PDA

View Full Version : ***помощ не отслабвам***



foreverr
04-26-2009, 09:40
Здравейте.Искам да отслабна.Е не казвам, че съм дебела, както някои клечки, които си го въобразяват, а просто искам да съм по слаба, тъй като не съм и келчка чак.Та имам един проблем-от 2 месеца не съм яла хляб, сладко си позволявам 2 пъти в месеца, мазно почти не ям, спортувам и пазя лунната диета и съм свалила само 1 кило :o Явно нещо организма не ми е неред.И ям даже супер млако.Какво да направя за да сваля 3-4 килограма?

PaulaSandr3z
04-26-2009, 09:44
Спорт ...
Отиваш във фитнеса правиш една седмица само степер колело ... може и за рцете нещо след това отиваш при някой инструктор там ( повечето са яки няма да имаш проблем ;) ) и му казваш какво искаш само с ограничаване на храната нищо няма да стане
Ако свалиш 3-4 кг първата седмица недей да спираш щото ще стане йойо ... и после много ще съжеляваш
Ако не ти се ходи на фитнес пък ...
оня ден четах една статия тука как да се стегнем в 5 стъпки прочети я в домашни условия вече 5 дени ги правя тея неща и съм много доволна :)

Успех :)

foreverr
04-26-2009, 09:49
Спорт ...
Отиваш във фитнеса правиш една седмица само степер колело ... може и за рцете нещо след това отиваш при някой инструктор там ( повечето са яки няма да имаш проблем ;) ) и му казваш какво искаш само с ограничаване на храната нищо няма да стане
Ако свалиш 3-4 кг първата седмица недей да спираш щото ще стане йойо ... и после много ще съжеляваш
Ако не ти се ходи на фитнес пък ...
оня ден четах една статия тука как да се стегнем в 5 стъпки прочети я в домашни условия вече 5 дени ги правя тея неща и съм много доволна :)


Успех :)Ей не прочете ли?Писах, че спортувам.Ходя 2 пъти седмично на тренировки по спортна гимнастика, и даже правя 1-2 пъти седмично една много изморителна аеробика която е 1 часи 15 минути.И с тва не става :o А и пропуснах да кажа, че всеки ден си и ходя пеша.

sladkish_14
04-26-2009, 09:56
Здравейте.Искам да отслабна.Е не казвам, че съм дебела, както някои клечки, които си го въобразяват, а просто искам да съм по слаба, тъй като не съм и келчка чак.Та имам един проблем-от 2 месеца не съм яла хляб, сладко си позволявам 2 пъти в месеца, мазно почти не ям, спортувам и пазя лунната диета и съм свалила само 1 кило :o Явно нещо организма не ми е неред.И ям даже супер млако.Какво да направя за да сваля 3-4 килограма?


Ми как щи е наред организма , като сама на свой гръб му прилагаш разни лунни диети и такива глупости ! :x Странно е защо си мислите , че тези диети са за вас , диети от сорта на 90 дневни и т.н са за жени / мъже в зряла възраст .. майка ми пазеше тази диета , а е на 43 :? .. И то и се наложи след операция ,, Сами си сасипвате организма пък после кво ми е ? Е такова ти е ! Иди на лекар и на диетолог , консултирай се пък после ако искаш само комари яж 5 месеца !

foreverr
04-26-2009, 10:00
Здравейте.Искам да отслабна.Е не казвам, че съм дебела, както някои клечки, които си го въобразяват, а просто искам да съм по слаба, тъй като не съм и келчка чак.Та имам един проблем-от 2 месеца не съм яла хляб, сладко си позволявам 2 пъти в месеца, мазно почти не ям, спортувам и пазя лунната диета и съм свалила само 1 кило :o Явно нещо организма не ми е неред.И ям даже супер млако.Какво да направя за да сваля 3-4 килограма?


Ми как щи е наред организма , като сама на свой гръб му прилагаш разни лунни диети и такива глупости ! :x Странно е защо си мислите , че тези диети са за вас , диети от сорта на 90 дневни и т.н са за жени / мъже в зряла възраст .. майка ми пазеше тази диета , а е на 43 :? .. И то и се наложи след операция ,, Сами си сасипвате организма пък после кво ми е ? Е такова ти е ! Иди на лекар и на диетолог , консултирай се пък после ако искаш само комари яж 5 месеца !Абе тази диета не е от сорта 90 дневна, а просто 4 определени дни в месеца не ядеш нищо.И тези дни не са един след друг, а по 1 ден в седмицата не ядеш.За мен тва даже и диета не е...

