PDA

View Full Version : Какво бихте направили на мое място?



xhaxha
04-26-2009, 07:23
Проблемът ми е следния.. С приятеля ми сме заедно от 2 години.Винаги ми е казвал колко ме обича и т.н. и аз винаги мислех, че никога няма да ми изневери.Но сгреших.Той сам си призна и каза, че не имало нищо повече от секс, че даже не му е ило хубаво и че е разбрал че иска само мен, от което ест. не ми стана по-добре.Въпросът ми е към тези които могат да споделят или да дадат някакво мнение ако са преживели същото- дали ще ми стане по-добре ако му го върна (не за да го нараня, а за да не се чувставм толкова предадена)?Благодаря предварително на тези, които са прочели темата и на тези, които могат да дадат мнение.

Mihailova
04-26-2009, 07:25
Аз с моята глупава и куха глава ти казвам да не повтаряш мои грешки. Не бъди повече с този човек, за да ти изневери значи е имало някаква причина - независимо дали сериозна или несериозна, той не заслужава повече да бъде с теб. А щом скъсате, никога пак не се връщай при него .. Има една много хубава приказка " За бивши и неверници не ми говори, за да са такива - има причина". И не му връщай нищо, както се казва " Заради наш Иванчо, курва не ставай".

bEbsI
04-26-2009, 07:25
Не връщай нищо-това са детски истории.Или му прости или не - това са ти вариянтите.Просто трябва хубаво да помислиш и да си изясниш ситуацията.

HichNeMiPuka
04-26-2009, 07:26
не му го връщай
направо го зарежи...

dragonfly92
04-26-2009, 10:19
Не връщай нищо-това са детски истории.Или му прости или не - това са ти вариянтите.Просто трябва хубаво да помислиш и да си изясниш ситуацията. не мисля че ако му го върнеш ще ти стане по-добре :?

JenataNaShefa
04-26-2009, 10:21
Проблемът ми е следния.. С приятеля ми сме заедно от 2 години.Винаги ми е казвал колко ме обича и т.н. и аз винаги мислех, че никога няма да ми изневери.Но сгреших.Той сам си призна и каза, че не имало нищо повече от секс, че даже не му е ило хубаво и че е разбрал че иска само мен, от което ест. не ми стана по-добре.Въпросът ми е към тези които могат да споделят или да дадат някакво мнение ако са преживели същото- дали ще ми стане по-добре ако му го върна (не за да го нараня, а за да не се чувставм толкова предадена)?Благодаря предварително на тези, които са прочели темата и на тези, които могат да дадат мнение.

Аз съм била в такава ситуация и разбирам напълно болката и яростта ти, но няма абсолютно никакъв смисъл да му връщаш или такива неща... Най-много ако му изневериш и ти, да се почувстваш по-зле от постъпката си...


Аз по принцип гледам на нещата от един специфичен ъгъл и бих казала, че всеки има право да получи шанс да се докаже независимо колко се е провинил ! Ти от своя страна ще трябва да решиш дали ще му дадеш този шанс или ще му отнемеш правото да се докаже... Мога да ти развия тази теория доста, но мисля че това е достатъчно :-|

Успех с решението :)

OtrakanaKaka86
04-26-2009, 13:49
Проблемът ми е следния.. С приятеля ми сме заедно от 2 години.Винаги ми е казвал колко ме обича и т.н. и аз винаги мислех, че никога няма да ми изневери.Но сгреших.Той сам си призна и каза, че не имало нищо повече от секс, че даже не му е ило хубаво и че е разбрал че иска само мен, от което ест. не ми стана по-добре.Въпросът ми е към тези които могат да споделят или да дадат някакво мнение ако са преживели същото- дали ще ми стане по-добре ако му го върна (не за да го нараня, а за да не се чувставм толкова предадена)?Благодаря предварително на тези, които са прочели темата и на тези, които могат да дадат мнение.

Миличка, знам какво ти е, но и знам какъв е най-ефикасният лек :)
Аз като бях ученичка 10клас и ми се случи почти същата история. Ходех доста дълго време с едно момче, което много обичах, но един ден той ми изневери и аз разбрах от самият него. Каза че бил пиян и просто не се сържал. Простих му, но все пак исках да видя какво е да изневериш. И много ми хареса! Подържах го още известно време и се видя, че до никъде няма да стигнем и толкос...


Той ти е изневерил и може би и несъзнателно, но го е направил и ти трябва да опиташ с поне 2-3ма души за да разбереш ще ти е хубаво ли. И ако да, трябва да го зарежеш ;)

Изневярата не е отмъщение, а желание! Това е моят съвет: прави го колкото имаш и с когото имаш нужда!

t1n4e7o
04-26-2009, 16:30
И аз съм на мнение, че няма да ти стане по- хубаво ако и ти постъпиш като него, защото замисли се?.. Ти ли найстина искаш да правиш секс с някои си там или просто го правиш за отмъщение? Отговори си и сама ще стигнеш до извода, че ако го направиш ще се почувстваш виновна и с една дума нае*ана от някой към когото нямаш чувства..

От друга страна мисля, че ние сме хора и няма човек който да не е грешил волно или неволно. Има една приказка "Нека невинния пръв да хвърли камъка!" .. Така че аз съм на мнение, че един човек винаги трябва да получи втори шанс, с който найстина да докаже че е сгрешил. Ако си пропилее и този шанс, значи наистина не е човекът за теб. Аз съм с моя приятел горе долу също толкова време като теб и до сега не сме имали изневери и големи караници, но ако на мен ми се беше случило същото щях да постъпя така както ти казах.

Все пак ти си решаваш. Ние тук просто ти даваме съвети, но единствено ти сама трябва да решиш как да постъпиш като последваш сърцето си! Успех :)

beretta92sd
04-26-2009, 16:38
егати простото гадже дет го имаш как ще си признае еи така мале мале , голяма излагация за мажете .
А от каде си сигурна че изобщо ти е изневерил , може просто еитака да го е казал да види ти какво ще направиш , дали ще му го върнеш.
Що него пита с коя ти е изневерил откаде я е намерил и т.н да разбереш малко за нея , а може и да я питаш дали е вярно ако я намериш.

Rofl4e
04-26-2009, 16:47
аз не бих се върнала при него.. щом веднъж го е направил.. значи щес е повтори :)

Crystaline
04-27-2009, 16:48
ИЗНЕВЕРИ МУ И ТИ :)

denim4o
04-28-2009, 18:10
Ааа всички момичета казват да го оставиш... Аз като момче мисля,че щом сам си е признал значи наистина съжалява, нооо това зависи от момчето и характера муу и трябва сама да решиш какво да правиш :(

key_of_hell
04-29-2009, 17:29
Виж сега на мен ми се е случвало и първосигнално съм го връщала. Ако искаш да ти стане по-малко болезнено за случилото се давай, изневерщвай, но знай че с връзката ти е свършено...

П.П. Това че някой се е държал като говедо не означава че и ти трябва да ставаш говедо

smileforyou12
04-29-2009, 17:46
ако след това което е станало отношенията ви между вас са добре недей да се разделяш с него заради някаква грешка всеки греши
щом си е признал според мен показва че държи на теб недей да си го връщаштова са лапешки работи нищо няма да спечелиш стова

FallOutGirl
04-29-2009, 19:19
Абсолютно същата история имам и аз. Разбрах обаче около 10 месеца по-късно (скоро) след като сме скъсали вече. Каза ми същите неща :lol: .. Ддз на мен не ми стана гадно, защото познавам момичето и се имам за повече стока от нея, даже го бъзиках и той се сдуха на макс имаше яко съжалявам :lol: . Незнам за съвет ако го харесваш много даже не повдигай въпроса, но по някакъв начин си го дръж изкъсо.

egois74e
04-29-2009, 19:24
ако смяташ, че ще те направи по щастлива това да му изневериш и да 'му го върнеш'..действай...но за мен не е това начина...не мога да ти обесня защо...но се пак мисля че трябва да му дадеш втори шанс...вярно е ИЗНЕВЕРИЛ ти е, но две години не са малко и може би наистина не е имал чувства към въросното момиче ...а и щом си го признава значи държи на теб иска да нняма тайни между вас защото мн по лесно е ако си замълчи..така не рискува нищо :-)

Sissy90
04-29-2009, 19:27
И аз те съветвам да не си връщаш - прости му или се разделете, решението е твое. Може би наистина нищо не е значело за него, може би наистина много съжалява... ти преценяваш дали да му простиш, но не му го натяквай и не му прави напук - ако започнете да си правите напук, нещата автоматично ще тръгнат рязко надолу.

BiboW
04-29-2009, 20:18
Извери му и ти и после късайте.. :D

puhinka93
04-29-2009, 20:20
Според мен щом ти е изневерил, значи нещо го е подтикнало към това и не може да ти излиза с евтините оправдания че дори не му е било кеф и така на татака.. А направил ли го е веднъж и ти му простиш.. той може да си помисли друг пут пак да ти изневери като ще си каже "оо ама тя един път ми прости и сега ще ми прости".. Помисли си добре какво ще правиш!

