоро ми призна, че харесва едно момиче. Тя била от неговото училище и той не можел да си я избие от главата. Дразня се,че той казва, че обича мен, а в същото време харесва нея. Според мен той не знае какво точно иска. Преди време той ми каза, че ще е по-добре за мен да се разделим, но аз не мислех така. Преодолях го някак, харесах едно момче, но всичко се обърка и аз останах наранена. След това той пожела отново да се съберем и така и стана. Но ето, че днес той харесва друга. Моля ви посъветвайте ме - да настоявам ли да остане с мен или да го оставя с другата :-k :-s :smt102

Punisherrr
04-25-2009, 16:39
Виждали ли сте се ?

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-25-2009, 16:41
Ти и да настояваш ако я харесва едва ли ще те послуша ... Ще излиза с нея и за да има мир помежду ви ще те уверява , че сте заедно , че всичко е наред , за да не се тормозиш просто ...
Така че моят съвет е - Остави го да бъде щастлив. :)

MaRtYty
04-25-2009, 16:41
не .. знам че ще ви прозвучи тъпо но си го обичам и не ми пука особено :(

smileforyou12
04-25-2009, 16:41
ПО ДОБРЕ СЕ РАЗДЕЛЕТЕ ЯВНО НЕ Е ЧОВЕКА ЗА ТЕБ ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ КАЗВА ЧЕ ТЕ ОБИЧА ТОЙ ХАРЕСВА ДРУГАА. ЯВНО НЕ Е БИЛО ТАКА
И БЕЗ ТОВА СТЕ ОТ ДРУГ ГРАД САМО ЩЯХТЕ ДА СЕ ИЗМЪЧВАТЕ ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ ВИЖДАТЕ ЧЕСТОП И ВРЪЗКАТА ВИ ДА БЪДЕ ПЪЛНОЦЕННА
ОСТАВИ ГО ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ ЩЕ НАМЕРИШ МОМЧЕТО КОЕТО ЩЕ ТЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ И ЩЕ ИМАТЕ ХУБАВА И ПЪЛНОЦЕННА ВРЪЗКА :) ПОНЕ АЗ ТАКА МИСЛЯ

Punisherrr
04-25-2009, 16:50
не .. знам че ще ви прозвучи тъпо но си го обичам и не ми пука особено :(

Разбирам те,и аз бях така в началото,но в твоя случай ми се струва,че няма да се получи. (ти казваш и че няма как да сте заедно,а едва ли така можете вечно)
Просто за да се крепят нещата трябва да има и някъв изход от тва положение.. а и да има доста ентусиазъм и от двама ви.. а от негова страна явно няма...
Така че те съветвам да го оставиш. ;) Трудно се получават нещата като двама човека не могат да се виждат. (а вие май хич)

MaRtYty
04-25-2009, 16:50
опитвам се да го забравя поне малко но ми е трудно .. аз не съм от момичетата които получават много внимание и когато той се появи аз някак открих че е хубаво да има някой който те обича .. след година и нещо той ще учи в моя град и ми се искаше да си запазим такива отношенията но не се знае дали ако дойде той няма да обича вече нея .. :-k

Punisherrr
04-25-2009, 16:55
опитвам се да го забравя поне малко но ми е трудно .. аз не съм от момичетата които получават много внимание и когато той се появи аз някак открих че е хубаво да има някой който те обича .. след година и нещо той ще учи в моя град и ми се искаше да си запазим такива отношенията но не се знае дали ако дойде той няма да обича вече нея .. :-k

ЕЕе... ми значи вие изхода вече го имате...
Ама момчето ако не държи на теб и няма сили или желание да е с теб (макар и само виртуално) през тая година...няма как да стане.

Аз също чаках година и нещо,за да дойде моето момче при мен,но имахме търпение и стана. :)

Говори с него и си изяснете туй онуй ;) все пак ако той се е отказал от теб... няма как да стане на сила.

MaRtYty
04-25-2009, 17:07
мерси много за помощта .. ще поговоря с него и дано стигнем до някакво решение :) благодаря отново :) :-)

liobov
04-25-2009, 17:20
toi te obi4a daje me pita san4e kakvo da pravq ? oh ne az znam cqlata istoriq i po skype ti kazah moeto mnenie .....NO ZNAI VINAGI 6TE SUM S TEB :smt007 :smt007 :smt007

Lady_AMG
04-25-2009, 17:38
Ако го обичаш се бори!!!

MaRtYty
04-25-2009, 17:41
Ако го обичаш се бори!!!

да наистина много го обичам и имам желание да се боря, но той е толкова далеч .. как да го убедя :(

DeViLgIlrL16
04-25-2009, 17:47
зарежи го не си заслужава щом не знае какво иска, не може секи път когато няма кво да прави да тичка при тебе щото няма при кой друг. явно не те обича истински и не те цени достатъчно. + това разстоянието разделя хората не само тялом ми и духом. чувствата се променят колкото и да не ти се иска, само друго момиче би накарало едно момче да спре да те обича, винаги има 3-ти. не се отчайвай продължавай напред и го забрави. :) не си заслужава да се сасипваш заради едно, момче продалжавай напред не е само той има много други, не е единственият в който ще се влюбиш. [-X :smt007

gogomana
04-25-2009, 17:50
според мен връзка при тези обстоятелства е немислима....за съжаление

Henn
04-25-2009, 18:27
според мен връзка при тези обстоятелства е немислима....за съжаление
1200 километра не са ми проблем нито на мен нито на нея ;)
бори се като го обичаш :)

nicolepcd
04-25-2009, 19:55
според мен връзка при тези обстоятелства е немислима....за съжаление
1200 километра не са ми проблем нито на мен нито на нея ;)
бори се като го обичаш :)
На мен пък 1000км ми бяха проблем :)

sladur4etyYy
04-25-2009, 20:02
тва за мен не е никаква връзка, та вие дори не сте се виждали! по- добре излез, разходи се и ще видиш, че ще се появи момче, което ще е сигурно, че те иска и в добавка към тoва, връзката ви няма да се базира на чат и емотикони ;]

Rofl4e
04-25-2009, 20:04
щом сте разделени няма смисъл.. по добре ти гледаи жовота си и бъди с някой който ще е до теб.. ;)

и той да си намери някоя като за него..