TheBeliever
04-26-2009, 10:58
Според мен проблема е в това, че ядеш "супер малко". Колкото и странно да ти се струва, ако не приемаш дадено количество калории на ден организма ти е под стрес и прави всичко възможно да спре загубата на телесна маса, или казано с други думи да отслабва.
За да отслабваш трайно и здравословно разхода на калории трябва да е средно с 600-700kkal повече от приема. Всяка по-голяма разлика натоварва организма и го кара да трупа запаси, откъдето и се получава така наречения йо-йо ефект.
Изброила си какво не ядеш, но не си казала какво ядеш. Ако наблягаш на готови продукти и junk foods може да ти се струва, че ядеш малко, но всъщност да надвишаваш калорийния прием за деня. Според мен трябва да си съставиш точна схема на тренировки и подходяш хранителен режим. Много полезни неща и добри съвети ще намериш на www.bb-team.org

И още нещо. Не гледай килограмите. В повечето случаи са без значение. Ако искаш да подобриш фигурата си по-добре си измервай обиколките. В крайна сметка те са от значение :wink:

silver_moon
04-26-2009, 11:03
И ям даже супер малко.
ми ето ти отговора на въпроса. Не се отлабва като се яде супер малко, защото така си забавяш метаболизма и ефект а е обратния. Пробвай да ядеш 4-5 пъти на ден, не да се тъпчеш, а по малко и виж дали ще стане.

sladur4etyYy
04-26-2009, 11:06
яж здравословна храна и спортувай! така, като гладуваш, само проблеми ще си навлечеш. а и как би могла да тренираш пълноценно, ако нямаш енергия?!

SoFarSoG00d
04-26-2009, 11:08
Диетата на Пиер Дюкан ще ти помогне,има доста инфо в нета,а една моя позната за една седмица свали 5 кг.

mimsssssss
04-26-2009, 11:50
Здравейте.Искам да отслабна.Е не казвам, че съм дебела, както някои клечки, които си го въобразяват, а просто искам да съм по слаба, тъй като не съм и келчка чак.Та имам един проблем-от 2 месеца не съм яла хляб, сладко си позволявам 2 пъти в месеца, мазно почти не ям, спортувам и пазя лунната диета и съм свалила само 1 кило :o Явно нещо организма не ми е неред.И ям даже супер млако.Какво да направя за да сваля 3-4 килограма?


Ми как щи е наред организма , като сама на свой гръб му прилагаш разни лунни диети и такива глупости ! :x Странно е защо си мислите , че тези диети са за вас , диети от сорта на 90 дневни и т.н са за жени / мъже в зряла възраст .. майка ми пазеше тази диета , а е на 43 :? .. И то и се наложи след операция ,, Сами си сасипвате организма пък после кво ми е ? Е такова ти е ! Иди на лекар и на диетолог , консултирай се пък после ако искаш само комари яж 5 месеца !Абе тази диета не е от сорта 90 дневна, а просто 4 определени дни в месеца не ядеш нищо.И тези дни не са един след друг, а по 1 ден в седмицата не ядеш.За мен тва даже и диета не е...
не е диета-а глад :-o просто си тормозиш организма като не ядеш 24 часа и първото което хапнеш след това ти се лепва.иначе съм съгласна с другите мнения.ако продължаваш с тренировките ще ги свалиш спокойно.

clever
04-26-2009, 12:49
Здравейте.Искам да отслабна.Е не казвам, че съм дебела, както някои клечки, които си го въобразяват, а просто искам да съм по слаба, тъй като не съм и келчка чак.Та имам един проблем-от 2 месеца не съм яла хляб, сладко си позволявам 2 пъти в месеца, мазно почти не ям, спортувам и пазя лунната диета и съм свалила само 1 кило :o Явно нещо организма не ми е неред.И ям даже супер млако.Какво да направя за да сваля 3-4 килограма?
колко си висока и колко тежиш? :-o

foreverr
04-26-2009, 12:51
Здравейте.Искам да отслабна.Е не казвам, че съм дебела, както някои клечки, които си го въобразяват, а просто искам да съм по слаба, тъй като не съм и келчка чак.Та имам един проблем-от 2 месеца не съм яла хляб, сладко си позволявам 2 пъти в месеца, мазно почти не ям, спортувам и пазя лунната диета и съм свалила само 1 кило :o Явно нещо организма не ми е неред.И ям даже супер млако.Какво да направя за да сваля 3-4 килограма?
колко си висока и колко тежиш? :-oВисока съм 1.70 и съм 60 кила с дрехи.Обаче аз не гледам килограмите, а просто не се харесавам и искам да съм по слаба.Не съм казала, че съм дебела, просто искам да съм по слаба.

Joc
04-26-2009, 12:57
еми... трябва ти не да се храниш по малко, а да се храниш балансирано... ето 1 мой приятел как отслабна
закуска: бисквити (некви диетични на житен дар) с фибри и кисело мляко (може и солети)
Обяд: салата и черен хляб
Вечеря: некоя лека супичка (пилешка) или салата с пилешка пържола.

междинните хранения 50гр. бадеми + 50гр. кашу (може и шам)

сутрин топла вода с лимон и лъжица мед.

и ест. тренировки .... успех

billytalent
04-26-2009, 13:00
Защо не пробваш с 90-дневната диета с нея за 1 седмица свалих 3 кг.