PDA

View Full Version : вие какво бихте ме посъветвали - да си му го кажа ли направо



devil666
04-26-2009, 07:51
Здр. :)
Моята историйка започна на скоро.Харесвам си едно момче от моя блок.Oт 2-3 седмици насам съм адски :smt055 , снощи даже седна до мен и си говорихме общи работи,даже ме заговаря по някой път като ме види :oops: но пак за общи неща...по скайпа все аз трябва да пиша първа :( той играе някви игри там и няма шанс да се сети за мен :( дайте съвет как да му покажа,че не ми е безразличен.Обмислих варианта да си му го кажа направо по скайпа ам после ще се спека на макс като го видя :oops: :-D вие какво бихте направили на мое място :-P

yahhooo
04-26-2009, 07:54
Бих ти казал да пораснеш

Tera
04-26-2009, 08:01
Бих ти казал да пораснеш ИиИиИИ направо му го кажи,и не по skyp-e,а лично :)

devil666
04-26-2009, 08:04
знам че е тъпо по skype но ще ме е срам лично да му го кажа..аз съм мн срамежлива ужас.. :-D а и в повечето случаи не сме сами...ок ако реша да му го кажа как да започна :o

porky
04-26-2009, 08:05
Щом по скайп не става... като го видиш го заговори не за "общи неща". И някакси му покажи, че не ти е безразличен :P

vesito13
04-26-2009, 08:13
Ми като начало започни да се държиш някак си по-мило , закачай се , пофлиртувай малко , покажи му , че го харесваш . Тъпо е просто да го лепнеш там , а иначе да се държиш все едно не го познаваш .

Lapin
04-26-2009, 08:13
Говори лице в лице :razz:

aka6a_vamp
04-26-2009, 08:18
Ми като начало започни да се държиш някак си по-мило , закачай се , пофлиртувай малко , покажи му , че го харесваш . Тъпо е просто да го лепнеш там , а иначе да се държиш все едно не го познаваш .
Да,точно!Ако не си му дала никакви сигнали и изведнъж му го изръсиш ще се панира...сближи се с него и после си му кажи всичко в очите,нищо няма да загубиш.

Take_That
04-26-2009, 10:15
Ми като начало започни да се държиш някак си по-мило , закачай се , пофлиртувай малко , покажи му , че го харесваш . Тъпо е просто да го лепнеш там , а иначе да се държиш все едно не го познаваш .
Да,точно!Ако не си му дала никакви сигнали и изведнъж му го изръсиш ще се панира...сближи се с него и после си му кажи всичко в очите,нищо няма да загубиш.

Съгласна съм :)

soul1199
04-26-2009, 11:48
Ми като начало започни да се държиш някак си по-мило , закачай се , пофлиртувай малко , покажи му , че го харесваш . Тъпо е просто да го лепнеш там , а иначе да се държиш все едно не го познаваш .

3oPuTy
04-26-2009, 11:54
Бих ти казал да пораснеш
+1 Това определено е най-правилното нещо,което можеш да направиш на този етап :-o

nAnIi
04-26-2009, 13:57
аз ако бях на твое място като си седим там и си говорим 6тях да го погледна в о4ите не за 2-3 сек ми малко пое4е и тои 6е разбере намека а ако има6 хубави о4и4ки 6анса е по голям да се осъзнае :D аа ако опита6 леко да се приближи6 к1м лицето му кои знай ако и тои се приближии 6те има :-) :grin: и после си4ко е ок ама ако не се приближи и погледа не му е достат14ен да разбере му кажи лице в лице !! :-D

Hilary_
04-26-2009, 14:04
Кажи му направо, че го харесваш... няма от какво да се спичаш... :?

jghgh
04-26-2009, 15:06
Нищо не му казвай по-дорбе.

Просто се посближете и се задявайте, ала бала - ама не му признавай чувства, тъпо е. И обикновено ефектът от признаването е отрицателен. Особено на такъв ранен етап.

Не ми се обяснява защо, имам поне 657453 такива поста с обяснения защо признаването на чувства е лоша работа. Но ти само ми повярвяй.


Тия обяснения в любов смърдяяяяяяяят.

smileforyou12
04-26-2009, 17:35
Ми като начало започни да се държиш някак си по-мило , закачай се , пофлиртувай малко , покажи му , че го харесваш . Тъпо е просто да го лепнеш там , а иначе да се държиш все едно не го познаваш .
Да,точно!Ако не си му дала никакви сигнали и изведнъж му го изръсиш ще се панира...сближи се с него и после си му кажи всичко в очите,нищо няма да загубиш.

Съгласна съм :)