PDA

View Full Version : кои са



opaaaaaaaaaaaa
04-26-2009, 11:02
кои са трите неща които ви дразнят най-много в другия пол

TheNewReligion
04-26-2009, 11:25
^ Алооооо! :x
По темата:пиша за конкретни момчета, не за всички.
1. Лицемерието им ме дразни.
2. Готови са да те пребият дори, ако има кажеш "Здрасти".
3. Абсолютни мижитурки за всъщност.
4. Не си вдигат панталоните и в полезрението ми се натрапват едни и същи гащи в продължение на 5 дни.

CucAgMuH
04-26-2009, 12:42
1. Лицемерието им ме дразни.

Носят си шивашки метър и те мерят ли? http://www.badmin.org/f/images/smilies/blink.gif


2. Готови са да те пребият дори, ако има кажеш "Здрасти".

Зависи дали си била в красивият си период :) И на мен ако караконджул ми изскочи в 3 през нощта, докато отивам до магазина за цигарки/папо, препречи ми пътя, започне "Здрасти.. Здрасти бе... Здрасти! Ей, здрасти казах!" и не ме пуска да мина е много вероятно да го пребия :twisted:


3. Абсолютни мижитурки за всъщност.

Год дем ит Кольо - разкри ги! :shock: Ааа.... въъъйййй... 8-)


4. Не си вдигат панталоните и в полезрението ми се натрапват едни и същи гащи в продължение на 5 дни.

Един път като залепнат да не мислиш че се сменят лесно? Това не е работа за час или два - отнема поне няколко дни. Естествено можеш да ги смъкнеш направо с кожата. Пак не си попадала на бял вариант който е пожълтял и се носи гордо три седмици... 8)

Какво не ми аресва у женорлята:

1) Променят си настроението без видима причина.

2) в най-удобният момент започва да ги боли "коремчето"(от преживяне), "главичката"(от напън да мислят?) или в краен случай копитцата(тачки, крака - както искате му викайте). Заболява ги изведнъж, по няколко пъти на ден без видима причина. Стават раздазнителни. Минава им също толкова бързо, отново без видима причина.

3) (лично) Умират си да ме пипат със студени ръце. Виждат ме как подскачам на метър и трийсет в противоположна посока, но продължават. Спират като ги заплашиш с вилица, кабел от 12 волта или ги ароматизираш с някоя възглавница по главата(неколкократно докато клекне). Тогава започва вариант на т.2

4) Винаги премълчават нещо, с надеждата че ти си ако не Ванга, то поне наполовина толкова добър и ще се досетиш. Това го мачкам с незаинтересованост. Те мълчат. Аз вдигам рамене и започваме да говорим за книгата "Етиопски съвети за световно надмощие"(т.е. мълчим си :) ). Те пак мълчат. Като видят че не се получава това с досещането сменят темата. Странното е че години след като си им демострирал че това с мълченето няма да мине - те пак се пробват.

5) Закъсняват - постоянно. Това би объркало някой който не е свикнал. Аз предлагам да ги маркираме по челата, като RAM - 5-5-5-15 например. Първото число(CAS Latency) ще го сложим за минимално закъснение, второто(RAS to CAS Delay) ще показва колко време след минималното закъснение обикновенно закъснява(т.е. CAS Latency+RAS to CAS Delay), третото(RAS Precharge) ще го сложим да определя колко е допълнителното закъснение ако нещо я боли(т.е. CAS Latency+RAS Precharge = минимално време за закъснение ко нещо я боли, а средното ще е CAS Latency+RAS to CAS Delay+RAS Precharge). Последното число ще означава след колко време просто да не я чакате да е появи.

Невероятно по-лесно ще ми е ако като се уговорим за среща видя на челото й 5-10-3-20. На вас няма ли да ви е лесно? :) Някъде под номерчето може да им сложим имената, за да не се бъркаме [-o<

6) Моткат се. Буквално. Непременно преди да тръгнат на някъде са забравили поне 2 неща, за които трябва да се върнат. Но не се сещат на един път - връщат се два пъти. Като се върнат любимото ми е да забравят за какво са се върнали...

