PDA

View Full Version : имам голям проблем!!!!!!



LuDsKrAsTaViCa
04-26-2009, 08:22
с приателката ми сме заедно от 3.4 месеца и тя преди 10 дена поиска дасе разделим и така стана неми каза квиса пречините всичко ни беше наред поне аз така мисля от време на време скарвали сме се но то нормално за това време заедно. като се разделихме тя твърдеше чеме обича и имало пречини но нему било времето сега дамиги казва. аз много тешко го приех това неино решение. него очаквах от нея обичам я много след това я потърсих 3 4 пъти с надеждата да се оправят работи те но те станаха много зле тя ме истри от скаипа неми вдига тела много зле не сум я турсил от 3 4 дена много мие болно обичам я много даитеми савет как да постъпя и дали мога дасия върна акое възможно!!

vesito13
04-26-2009, 08:26
Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?

Bellatrix
04-26-2009, 08:31
Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?
+1. Само ще се унижиш и нищо няма да постигнеш.

Take_That
04-26-2009, 10:14
Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?
+1. Само ще се унижиш и нищо няма да постигнеш.

+2

soul1199
04-26-2009, 11:50
остави я,ще срешнеш друга,тя няма да се върне при теб,защото сиг си има друг

nAnIi
04-26-2009, 14:04
виж знам 4е не е за хвалби ама и аз пост1пих с едно мом4е по с16тия на4ин..едва наскоро ос1знах как се е 4увствал заради тая моя глупост..повярваи поне аз като го зарязах без при4ина му казах абсолютно с16тото и си4ко е то4но както в твоя слу4еи но ако иска6 да си я в1рне6 я игнорираи както направи мом4ето с което ск1сах с мен..4есно след около 2-3 сед ос1знах 4е о6те го оби4ам/... :)

titinkaa
04-26-2009, 16:29
quote="Take_That"]

Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?
+1. Само ще се унижиш и нищо няма да постигнеш.

+2[/quote]
+3

aka6a_vamp
04-26-2009, 17:05
Просто не иска да те нарани като ти каже причината...знам какво ти е,да се чудиш твоя ли е вината,какво се случва...много е болезнено,именно за това я остави,явно не си значел нищо за нея,щом постъпва така!

smileforyou12
04-26-2009, 18:40
не се занимавай тя ако искаше да е с теб нямаше да те остави

valdesbg
04-27-2009, 04:35
Просто не иска да те нарани като ти каже причината...знам какво ти е,да се чудиш твоя ли е вината,какво се случва...много е болезнено,именно за това я остави,явно не си значел нищо за нея,щом постъпва така!

Акаша, тъй е детето ми :) Готин аватар.

Авторе - спри да бъдеш мухльо.

kael
04-27-2009, 11:53
ще ти дам 2 идеи избери си едната:
1.намерила си е някой, не и пука за теб, пречиш и, не иска да те вижда
2.намерила си е някой, пука и за тебе=> не иска да те наранява
3..............................................к фла........................................

Hilary_
04-27-2009, 12:07
Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?
Съгласна съм... :?

AnIcHkAtA
04-27-2009, 12:15
Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?
Съгласна съм... :?
+1828558

И прочети някоя друга книжка, че правописа ти е страшен..

LuDsKrAsTaViCa
04-27-2009, 12:31
emi davi kaja minalta godina imahme takuv probelm samo mani4ak razbrah 4e si haresala drugo mom4e no posle sajelqva6e mn kaza 4e nz za6to go pravi no sega qvno e ser rAbatota nz kvo da pravq ostavih q ne iskam da q 4uva nito vijdam i nz dali 6te po4ustva moita lipsa puk kato se razdelqhme mi kaza 4e nqmalo drugo mom4e prosto iskala da ostane sama drun drun :x

vesito13
04-27-2009, 12:34
emi davi kaja minalta godina imahme takuv probelm samo mani4ak razbrah 4e si haresala drugo mom4e no posle sajelqva6e mn kaza 4e nz za6to go pravi no sega qvno e ser rAbatota nz kvo da pravq ostavih q ne iskam da q 4uva nito vijdam i nz dali 6te po4ustva moita lipsa puk kato se razdelqhme mi kaza 4e nqmalo drugo mom4e prosto iskala da ostane sama drun drun :xМи щом е искала да остане сама , хубаво прав и път . Забрави я и до там . Точка . Край . Нищо повече не може да направиш , сега си живей живота ;)

LittlePrincess
04-27-2009, 13:20
Няма какво да направиш, не иска да е с теб. Не ти е казала причините, за да не те нарани.

missionimpossible
04-27-2009, 13:34
Няма какво да направиш, не иска да е с теб. Не ти е казала причините, за да не те нарани.
+1

LuDsKrAsTaViCa
04-27-2009, 13:42
ave stranna rabota hora 4udq se kvo stava pulna ka6a v glavata mi vika 4eme obi4a mn be6e zaminala v sofiq za 10 dena s tehnite reva mi po tela 4e sum i lipsval mn kato se vurna 2 dena do men plutno pregrtuki celuvki edno drugo obi4am te i sled 3 4 dena trqbva da se razdelim taka go mislq sega e kajetemi tova kakvo e i sega me otbqgva ama i az nqma da q ursq pove4e kvot iska takova da pravi!!!

vesito13
04-27-2009, 13:46
^^ Замислял ли си се , че тя може да не знае какво иска ?

vihrenco
04-27-2009, 14:06
Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?

абе нещата не винаги са такива каквито изглеждат , опитай се да разбереш без да "тичаш по газа"...успех

vesito13
04-27-2009, 15:05
Приятелката ти просто е искала да те зареже , я си е намерила друг , я си и омръзнал ... Забрави я и продължавай напред , но в никакъв случай не и тичай по гъза :?

абе нещата не винаги са такива каквито изглеждат , опитай се да разбереш без да "тичаш по газа"...успехКаквито и да са нещата , ако тя наистина искаше да е с него , щеше да е , или поне щеше да опита . Тя нищо не прави , тогава защо той да прави ?

LuDsKrAsTaViCa
04-27-2009, 21:46
tq nz kvo iska tovago razbrah dneska!!!! 6te q ostavq namira