PDA

View Full Version : ВЪПРОС!?!



sexyzai4e
04-26-2009, 14:44
Значи аз искам да сваля 3 килограма за да стана идеална!
Но имам проблем! Спазвам диета,ходя на сауна и всяка вечер бягам по 3 километра (предимно вечер,защото през деня ме е срам :oops: )...Спазвам този режим вече 3 седмици но има минимален ефект :(
Та въпроса ми е:
Вярно ли е че като бягаш задължително трябва да се потиш за да хабиш калории??Защото аз наистина се измарям много но не се потя :(

Goddess
04-26-2009, 14:55
Това за потта са глупости.Потта е...течност, вода, не мазнина.

LifeIsGood
04-26-2009, 14:57
Не, това съвсем не е вярно..
Каква диета спазваш, с колко си намалила калориите ?? Трябва да ги намалиш значително за да отслабнеш окобено ако е само с 3 кг..
Не знам ако съм на теб ще се абстрахирам от тези 3 кг и ще забравя за отслабване защото ако започнеш диети може да си развалиш метаболизма и после цял живот да страдаш от това...По добре си яж нормално и спортувай а килограмите ако щат да се махат ако не най важното е здравето.

CaribbeanGirl
04-26-2009, 15:05
Не мисля, че въпросните 3 кг са ти проблем!

sexyzai4e
04-26-2009, 15:30
Не, това съвсем не е вярно..
Каква диета спазваш, с колко си намалила калориите ?? Трябва да ги намалиш значително за да отслабнеш окобено ако е само с 3 кг..
Не знам ако съм на теб ще се абстрахирам от тези 3 кг и ще забравя за отслабване защото ако започнеш диети може да си развалиш метаболизма и после цял живот да страдаш от това...По добре си яж нормално и спортувай а килограмите ако щат да се махат ако не най важното е здравето.

Ami na den qm 1 svarena pile6ka gurda i ve4erta piq malko sok4e BBB :)

taNcheto93
04-26-2009, 19:55
^Е това ли ти е диетата?! Да си на диета не означава да гладуваш. Също така трябва да разнообразяваш храната. Пък и не мисля, че тези 3 кг са ти чак толкова голям проблем

ILY
04-26-2009, 20:01
Ако съчетаеш спорта с някакъв по-лек режим на хранене ( не знам какво ядеш попринцип де, но примерно повече плодове и зеленчуци) би трябвало да има ефект защото за да отслабнеш трябва да изразходваш ппвече калории от колкото си приела .

бту: ако искаш да се потиш, като тичаш можеш да пробваш да се увиеш във фолио ( по краката и корема ).. ако не се лъжа водата беше някакъв голям процент от теглото ни и потенето също намалява килограмите пък и се изхвърлят токсини .. но ти ходиш и на сауна така че не трябва да се притесняваш за потенето при тичането :) :)

LifeIsGood
04-26-2009, 20:03
леле много малко ядеш...
Внимавай, не гладувай така ще ти прилошее, както си тичаш вечерта ще паднеш някаде...
Ако обикновенно не тичаш и от скоро си започнала, възможно е тези 3 кг мазнина дето си имала да са се махнали но да не си смъкнала килограмите защото си натрупала нова мускулна маса от бягането..
3 кг са много незначителни според мен ...

ILY
04-26-2009, 20:07
аа забравих: когато имаш малко килограми за сваляне е много трудно да се премахнат .. трябва постоянство :P

colymoly
04-27-2009, 19:17
и аз съм така, в последно време се отчаях вече, щото :-x не си заслужават всичките усилия и накрая едно нищо!

Goddess
04-27-2009, 19:21
Факт е, че хората с наднормено тегло, свалят килограми по - бързо до определено време. Но си е въпрос и на метаболизъм.