7) Още много и много дребни неща :) Но в момента мисля да отида да си обезкосмя лицето и да започна чакане на жена за да пия кафе. 20-20-10-60...(не се смейте, трагично е...)

Hilary_
04-26-2009, 14:10
Надали ще мога всичките да ги изпиша... :D Но най - вече това, че живеят за мнението на хората не за самите себе си (женкарите) ... :?

lipsvashh_mi
04-26-2009, 15:03
абе трудно бих ги изброила,но айде ще кажа 3те дето най-много са ми се набивали на очи...
1-доста са нерешителни..в днешно време 2та пола май са си сменили ролите-ние см силния пол,ние трябва поне в повечето случай да правим първата крачка.. :?
2-не знаят как адекватно да покажат чувствата си...вече си мисля,че никога няма да я схвана мъжката логика..ако има изобщо такава..
3-въпреки,че почти всички отричат повечето търсят само секс у едно момиче..е това най-ме изкарва от релси..може първо да види що за човек е момичето и да я опознае,а не от вратата за краката :? :? :x

sweet_nothings
04-26-2009, 15:05
Това, че разбират най - малко жените 8)

GregoryHouse
04-26-2009, 15:16
Ако говорехме за конкретни обекти...уха щях да разлистя списъците и свитъците и такъв спам ще настанеее...но главното е, че се мислят за повече от нас (ето типичен пример малко по отгоре), като искам да отбележа че при някой изключения на майката природа е така.

Jumbie483
04-26-2009, 15:21
Много работи ме дразнят, сега не ми се изброява :D

Mi6inka
04-26-2009, 18:04
самочувствието.... като признаеш ,че дадена жена ти е на сърцето и ти е необходима сякаш вече си половин мъж... (разбира се всеки говори от това ,което е видял,искрено се надявам не всички да са такива :) ) Евала на тези мъже ,които са готови да се борят със зъби и нокти за жената до себе си!Поклон пред тях :D

Kostadin_682
04-26-2009, 18:06
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!

kypo
04-26-2009, 18:11
като цяло ме дразнят, комплексно е 8-)

Presley
04-26-2009, 18:34
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!

Използвай Я! НЕ Е ЗА КРАСОТА!! :-x
Тя не е и много красива.

TheNewReligion
04-26-2009, 19:20
5) Закъсняват - постоянно.



Аз имам позната която закъснява за срещите с 20 до 40 минути. Перфектно е.
Точка 1 се потвърждава автоматично. :?

cherinka
04-26-2009, 19:28
Ако говорехме за конкретни обекти...уха щях да разлистя списъците и свитъците и такъв спам ще настанеее...но главното е, че се мислят за повече от нас (ето типичен пример малко по отгоре), като искам да отбележа че при някой изключения на майката природа е така.
И мен. :D


Сега сериозно: Настръхам като чуя подобно "НАС". Дразня се и от подобно 'разделение'. тва ти, онва ти, извинявай, МОМЧЕ, след такова "нас" какво искаш??!?

sextazy_baby
04-26-2009, 19:38
1.Горделиви
2.Инати
За друго не се сещам,но на мен ми харесват тези "недостатъци"

Kostadin_682
04-26-2009, 19:42
Мразя да ми се прават на интересни
Мразя това че повечето са заради парите
Мразя такива дето ходят до 4 в дискотеките, и се прибират пияни... :?

cherinka
04-26-2009, 19:43
^ :D :D :D :D :D

последното.... :lol: :lol: :lol: :lol:

GaBiIi__
04-26-2009, 19:43
1. stremeja da imat mn jeni ( da se pravqt na playboy )
2. lujite koito sa sposobni da kazvat za da te omaqt
3. izpolzvat ( v povecheto sluchai) izturkani jalki izrazi s cel svalka

Kostadin_682
04-26-2009, 19:44
^ :D :D :D :D :D

последното.... :lol: :lol: :lol: :lol:
ТИ не ми се хили... 8-) знам че стоиш до 5 ! 8-)

cherinka
04-26-2009, 19:47
^ щото тогава изтрезнявам, пък нямам пари за оооооооощеееее 8-)


( :-# )

Kostadin_682
04-26-2009, 19:52
^ щото тогава изтрезнявам, пък нямам пари за оооооооощеееее 8-)


