PDA

View Full Version : Самотата..



ChocolateGirl
04-26-2009, 11:13
Здравейте!Преди малко повече от седмица се разделих с приятеля си.Аз го скъсах,но имаше доста причини .. промени се държанието му и почувствах емоционална изневяра.Тази година е абитуриент и след около 2 седмици завършва.Проблема е,че немога да си го изкарам от главата,всичко ми напомня за него..бях забравила себе си за да съм с него..бях зарязала дори приятелите си.Сега изведнъж останах сама и ми е много кофти..виждам го в училище постоянно и се подминаваме,въпреки това винаги съм готова да заплача..а той като че ли вече ме забрави (незнам дали от гордост го прави,ама отстрани изглежда,че хич не му пука за станалото) През повечето време стоя вкъщи и слушам тъжни песни,нямам желание за нищо.Страх ме е да не прерастне в депресия.. :(

П.С - Забравих да кажа,че той ми е първата сериозна връзка и може би първата любов..

soul1199
04-26-2009, 11:26
колко вр. ходехте?а иначе недей стой в къщи,излизай с приятели,не се затваряй в себе си,и тъжните песни изобщо не са ти от полза,давай по-весело,ще го забравииш и ще срешнеш друг!споко :-)

ChocolateGirl
04-26-2009, 11:35
Bqhme zaedno 6 meseca.Znam che netrqbva da stoq vkushti,no kakto kazah zaradi nego izostavih dori priqtelite si..zashtoto vinagi bqh s negovata kompaniq ..i pojertvah mnogo.Kato sym navun mi e dobre,no sled tova kato se pribera pak se pochva.. :?

sweet_nothings
04-26-2009, 11:41
Ами, честно казано и аз съм се чувствала така и то доста дълго време.
Мисля, че не е редно да стоиш вкъщи сама, по - добре излез да се поразкараш, да вземеш чист въздух малко, това ще ти се отрази добре.
Знам, че е гадно случилото се, но щом той вече не ти обръща внимание, явно те е забравил и ти трябва да направиш същото, защото ако продължаваш по същия начин да мислиш само и единствено за него ще стане по - лошо. Даже можеш да се разболееш.
Опитай се да си върнеш приятелите. Ако са ти били наистина истински приятели, тогава няма да има проблеми. Ще те разберат.
Истинската, първата любов никога не се забравя, но тя не е вечна, както и песента! Любовта винаги ще оставя след себе си дълбоки рани, но след време ще свикнеш и ще погледнеш света по - друг начин, по начина по който ти се иска, ще забравиш болката и мъката!
Горе главата! Отвръщай на ударите с усмивка, а не със сълзи. Бъди силна! Може пък след време той да се промени, да стане такъв какъвто ти го искаш и кой знае... може пак да се съберете. Най - вероятно не те поглежда, защото го е наранило това твое искане да се разделите. Можеш да опиташ да поговориш с него, ако искаш! Опитай, ако не рискуваш няма да разбереш защо е такъв!
:)

chunky1621
04-26-2009, 11:55
Дааа... позната историйка! До преди 1 ден и аз бях като теб само че моето беше заради несподелена любов. Около 2 месеца все бях тъжна... абе знаеш как е... Но вчера отидох на село за да видя баба и тогава... ами направо полудях по Ради... Осъзнах че през тези 2 месеца просто съм имала нужда от повече приключения... и от нова тръпка! :-) ! Просто излизай пове4е с приятели и си пусни някое готино ВЕСЕЛО парче ;) това от мен! :-)

cinderella_gugutka
04-26-2009, 12:02
спокойно- и аз съм била така и то не един път а цели два пъти и съм се оправяла.за да стане по-бързо се иска и малко воля оба4е....кажи си 4е щом сте се разделили зна4и не сте били един за друг и гледай напред

BeeRy
04-26-2009, 12:06
спокойно- и аз съм била така и то не един път а цели два пъти и съм се оправяла.за да стане по-бързо се иска и малко воля оба4е....кажи си 4е щом сте се разделили зна4и не сте били един за друг и гледай напред

+1 :)