PDA

View Full Version : кървав свети валентин



SHEMKOV
04-26-2009, 11:40
Здравейте!
Тъй като аз съм от Сандански и планирам пътуване до София, мисля да ида до кино Арена за да гледам 3D версията на филмът "кървав свети валентин".
Някой бил ли е да го гледа на 3D и какви са Ви впечатленията от него - заслужава ли си?
Поздрави

vikiiitooo
05-01-2009, 12:53
Ами аз не сам го гледала но ми разказваха ако сам запомнила вярно :D Деиствието е в мина някакав убива брутално хората там и после взима сарцата им и ги разпрашта на други хора и това става на Свети Валентин... Само тва запомних (ако всичко е точно) :D

Dental
05-05-2009, 08:52
Преди 3 дни го гледах в кино Арена.Добре е,когато плисна кръв от екрана,покрай мен започнаха да се бършат.Определено ефектите са добри.Филмът като цяло е типичен американски slayer от сорта на "Градски легенди","Знам какво направи миналото лято'' и т.н.Заслужава си със сигурност.

fudankoo
05-05-2009, 10:36
Кървавият Свети Валентин 3D => http://moviesbg.freehostia.com/comment.php?comment.news.439
Ето тук може да прочетеш нещо повече за филма и малко коментари ;)
Надявам се да съм ти помогнал
enjoy !

SexYLipS
05-05-2009, 11:10
добър е. не съм почитателка на страшни филми, но този ми хареса.. просто е брутален. заслужава си да. и ефектите са наистина добри, особенно когато лети някоя кирка срещу теб или някой патрон мине покрай главата ти :D отиди ще се накефиш ;)

JUSTDNB
05-05-2009, 11:26
Здравейте!
Тъй като аз съм от Сандански и планирам пътуване до София, мисля да ида до кино Арена за да гледам 3D версията на филмът "кървав свети валентин".
Някой бил ли е да го гледа на 3D и какви са Ви впечатленията от него - заслужава ли си?
Поздрави


1 съвет само - НЕ го гледай в Арена,гледай го в Mall-a.Живея до Арената и не бях ходила на 3D там,обаче мн съжалих.Иначе филма..ами не е лош,но не е и нещо особено,има и доста добри моменти тва е сигурно.Гледай го все пак