PDA

View Full Version : свалкu



zesoares
04-25-2009, 21:56
ем хора тук напишете как ви свали вашето гадже какво направи ,каза OTначало и ви спечели ? :)

got2Bthe1
04-25-2009, 22:00
Ми бате няма пробвана рецептра която да сработи със сички....Говориш си с нея,мил си,пускаш шеги ( без тъпи,груби,сексистки или расистки) и накрая я каниш на среща на срещата продължаваш по същия начин.После гледаш да създадеш романтична обстановка и я целуваш (само ако ти отвърне естествено).Накрая я изпращаш и готово не е толквоа трудно.Бъди себе си просто,ако не те хареса няма смисъл да се правиш на интересен. :-D

Аз това правя...

Hysteric_Bitch
04-25-2009, 22:06
Попита дали може да ме целуне, аз кимнах одобрявайки и той зверски ми вкара езика до гърлото. Тръгнах с него, защото е много красив.

zesoares
04-25-2009, 22:19
Ми бате няма пробвана рецептра която да сработи със сички....Говориш си с нея,мил си,пускаш шеги ( без тъпи,груби,сексистки или расистки) и накрая я каниш на среща на срещата продължаваш по същия начин.После гледаш да създадеш романтична обстановка и я целуваш (само ако ти отвърне естествено).Накрая я изпращаш и готово не е толквоа трудно.Бъди себе си просто,ако не те хареса няма смисъл да се правиш на интересен. :-D

Аз това правя...



:razz: :razz: пич не искам съвети ,просто ми е интересенo как е станалo при др хора ? и ти кво научил си една песен :D и я повтаря6 само маската е друга ???така е тъпо :) поне при мен различни маскu ми причиняват различни чувства,реакции
:)

got2Bthe1
04-25-2009, 22:31
мне пиша ти кво права аз обикновено не е да играя по сценарий...и така е така стана при мене последния път...

got2Bthe1
04-25-2009, 22:33
мне пиша ти кво права аз обикновено не е да играя по сценарий...е така стана при мене последния път...

DimovB
04-25-2009, 22:34
искам да се eбeм. туш.

got2Bthe1
04-25-2009, 22:37
искам да се eбeм. туш.

Страхотна логика...много логично...

DimovB
04-25-2009, 22:38
много правилно даже.

cherinka
04-25-2009, 22:53
Попита дали може да ме целуне, аз кимнах одобрявайки и той зверски ми вкара езика до гърлото. Тръгнах с него, защото е много красив.
олееее, и аз така :shock: беше мого романтично. 8-)
На около се лееше некакъв лек порой, тамън ме изпращаше след срещата, седнахме на една спирка и говорим си..говорим си, и не помня какво точно си говорихме, за един мърльо как се опитваше да ме докосва, целува и т.н. и той ми вика "А искаш ли аз да те целуна? " и докато отговоря, ме награби 8-)

Много тъпо го разказах, ама беше много яко. Нищо, че след целувата го отблъснах (просто защото се правех на недостъпна) ии така.. та после се прибирах подмокрена до нас 8-) 8-) 8-)

tItEufFf
04-25-2009, 22:57
Имаше наскоро едно момче, което доста усилено ме сваляше, но ... уф, не мога да ходя с араби и точка.
Та всичко почна така - отивах аз към магазина и виждам някаква огромна тъллпа от момчета точно пред мен и трбяваше да мина през тях и измънках едно "Пардон", колкото да бъде учтива. Тъкмо ги подминах и някой ми подвикна зад гърба "За нищо" и аз се обърнах и незнайно защо се гледахме втренчено около минута. После той ме настигна, заговорихме се и така...

