PDA

View Full Version : Окосмяване..



Naik1
04-26-2009, 15:57
Здравейте.На 14 съм и имам проблем с окосмяването.ПРеди около 2 години започнах да се бръсна и досега не съм спрял.Само че отскоро (може би от седмица) забелязах, че по самия ми хуй са започнали да пониквам косъмчета.Малки са, но като гледам след време няма да са толкова малки и няма да ми е много приятно като легна с момиче, а ако ги обръсна ще станат по гъсти.Чудя се дали с времето ще се махнат, защото съм забелязал в фитнеса в банята възрастните мъже нямат този проблем.Дайте някви предложения и ако може без тъпизми че не ми е много забавно в момента.. :(

Joro951
04-26-2009, 17:24
Ах ти,оглеждаш възрастните мъже, докато си в съблекалнията, СКАНДАЛНО!!! 8-)

Joro951
04-26-2009, 17:26
Не бе, виж и аз съм на 14 (без 2 месеца) и по принцип съм много космат и при мен също има косми по самият к*р, така че dont worry, be happy :---) 8-)

clever
04-26-2009, 18:03
абе пичове
нормално е
все пак сте момчета :lol:
не може да очаквате да нямате косми :D

Naik1
04-26-2009, 18:05
не ги заглеждам щото ми е кеф ами просто съм ги видял за да се уверя че съм наред.. въпроса е там че си личи къде израстват и къде ще израстнат космите.ако продължават в същия дух ще ги премахна с лазер окончателно колкото и пари да струват :neutral: :neutral:

Mihailova
04-26-2009, 18:08
Ами като не ти харесват космите по половия ти член - за които силно се съмнявам, че са много - има кола маска, лазерна епилация, фотоепилация.

Naik1
04-26-2009, 18:16
ще ги видя кфо ще им хрумне и ще предприема нещо. смао да питам боли ли кола маската по половите органи ? :) мерси за отговорите

Mihailova
04-26-2009, 18:17
Не, не е болка за умиране. При условие, че аз не търпя на болка и много пищя по принцип, по време на кола маска - мълча или най-много да проскимтя :lol:

Naik1
04-26-2009, 18:19
ами с кво се прави ? смисъл някви определени лепенки мазила и др шашмурлъци има ли или става с обикновено тиско :D

Mihailova
04-26-2009, 18:24
Хаха , как с тиксо :lol:
Не, кола маската е специална, леко топла, не е като рпеди - пареща. Маже се върху зоните, които желаеш да ти бъдат обезкосмени, слага се лентичка върху вече намазаната част и се дърпа обратно на посоката на косъма.

CaribbeanGirl
04-26-2009, 19:50
Ако те е срам да се покажеш пред козметичката има ленти за домашна употреба!

fashion4etyy
04-26-2009, 20:08
Здравейте.На 14 съм и имам проблем с окосмяването.ПРеди около 2 години започнах да се бръсна и досега не съм спрял.Само че отскоро (може би от седмица) забелязах, че по самия ми "мъжки полов орган" са започнали да пониквам косъмчета.Малки са, но като гледам след време няма да са толкова малки и няма да ми е много приятно като легна с момиче, а ако ги обръсна ще станат по гъсти.Чудя се дали с времето ще се махнат, защото съм забелязал в фитнеса в банята възрастните мъже нямат този проблем.Дайте някви предложения и ако може без тъпизми че не ми е много забавно в момента.. :(

:shock: :D :razz: