PDA

View Full Version : Психология на форумния коментатор



XceSS
04-25-2009, 20:37
10-те мисли, които бръмчат в главата на “Homo Comentaricus”

1. Всячески да се постави под съмнение личността на автора на темата, неговата компетентност, грамотност, жизнен опит, сексуалена удовлетвореност и удачността на неговото присъствие в изданието

2. Да се издирят скритите мотиви за написване/превеждане на текста. Ако братът на издателя е строител, значи статията подпира пазара на имоти. Ако в нея се предрича срив, значи е умишлена спекулация, целяща да предизвика паническа продажба и изкупуване на занижена цена

3. Задължително да се издири паралел САЩ-Русия и Демокрация-Комунизъм и да се анализира историко-политически. Ако иде реч за проблемите на Ford и GM, спокойно могат да се изтъкнат авиокосмическите успехи на СССР

4. Да се отговори на коментиращия по-горе - “Абе Руски продажник, ходи си в Сибир да ловиш риба на дупки в леда. 50 години се мъчихте и не успяхте една кола да направите”

5. Да се отчете влиянието на Иван Костов върху проблематиката на статията. Например: “Ако Костов не беше приватизирал разсадника за фиданки в Разград, ботаническото разнообразие на Амазонка нямаше…”

6. Да се открият стари приятели “Абе futbolista, педерас нещастен, аз тебе те знам още от форумите на Дир-а, същия тъпaк си си”

7.Да се изпъкне с една от двете поговорки “Всеки народ заслужава съдбата си” или “Бедният е беден, защото е тъп”

8. Да се плесне патриотично стихотворение, текст на песен или въздълъг текст, нямащ отношение към конкретната статия

9. Чрез коментар да се огласи техническата невъзможност за публикуване на коментари. Да се тресне скандал относно цензурата и да се обвини модератора, че е затрил нещо, още преди то да бъде публикувано. /Понякога се се среща във вариант “Мръсни свине от КГБ, излезте ми веднага от компютъра”
10. Да се пубикува малка обява “Продавам дакел”

8-)

raduna
04-25-2009, 21:45
:D :D :D

имаше една статия преди време за някакви генетични експерименти с ембриони на човек и крава в UK,а в коментарите под нея се вихреше битка за Деница от Мюзик Айдъл, за диети, фитнес, болестни затлъстявания, за лакомия, колко са дебели жените и колко са зле мъжете 8-)

jghgh
04-25-2009, 22:03
^ изобщо. : )


Тук коментаторите са или ултра хейт, наистина неразумно скептични и хейтващи, или някви конформистчета, имбецили, прости хора с безсмислени коментари, тея най- бият на очи.
И тук-таме има коментатори с акълец в главата, дето вадят супер смислени постове, адекватни са, НЕ са имбецили, включват се където трябва както и трябва, и пр.: )

DimovB
04-25-2009, 22:12
stfu yall

cherinka
04-25-2009, 22:12
^тва по темата ли е ?

:D :D :D :D

SWASTIKA
04-25-2009, 22:14
shits

XceSS
04-25-2009, 22:30
Що да пуша, като телевизора ми е черен 8-)

Enough
04-25-2009, 22:50
Форума е място за мнения и бегли контакти ..
ако имаш лошо мнение - изказваш го .. под каквато и форма да ти дойде ... но винаги се намира някъв умник, който отваря речника, за да ти извади очите с 2 правописни грешки или да си измисля биографии .. етц..
мижутурки разни по майката земя ...
българина неприема чуждо мнение .. тва му е проблема ... само злоба .. само неприязън ...

Форума е за споделяне на гледни точки ... не за критики, обиди и подигравки ...
Ако нещо не ме кефи много ясно, че ще кажа: Т'ва е тъпо... мамка му ..


ПС: Живеем в болно общество.

allergic
04-25-2009, 23:05
Хаха мен пък ми е смешно като почнат да пишат и дъвчат се едни и същи неща.
В "Любов" всяко второ мнение е или "За всеки влак си има пътници",или "Бъди себе си"
:D

cherinka
04-25-2009, 23:09
Форума е място за мнения и бегли контакти ..
ако имаш лошо мнение - изказваш го .. под каквато и форма да ти дойде ... но винаги се намира някъв умник, който отваря речника, за да ти извади очите с 2 правописни грешки или да си измисля биографии .. етц..
мижутурки разни по майката земя ...
българина неприема чуждо мнение .. тва му е проблема ... само злоба .. само неприязън ...

Форума е за споделяне на гледни точки ... не за критики, обиди и подигравки ...
Ако нещо не ме кефи много ясно, че ще кажа: Т'ва е тъпо... мамка му ..


ПС: Живеем в болно общество.
пак обществото виновно.....