BaiToq
04-26-2009, 07:29
Ми бате няма пробвана рецептра която да сработи със сички....Говориш си с нея,мил си,пускаш шеги ( без тъпи,груби,сексистки или расистки) и накрая я каниш на среща на срещата продължаваш по същия начин.После гледаш да създадеш романтична обстановка и я целуваш (само ако ти отвърне естествено).Накрая я изпращаш и готово не е толквоа трудно.Бъди себе си просто,ако не те хареса няма смисъл да се правиш на интересен. :-D

Аз това правя...



:razz: :razz: пич не искам съвети ,просто ми е интересенo как е станалo при др хора ? и ти кво научил си една песен :D и я повтаря6 само маската е друга ???така е тъпо :) поне при мен различни маскu ми причиняват различни чувства,реакции
:)
ъхъ....и аз...балуш!

Bellatrix
04-26-2009, 07:44
Ми след като последно си бяхме играли, когато съм била на 6, една сладка вечер телефона звънна: "Ъъъъ, може и да не ме помниш..."
На следващия ден обиколихме квартала 2-3 пъти. После ходихме на кино, на зоопарк и чак след като бяхме търсили Burn (енергийна напитка) около 5-6 часа се осмели да ме целуне :D Мъжете трудно се осмелявате, ама човек измъчи ли ви достатъчно, накрая просто си казвате: "Ми майната му!" и ни скачате :D

NaughtyOne
04-26-2009, 09:20
Тръгнах с него, защото е много красив.

То винаги е заради това... :lol:

dragonfly92
04-26-2009, 10:36
запознахме се, поканиме да излезем, отидохме на кафе ,говорихме си 10 мин и се награбихме взаимно :D и така :)

TheBeliever
04-26-2009, 10:41
Като чета коментарите, май аз съм единственото момиче, което не чакаше да я свалят, а действа първа. :D

nAnIi
04-26-2009, 14:15
ам ам ам ам ам ний бяхме от един клас и то4но тва ни спира6е да тр1гнем п1к и се пак 6тяхме да ск1саме се някога ааа и о6те 5 год 6е се виждаме нон-стоп оба4е един хубав сл1н4ев ден аз отидах целунах го леко по устата ииии тои така ме награби ... :-D :-D не ме пусна в следва6тите 5-10 мин :-D :-D

Hilary_
04-26-2009, 14:16
С това, че беше интересен... забавен...различен...не ми се даде толкова лесно... харесваше ми подхода му... а иначе сичко стана в киното... по средата на филма се обърна и ме целуна... :grin: 8)

NaNa_SladuRana
04-26-2009, 14:29
Попита дали може да ме целуне, аз кимнах одобрявайки и той зверски ми вкара езика до гърлото. Тръгнах с него, защото е много красив. аз пък защото е интелигентен,смахнат,забав ен и РАЗЛИЧЕН (все едно описах някой луд :D ) иначе вечерта нещо се писахме по скайпа по-специални неща и понеже сме от един клас сутринта отидох и го целунах и съм сигурна,че точно това беше момента :)

Jumbie483
04-26-2009, 14:53
Ами ние отначало само си писахме по скайп, дори не се бяхме виждали наживо.
Та на първата ни среща (искахме да се видим просто) той ме прегърна през кръста, докато бях с гръб към него и ме целуна по врата. Аз се обърнах и си дойдохме до истинската целувка.
И това беше цялата романтика :P

Shia
04-26-2009, 14:55
Трябваше да зареди колата с бензин и нямаха пари с брат си.Дойде до нас да му дам,пък полсе да ми ги върне.На стълбището сме и му викам "Ще ти ги дам,ако ме целунеш тук" и му посочвам едната буза,после другата-Ммммм и после устните-целуна ме набързо и слязохме надолу и от следващия ден бяхме неразделни.
Отидохме на кафе и се прави,че говори по телефона и ми вика "Казаха ми да ти предам една целувка и ме нацели в бузата при което пламнах в червено.Много се раздвах,че ТОЙ ме е целунал и после кафенца.На последното ни кафе (не)обвързани му викам "Може би е време да опитаме да сме заедно и да видим какво ще стане" и така