по добре скъсаите

valdesbg
04-26-2009, 17:48
И с какво право по точно ще настояваш? Човека си има право да харесва която си иска, още повече че без да се виждате вие реално нямате връзка... Тъй че спри да се самонавиваш и да се вкарваш в разни филми - гледай си живота и така :)

MaRtYty
04-27-2009, 18:37
Та да ви кажа какво стана ..

Вчера той хвърли 5/6 месеца на вятъра и избра нея. Същата вечер се оказа, че въпросното момиче, което той харесваше е влюбено в друго момче. Стана му кофти и съжеляваше, но беше късно .. Сам избра - да се оправя сам сега :wink:

vesito13
04-27-2009, 18:44
Та да ви кажа какво стана ..

Вчера той хвърли 5/6 месеца на вятъра и избра нея. Същата вечер се оказа, че въпросното момиче, което той харесваше е влюбено в друго момче. Стана му кофти и съжеляваше, но беше късно .. Сам избра - да се оправя сам сега :wink:По-добре за теб , откровенно казано , това вашето не е имало бъдеще :)

vesSynkaa
04-27-2009, 18:51
Та да ви кажа какво стана ..

Вчера той хвърли 5/6 месеца на вятъра и избра нея. Същата вечер се оказа, че въпросното момиче, което той харесваше е влюбено в друго момче. Стана му кофти и съжеляваше, но беше късно .. Сам избра - да се оправя сам сега :wink:

Ами т'ва доказва и колко те е "обичал" ..
Скъса с теб, за да тръгне с онова момиче,
а когато тя му би шута пак при тебе тича ..
=> той е с теб само защото няма с коя друга да е
и при 1ва възможност ще те отрита .. Тъпа работа ,
зарежи го ..

MaRtYty
04-27-2009, 19:01
Та да ви кажа какво стана ..

Вчера той хвърли 5/6 месеца на вятъра и избра нея. Същата вечер се оказа, че въпросното момиче, което той харесваше е влюбено в друго момче. Стана му кофти и съжеляваше, но беше късно .. Сам избра - да се оправя сам сега :wink:

Ами т'ва доказва и колко те е "обичал" ..
Скъса с теб, за да тръгне с онова момиче,
а когато тя му би шута пак при тебе тича ..
=> той е с теб само защото няма с коя друга да е
и при 1ва възможност ще те отрита .. Тъпа работа ,
зарежи го ..

\:D/

evelinka1122
04-27-2009, 19:08
връзка от разстояние не е връзка... прекрати взаимотношенията си с него....

MaRtYty
04-27-2009, 19:46
връзка от разстояние не е връзка... прекрати взаимотношенията си с него....



Вчера той хвърли 5/6 месеца на вятъра и избра нея.

мисля, че от тва става ясно кво се е случило :wink:

dezito1
04-27-2009, 20:04
1000 км..
Според вас дали ще са ми проблем 50 км на мен ? Добрич-Варна,той има кола ? :-o

MaRtYty
04-28-2009, 07:08
въпреки многото правописни грешки ще ти отговоря :-D .. еми не мислиш ли, че за да има любов трябва да има доверие? а щом я има тази любов, то го има и доверието .. поне от една от страните :wink:

Gary
04-28-2009, 07:17
въпреки многото правописни грешки ще ти отговоря :-D .. еми не мислиш ли, че за да има любов трябва да има доверие? а щом я има тази любов, то го има и доверието .. поне от една от страните :wink:
Абсолютно, без доверие любовта умира...Дай си време, осмисли нещата, остави го да хленчи (и ние момчетата така правим :) ) и после ще видиш накъде духа вятъра;)

kindergarden
04-28-2009, 07:19
Остави го да си живее живота.Като харесва друга,която е близо до него,да бъде с нея.Ще е по-щастлив.Не би трябвало да му пречиш да си намери реално момиче.Освен това наистина може да те обича,но щом харесва друга явно има само приятелски чувства :)

umri
04-28-2009, 07:24
Абе ти на колко си години бе..? Не си го виждала никога, пишеш си само с него. Ами представи си, че се беше пробвал с това момиче без да ти каже? Нямаше дори да разбереш и все пак момчето е било честно, макар и глупаво. Ако бях аз щях да въртя 2-3 в моя град и пак да си пиша с теб, нито ще разбереш, нито ще си тъжна и ще си мислиш, че си единствената.... момчето е честно, а ти си овца. Ама по-добре излизай навънка по кафета или поне се запознавай с момчета от твоя град. Много по-добре е да прегръщаш и целуваш някой отколкото да си мориш пръстите над някаква пластмасова клавиатура..

FancyGirl
04-28-2009, 11:35
Кой е казал, че любовта от разстояние е невъзможна преди си мислех, че е така но не съм напълно съгласна вече стига да има любов и доверие колкото и да е болезнено... е възможно. В такава ситуация съм и може да ми е гадно 2 месеца но дойде ли деня с който го видя сякаш изтрива тези дни в който не сме били заедно.. и независимо, че това пак се повтаря изживяването е изключително а и тръпката.... :smt008

И по темата... забрави го това момче не ви е било писано да сте заедно :)