PDA

View Full Version : Да отида ли на козметик?



lqlqlqlql
04-26-2009, 08:30
здравейте
много се надявам вие да ми помогнете защото съм само на 13 и не мога да отида на козметик..мисля че съм твърде малка ..
имам косми по корема целия гръб и много искам да ги махна ..не искам да ги изрусявам ! ..момиче съм и е грозно да ходя като горила .. та моля ви помогнете кажете как да ги махна тези отвратителни косми

второто нещо е че имам пъпки по дупето и краката ..отново казвам че вече варианта за козметик почти съм го изключила а и майка ми едва ли ще се съгласи въпреки че не е нужно да знае всичко..
дали ще помогне крем Здраве или някакъв друг ..

Заглавието на темата трябва да е описателно
krem4et0

t1n4e7o
04-26-2009, 08:42
Защо да не отидеш на косметик?
Това,че ис на 13 не е никакъв проблем :)
Иначе може с епилатор..
всъшност малко ще ти е трудно на гърба бе :-D
Може да помолиш майка си за помощ примерно..
Но според мен иди на козметик :)

На същото мнение съм и аз :)

lqlqlqlql
04-26-2009, 08:45
Защо да не отидеш на косметик?
Това,че ис на 13 не е никакъв проблем :)
Иначе може с епилатор..
всъшност малко ще ти е трудно на гърба бе :-D
Може да помолиш майка си за помощ примерно..
Но според мен иди на козметик :)
ами от епилатора косъмчетата няма ли да станат по тъмни и твърди когато пораснат пак

lqlqlqlql
04-26-2009, 08:51
Така ще станат ако ги минеш със бръсначката :)
Може да пробваш и с кола маска също..
но мисля, че пак ще ти е необходима помощ :)
много ти благодаря :-) .. ще опитам с епилатор
а някой да каже нещо за пъпките по дупето и краката само козметик ли е решение на проблема

lqlqlqlql
04-26-2009, 08:55
в какъв смисъл какви са?

lqlqlqlql
04-26-2009, 08:57
ами не е обрив
от доста време ги има и си мислех че от само себе си ще се махнат но още са там 8-)

sladkish_14
04-26-2009, 09:06
Абе вие сте много интересни деца :? ,, кажи на майка си за този проблем , ние какво можем да ти помогнем ? Не искаш на козметик да идеш имаш пъпчици по дупето и ние как можеш мила да ти помогнем? Говори с майка си , кажи й , че идва лято искаш да носиш потничета .. с гръб , без гръб имаш проблем и го решете двете .. :)

LittlePrincess
04-26-2009, 09:09
Абе вие сте много интересни деца :? ,, кажи на майка си за този проблем , ние какво можем да ти помогнем ? Не искаш на козметик да идеш имаш пъпчици по дупето и ние как можеш мила да ти помогнем? Говори с майка си , кажи й , че идва лято искаш да носиш потничета .. с гръб , без гръб имаш проблем и го решете двете .. :)

Съгласна съм.

mimsssssss
04-26-2009, 09:13
Абе вие сте много интересни деца :? ,, кажи на майка си за този проблем , ние какво можем да ти помогнем ? Не искаш на козметик да идеш имаш пъпчици по дупето и ние как можеш мила да ти помогнем? Говори с майка си , кажи й , че идва лято искаш да носиш потничета .. с гръб , без гръб имаш проблем и го решете двете .. :)
+1

IlOfFME
04-26-2009, 09:28
ако редовно ползваш епилатора, ще станат даже по- тънки :)

splendour
04-26-2009, 09:33
po g1rba s epilatora nqma da stane za6toto stryktyrata im e takava 4e sa po t1nki i nqma da gi zaxvane.

foreverr
04-26-2009, 09:52
Ами мацка имаш ли еполатор?Ако имаш си ги махни на коремчето сама с епилатор, а майка ти да ти ги махне на гърба с епилатора.Но ако нямаш или накарай майка ти да ти купи или си купи кола маска и с нея ги махай.

fashion4etyy
04-26-2009, 12:45
здравейте
много се надявам вие да ми помогнете защото съм само на 13 и не мога да отида на козметик..мисля че съм твърде малка ..
имам косми по корема целия гръб и много искам да ги махна ..не искам да ги изрусявам ! ..момиче съм и е грозно да ходя като горила .. та моля ви помогнете кажете как да ги махна тези отвратителни косми

второто нещо е че имам пъпки по дупето и краката ..отново казвам че вече варианта за козметик почти съм го изключила а и майка ми едва ли ще се съгласи въпреки че не е нужно да знае всичко..
дали ще помогне крем Здраве или някакъв друг ..

Заглавието на темата трябва да е описателно
krem4et0

аз пък не мисла че имаш нужда от козметик. Приятелката ми е на 16 и не ходи..а аз пак си я харесвам :)
Мен тва нее ме притеснява :P

Joc
04-26-2009, 12:48
кфи косми по гърба на 13 ? и то момиче... вие да не сте мечки бе! :shock:

lqlqlqlql
04-26-2009, 13:04
кфи косми по гърба на 13 ? и то момиче... вие да не сте мечки бе! :shock:
то тва са по скоро мъхчета но искам да ги махна

а и да не забравя благодаря за милото изказване

Joc
04-26-2009, 13:06
:D съжелявам всъщност, но ако се притесняваш от това отивай на козметик, 13 години... не си кой знае колко малка. Все пак вече можеш ти да си прецениш

happyfacex
04-26-2009, 14:06
^еми кажи на майка си или най-добре с епилатор или кола маска може и на козметик :-D

scanadal
04-26-2009, 14:18
Е добре де,щом са само мъхче по гърба(даже и да е тъмен мъх) защо ти е да се занимаваш да го махаш.Ако започнеш сега,цял живот ще трябва да се обезкосмяваш освен на всички други места по тялото И там също.А и е възможно след като го премахнеш това мъхче да израстнат вече съвсем оформени КОСМИ и да стане по-зле.Не знам колко ти е космат гърбът :D но ще ти кажа да не си усложняваш живота с такива неща и да се чувстваш добре в кожата си ;)