DimovB
04-25-2009, 23:13
Хаха мен пък ми е смешно като почнат да пишат и дъвчат се едни и същи неща.
В "Любов" всяко второ мнение е или "За всеки влак си има пътници",или "Бъди себе си"
:D

I LOL'd. :D
Може да са банални вече тези изрази, но са адски верни.

jghgh
04-25-2009, 23:16
Форума е място за мнения и бегли контакти ..
ако имаш лошо мнение - изказваш го .. под каквато и форма да ти дойде ... но винаги се намира някъв умник, който отваря речника, за да ти извади очите с 2 правописни грешки или да си измисля биографии .. етц..
мижутурки разни по майката земя ...
българина неприема чуждо мнение .. тва му е проблема ... само злоба .. само неприязън ...

Форума е за споделяне на гледни точки ... не за критики, обиди и подигравки ...
Ако нещо не ме кефи много ясно, че ще кажа: Т'ва е тъпо... мамка му ..


ПС: Живеем в болно общество.
пак обществото виновно.....

Че и постът му грешен! :D

allergic
04-25-2009, 23:20
Хаха мен пък ми е смешно като почнат да пишат и дъвчат се едни и същи неща.
В "Любов" всяко второ мнение е или "За всеки влак си има пътници",или "Бъди себе си"
:D

I LOL'd. :D
Може да са банални вече тези изрази, но са адски верни.
Те са верни,ама надали помагат. :D

DimovB
04-25-2009, 23:27
опреш ли до съвети по форуми относно любовта, значи яко си я закъсал :)

allergic
04-25-2009, 23:32
:D
За "Секс" пък да не говорим.

Enough
04-25-2009, 23:38
^.^ Има забавни неща хахаха ....

hardball
04-25-2009, 23:49
Форума е място за мнения и бегли контакти ..
ако имаш лошо мнение - изказваш го .. под каквато и форма да ти дойде ... но винаги се намира някъв умник, който отваря речника, за да ти извади очите с 2 правописни грешки или да си измисля биографии .. етц..
мижутурки разни по майката земя ...
българина неприема чуждо мнение .. тва му е проблема ... само злоба .. само неприязън ...

Форума е за споделяне на гледни точки ... не за критики, обиди и подигравки ...
Ако нещо не ме кефи много ясно, че ще кажа: Т'ва е тъпо... мамка му ..


ПС: Живеем в болно общество.
Ти си пълен ретард обаче, заклевам се.
Глагол и отрицание се пишат отделно. Винаги се намира някой умник, който да не може да приведе в употреба правопис, който би трябвало да е добил до 5-ти клас.
Най- ги обичам тея, дето се изказват авторитетно за "българина" и т.н. Големи пеерази, ей, все от всичко разбират и за всичко си имат дефиниция.
А за капак вече взе да обясняваш за какво е форумът и колко грешат останалите в употребата му. Ама разбери ни, българи сме.

Пълен мухльо.

Enough
04-25-2009, 23:56
Форума е място за мнения и бегли контакти ..
ако имаш лошо мнение - изказваш го .. под каквато и форма да ти дойде ... но винаги се намира някъв умник, който отваря речника, за да ти извади очите с 2 правописни грешки или да си измисля биографии .. етц..
мижутурки разни по майката земя ...
българина неприема чуждо мнение .. тва му е проблема ... само злоба .. само неприязън ...

Форума е за споделяне на гледни точки ... не за критики, обиди и подигравки ...
Ако нещо не ме кефи много ясно, че ще кажа: Т'ва е тъпо... мамка му ..


ПС: Живеем в болно общество.
Ти си пълен ретард обаче, заклевам се.
Глагол и отрицание се пишат отделно. Винаги се намира някой умник, който да не може да приведе в употреба правопис, който би трябвало да е добил до 5-ти клас.
Най- ги обичам тея, дето се изказват авторитетно за "българина" и т.н. Големи пеерази, ей, все от всичко разбират и за всичко си имат дефиниция.
А за капак вече взе да обясняваш за какво е форумът и колко грешат останалите в употребата му. Ама разбери ни, българи сме.

Пълен мухльо.

За кфо ми потвърждаваш поста ?
Много добре съм запознат с правописа ... тва че съм пропуснал да натисна шпацията проблем ли е за теб?
За синдрома "Балкани" чул ли си ?
И за какво е форума според теб ???? Дай ми точна дефиния ...
Тнкс за епитетите ... Почти се се засегнах...

hardball
04-26-2009, 00:05
Все едно ми дреме ще се засегнеш ли.
Тоя синдром, дето ми го описваш е по- скоро продукт на това, че си въртиш касетката на Тони Димитрова докато клечиш до чушкопека, отколкото някакъв факт, който си открил виждайки разликата с... ?
Интернетът уж е да се обменя информация, но както виждаш нещата не текат тооочно така. Компютърът в началото е решавал прости сметки.
Форумът е за обмяна на мнения, критики, псувни, за убиване на време и запознанства на хора с еднакви интереси. Въобще в моята гледна точка е като един плейграунд един вид. И дали ти казваш, че не е за критики или подигравки, никой не го боли хура. Ще те критикувам или подигравам колкото си искам. Както ти се възползваш пълно от правото си да си кретен в интернет.
Лицемерите казват "всички са лицемери", на ретардите им е обществото виновно.