( :-# )
.... това ме уби.... :shock:

CucAgMuH
04-26-2009, 20:20
TheNewReligion, душичке... едно е да имаш позната и да очакваш колко ще закъснее :) Друго си е да е непозната и да почнеш да гадаеш... Първите 2-3 пъти е оттегчително :roll:

opaaaaaaaaaaaa
04-27-2009, 14:08
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
ей чесно ти казвам писнало ми е да гледам как в някоя тема някой си продължава да използва клишета от рода на "използвай търсачката" или "има много такива теми " В този форум (а и не само) има страшно много и разнообразни теми ясно е че ще се повтарят постоянно (трудно е да се измисли такава тема каквато не е имало до сега) а и другото което е тук влизат и много нови потребители Защо те трябва да се ровят в стари теми за да си изкажат мнението вместо да има нова в която свободно могат да коментират (и без това ако вземат да се роват ще се намери някой който да каже "стига си се ровил в стари теми")

Aicken
04-27-2009, 14:23
RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP...... ? :-o :(

Kostadin_682
04-27-2009, 14:45
RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP...... ? :-o :(
КОЛЕГААААААААА!!!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) къде ходиш бе човек 8-)

Hilary_
04-27-2009, 14:56
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
ей чесно ти казвам писнало ми е да гледам как в някоя тема някой си продължава да използва клишета от рода на "използвай търсачката" или "има много такива теми " В този форум (а и не само) има страшно много и разнообразни теми ясно е че ще се повтарят постоянно (трудно е да се измисли такава тема каквато не е имало до сега) а и другото което е тук влизат и много нови потребители Защо те трябва да се ровят в стари теми за да си изкажат мнението вместо да има нова в която свободно могат да коментират (и без това ако вземат да се роват ще се намери някой който да каже "стига си се ровил в стари теми")
Защото ако нямаше толкова много повтарящи се теми нямаше да има толкова много страници от преди години и нямаше да се налага да се търси толкова много... :? Не се заяждам просто ти казвам... 8)

opaaaaaaaaaaaa
04-27-2009, 15:14
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
Търсачката!
ей чесно ти казвам писнало ми е да гледам как в някоя тема някой си продължава да използва клишета от рода на "използвай търсачката" или "има много такива теми " В този форум (а и не само) има страшно много и разнообразни теми ясно е че ще се повтарят постоянно (трудно е да се измисли такава тема каквато не е имало до сега) а и другото което е тук влизат и много нови потребители Защо те трябва да се ровят в стари теми за да си изкажат мнението вместо да има нова в която свободно могат да коментират (и без това ако вземат да се роват ще се намери някой който да каже "стига си се ровил в стари теми")
Защото ако нямаше толкова много повтарящи се теми нямаше да има толкова много страници от преди години и нямаше да се налага да се търси толкова много... :? Не се заяждам просто ти казвам... 8)
да но няма как да не се повтарят, както казах тук има много разнообразни теми и трудно човек би измислил нещо ново което не се е повтаряло

TheNewReligion
04-27-2009, 18:09
TheNewReligion, душичке... едно е да имаш позната и да очакваш колко ще закъснее :) Друго си е да е непозната и да почнеш да гадаеш... Първите 2-3 пъти е оттегчително :roll:
Че какво лошо има в това да гадаеш? Така развиваш ясновидските си способности. Пък и с чакането нещата стават по-непредсказуеми и интересни. 8-)

valdesbg
04-28-2009, 05:27
Опаааа знаеш ли къде е проблема. Всеки си пуска неговата тема без да търси дали няма подобна. Хич не го грее за това че правилата се нарушават. Темите са еднотипни и монотонни, а не разнообразни. Само на първа страница има поне 6 теми на които може да се отговори с копиран пост. Та в случая хилари има право. 60 страници са да, ама 30 са с повтарящи теми. Така че пак стигаме до основния проблем - потребителите не гледат и не търсят преди да пуснат нова тема...

По темата:

1.Несъвпадането на желанията в момента и желанията по принцип.
2. Детинското на моменти поведение.
3. Не обичат да пият бира и да обсъждат мъжки теми :D