А до колкото дали да му го вращаш-НЕДЕЙ.. Не си заслужава!! :)

WaKo
04-29-2009, 21:47
Абе кеф си му е било, ама сега му е гузно - за дали да изневеряваш - ми няма да ти стане по-добре, ама може и да разбереш как се чувства той всъщност. А за дали да му простиш - ами ако си решила да се жениш за него мисли дали да му прощаваш. Ако си на 16-17 години - зарязвай го, така или иначе ще дойдете до тоя момент и по-добре да не си губиш младините :)

Vincent
04-30-2009, 19:02
Едва ли мога да дам добър съвет като не съм го изпитвал, но според мен няма да ти стане по-добре, ако направиш същото...може да съжаляваш.Ако не му вярваш просто прекрати връзката...но ако съжалява и виждаш това може да му простиш...в крайна сметка ти трябва да вземеш решението,ако си заслужава да си с него...защо не =)

sweetchef
04-30-2009, 19:56
Аз първо не бих му простила такова нещо щом е с мен начи забравя другите,направи ли го веднаж какво му пречи и втори и трети и т.н. и второто е че не бих му отварнала със същото няма смисал да го правиш 8)

brusa
04-30-2009, 20:42
otreji mu patkata i go zareji :) :) :) da vidim posle na koi i kak she izneverqva

Hilary_
05-01-2009, 07:37
Зарежи го.... направил ли го е веднъж ще повтори... :? И какви са тия глупости... "за да разбере, че иска само мен" ... :? :? Или с един човек или не... дай да те мине целия квартал, за да разбереш, че искаш еди кой си... айде не на мен тия... :? :?

lqvo_mado
05-01-2009, 08:50
изневери му и ти, ела да се чукаме.

BeeRy
05-01-2009, 09:07
Зарежи го.... направил ли го е веднъж ще повтори... :? И какви са тия глупости... "за да разбере, че иска само мен" ... :? :? Или с един човек или не... дай да те мине целия квартал, за да разбереш, че искаш еди кой си... айде не на мен тия... :? :?

++1 :)

martoo
05-01-2009, 09:17
zashto sichki kazvate da go zareje , tfa ne se li proshtava?! oshte poveche ot samiq nego go si nauchila fakta ,znachi mu puka za teb , a ako ti go obichash bi mu prostila

Lyubomn7
05-01-2009, 09:18
Щом веднъж го е направил и си му простила е го направи пак...

slun4evka
05-01-2009, 12:55
тръгни си и не се връщай никога при него, колкото и да те боли .. за добро е Повярвай ..

pLqmi92
05-01-2009, 18:31
мъжете често ЛЪЖАТ...знам,че не те успокоих даже никак,нооо...Аз ако съм на твое място..не знам...няма да продължа с този човек...Щом ти е изневерил,хъх,момичето ли го е карало!?Как така не му е било хубаво..бля бля...несвързано ми звучи версията му... :o

danito0
05-01-2009, 19:11
Не е нужно да му изневеряваш и ти! :booooomb: Ако го обичаш наистина му дай шанс...но да не стане така че пак да ти сложи рога. :shock: Обаче трябва да се има и в предвид че той си е признал,а не е лъгал...така че...решението е твое!много ще те боли ако се разделите,но ще стане същото ако пак те нарани! #-o [/list]

beiib
05-05-2009, 23:59
Това е много време .. но за жалост е нещо което в последно време се случва доста често. Я по-добре си намери някой друг .. веднъж живееш все пак :-P

JUSTDNB
05-06-2009, 00:05
Аз принципно винаги съм била ЗА 2рия шанс,така ако стане издънка 2ри път ще знам,че съм направила всичко,което е зависело от мен за тази връзка.В момента,в който се злоупотреби и с този шанс,обаче,всичко приключва.

diksi
05-06-2009, 08:22
Щом сам ти го е казал, значи не му е вси едно за теб или за връзката ви... Не му изневерявай, по този начин може да изневериш и на себе си!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Искам да разбера решението ти 8-) 8-) 8-)

xplay
05-06-2009, 08:52
Не се занимавай повече ... ако дружиш с идиот най-вероятно и той прави същото :)

miss_kiss181
05-06-2009, 10:44
Аз с моята глупава и куха глава ти казвам да не повтаряш мои грешки. Не бъди повече с този човек, за да ти изневери значи е имало някаква причина - независимо дали сериозна или несериозна, той не заслужава повече да бъде с теб. А щом скъсате, никога пак не се връщай при него .. Има една много хубава приказка " За бивши и неверници не ми говори, за да са такива - има причина". И не му връщай нищо, както се казва " Заради наш Иванчо, к***а не ставай".

+ 1000000000000000000000000000000000000000 :( :?

Amatue
05-06-2009, 10:53
Твоят проблем в последно време се среща все повече и повече
кратката заблуда която се нарича любов те кара да му простиш а в него да провокираш повторни изневери за който ти може и да не узнаеш. Проблемът ти идва от това , че ти по никакъв начин не му показваш обидата си към него . Явно си мислила това , че нещо не си му дала ! НЕ Е ТАКА ! Просто той го е направил от любопитство , любопитство което не трябва да се забравя от другия партньор ! АКО АЗ СЪМ НА ТВОЕ МЯСТО ТЕ БИХ ПРОСТИЛ ТОВА ! ПРОСТИШ ЛИ ТОЛКОВА ЛЕСНО ТИ ПОКАЗВАШ , ЧЕ ЛЮБОВТА Е ПО - СИЛНА ОТ РАЗУМЪТ ТИ!

НЕ ЗАБРАВЯЙ ТОЛКОВА ЛЕСНО !
АМИ АКО ТИ БЕШЕ НА НЕГОВО МЯСТО ТОЙ ЩЕШЕ ЛИ ДА ТИ ПРОСТИ?

Amatue
05-06-2009, 10:55
Щом сам ти го е казал, значи не му е вси едно за теб или за връзката ви... Не му изневерявай, по този начин може да изневериш и на себе си!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Искам да разбера решението ти 8-) 8-) 8-) Това ще е най - тъпото нещо ако тя го направи по простата причина , че тя ще му падне под моралното и интелектуалното поведение!

Dollystar
05-06-2009, 10:59
Ако мислиш, че си струва му прости. Се пак ти е казал истината, независимо че боли и не е приятна истината е по-ценна от лъжата. Евала на момчето, а относно тебе: Недей да му го връщаш, защото после ще се чувстваш много по-виновна, отколкото сега се чувстваш обидена!

Amatue
05-06-2009, 11:01
Ако мислиш, че си струва му прости. Се пак ти е казал истината, независимо че боли и не е приятна истината е по-ценна от лъжата. Евала на момчето, а относно тебе: Недей да му го връщаш, защото после ще се чувстваш много по-виновна, отколкото сега се чувстваш обидена! прости ли тя доказва , че любовта и надделява да не се карат да са заедно но тя винаги да си има едно на ум!

piklichka
05-07-2009, 05:55
Твоят проблем в последно време се среща все повече и повече
кратката заблуда която се нарича любов те кара да му простиш а в него да провокираш повторни изневери за който ти може и да не узнаеш. Проблемът ти идва от това , че ти по никакъв начин не му показваш обидата си към него . Явно си мислила това , че нещо не си му дала ! НЕ Е ТАКА ! Просто той го е направил от любопитство , любопитство което не трябва да се забравя от другия партньор ! АКО АЗ СЪМ НА ТВОЕ МЯСТО ТЕ БИХ ПРОСТИЛ ТОВА ! ПРОСТИШ ЛИ ТОЛКОВА ЛЕСНО ТИ ПОКАЗВАШ , ЧЕ ЛЮБОВТА Е ПО - СИЛНА ОТ РАЗУМЪТ ТИ!

НЕ ЗАБРАВЯЙ ТОЛКОВА ЛЕСНО !
АМИ АКО ТИ БЕШЕ НА НЕГОВО МЯСТО ТОЙ ЩЕШЕ ЛИ ДА ТИ ПРОСТИ?
+1000000000000 :) :-o

Fritz
05-07-2009, 08:38
Бих си отрезал безименния пръст ня лявата ръка с манара

xhaxha
05-09-2009, 09:24
Първо искам да благодаря на всички за мненията и съветите ви.И въпреки че всички ми казвае да го оставя, аз реших да му простя.Винаги ще го има и това, че щом съм му го простила един път, той ще мисли че ще му се разминава винаги.Но аз просто искам да вида какво ще стане после и дали тези години са били просто загубено време.Сега съм на 18, той е на 20 и си има време за всичко.И аз вярвам във втория шанс и мисля, че всеки прави грешки ( дори и аз съм му причинявала нещо подобно).Поговорихме си доста сериозно и разбрах какво го е накарало да го направи и какво мисли той за цялата тази работа.Няма нито да го държа из късо, ното да му звъня по 10000 пъти за да знам къде е какво прави.Ако го напави пак (след като видя колко много ме нарани) съм сигурна, че ще ми каже и това ще значи че просто не иска да е с мен.А аз не искам да сам с човек, който не желае да е с мен...

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2009, 09:40
Дай му втори шанс, но и последен такъв, ако се издъни пак.

А относно 'връщането'. По-добре не падай толкова ниско. Унизително и жалко е за самата теб, че си проявила подобна слабост. Какво ще се промени, ако му изневериш и ти? Единствено начинът ти на мислене. Щом е само това, можеш да си го промениш и без да изневеряваш с когото и да било. Тъпо е просто.

Пък и после като те ядоса, винаги можеш да му напомниш, че ти е изневерил, а ти си му простила. :evil: Докато ако изневериш и ти, няма да можеш да си отвориш устата, защото и ти ще си съгрешила. ^^ :smt001

play_life
05-09-2009, 18:31
малее казвай му КРАЙ и чао и тва е.. кво са занимаваш с тоя.. :-o