w0sh
04-26-2009, 00:07
проследяваме приложна психология в действе

чакайа да си поправя техническата грешка че току виж ме метнали за правопис

hardball
04-26-2009, 00:09
Честно казано ми дреме и за темата и за правописа и т.н., просто инаф е манаф и ме дразни. Иначе нямаше да се разпиша.

Иначе за мен е чест да ви демонстрирам :Р Дакел самуан?

w0sh
04-26-2009, 00:10
дакел не е ли порода кучета

Enough
04-26-2009, 00:11
Все едно ми дреме ще се засегнеш ли.
Тоя синдром, дето ми го описваш е по- скоро продукт на това, че си въртиш касетката на Тони Димитрова докато клечиш до чушкопека, отколкото някакъв факт, който си открил виждайки разликата с... ?
Интернетът уж е да се обменя информация, но както виждаш нещата не текат тооочно така. Компютърът в началото е решавал прости сметки.
Форумът е за обмяна на мнения, критики, псувни, за убиване на време и запознанства на хора с еднакви интереси. Въобще в моята гледна точка е като един плейграунд един вид. И дали ти казваш, че не е за критики или подигравки, никой не го боли хура. Ще те критикувам или подигравам колкото си искам. Както ти се възползваш пълно от правото си да си кретен в интернет.
Лицемерите казват "всички са лицемери", на ретардите им е обществото виновно.

Не брато стига ... пак ми потвърждаваш поста ... честно .. досадно ми е да ти чета простотиите ... не виня обществото ... аз съм част от него ... кфо да направя, че то е един кенеф, което си е един широко известен факт на всички, които имат акъла да си дадат сметка за това ... но това е галактическа тема ... както и да е ... лека вечер ти е желая :)


ПС:Критикуваш и подиграваш точно само вагината на майка си .. бай беж!

DimovB
04-26-2009, 00:11
stfu nerds

w0sh
04-26-2009, 00:12
TITS OR GTFO!!!!!!!

Enough
04-26-2009, 00:16
http://ihasahotdog.files.wordpress.com/2007/11/ur-jokin-i-not-eatin-that-dacshund-loldog-funny-dog-picture.jpg

DimovB
04-26-2009, 00:17
кво сте ми се разпенили у 2 часО

hardball
04-26-2009, 00:18
дакел не е ли порода кучета
Оф, не прочете ли всъщност първия пост на темата? :Д Накрая тр да се включи някой с обява с дакел :Р

Инафе, сис, кое точно не разбра?
Мъчно е да се спори с тъпаци, дето мн си вярват, ей. Сдухльо си, разбери. Обществото е кенеф за тея, които се възприемат като лайна...
Като ти е досадно ходи си лягай, кой те е спрял. Или просто ти е досадно да четеш всяко мнение, което не е като твоето? (да ти звучи познато това?)
И накрая за майка ми, адски оригинален си, сис. Просто думи нямам как ме затапи. Аз за твоята няма какво да кажа, тя жената достатъчно се мъчи покрай теб.

Enough
04-26-2009, 00:21
You speak like u know me 8-)

http://www.ivanov.nu/userfiles/2007/marmot.gif

hardball
04-26-2009, 00:27
Нищо не каза все 1. Ходи верно си легни...

DimovB
04-26-2009, 00:31
одръви ли го качествено? накефи ли се? аре беги сега.

hardball
04-26-2009, 00:32
:D

FockidyFockFock
04-26-2009, 11:02
Ехааа, каква битка само!

Глобала създава план за действие. Първи ще сте ВИЕ, всичко хора от списъка му. После на ред идват: запасяване с фолио (фундамент I), ДOИП (фундамент II, следствие на фундамент I), знамето, Албена, завладяване на Балканите и накрая - световен деспотизъм.

Bianca
04-26-2009, 11:05
Яко е текстчето, но не е баш за този форум, защото предполага наличието на житейски опит и през 90-те години, а това да си роден 95-а не е точно житейски опит от 90-те.

Инаф, напоследък ми прави добро впечатление с инфантилните си постове и смело мога да заявя, че има шансове да се бори за призовите места при шутовете на форума, особено след като Свастика се кротна, а глобала явно е заболял от салмонела или се е отдал на някакви странни ритуали предшестващи концерта на Мадона.
Смея се на глас. :D

Jesus
04-26-2009, 11:10
е не ви прави чест :razz: