PDA

View Full Version : въпрос за целуване



girl4eety
04-26-2009, 17:40
здравейте искам ако може да ми обясните зна4и ония ден гледах един филм в които 1 мом4е се целува с 1 моми4е и после моми4ето казва на друго моми4е - добре се целува мом4ето ... та вапроса ми е какво разбирате под хубаво целуване - плс обяснете че аз до сега не съм се целувала и за първия път не искам да се изложа
П.С. само не ми казвайте то си идва от вътре, моля за адекватни отговори

smileforyou12
04-26-2009, 17:42
амии хубаво целуване нз не мога да ти го обесня :)

sweet_nothings
04-26-2009, 17:52
Означава, че се е целувал нежно, с хубави мисли и чувства, целувката показва отвътре какъв си и какво чувстваш!

aka6a_vamp
04-26-2009, 17:55
Хубавото целуване се прави с уста 8-)

girl4eety
04-26-2009, 17:56
ох хора не ми помагате искам да ми обясните какво означава да се е целувал хубаво-т.е какво е хубаво целуване за да знам и аз така да се целувам

smileforyou12
04-26-2009, 18:03
ох хора не ми помагате искам да ми обясните какво означава да се е целувал хубаво-т.е какво е хубаво целуване за да знам и аз така да се целувам
на всеки човек различно му харесва примерно дадено момче се целува с момиче и момичето казва че се целува хубаво.После ти се целуваш с момчето може да не ти хареса. всеки е различен на всеки по различен начин му харесва целувката я си вкара езика до сливиците други по нежно....

Hilary_
04-26-2009, 18:05
Всеки има различен вкус за целуване...някои се целуват с цял език а други амо с връхчета...трети еди какво си... най - важното е да бъдеш спокойна, да не си отваряш мнооого устата все едно, че ще го лапнеш и да не е много затворена та да го ухапеш... :D
P.S. Не очаквай от първата целувка нещо като по филмите... :D 8)

NaNa_SladuRana
04-26-2009, 18:33
когато някой се целува добре искаш още и още,понякога от целувки политаш,друг път се възбуждаш,имма такива,които те карат да се усмихнеш докато плачеш...Добра целувка е тази на ава ми!За мен човек се целува добре,когато искам да го целуна дори когато има херпес :lol:

moon_flower
04-26-2009, 18:42
Според мен такова нещо като "добро целуване" няма.Всеки може да се целува добре.Е,някои може и да са се изложили малко първия път,но после всичко си е наред.Пък и рядко се случват излагации..то няма какво да сбъркаш просто.
Та,на всеки му харесва различно нещо.Примерно едни обичат да им захапваш устните,други нежните целувки-бавни и продължителни.Има хора,които не обичат да се целуват с език и така нататък.
Така че не се притеснявай.Тия по филмите са пълни глупости.Редовната реплика е "He/She is a good kisser."Няма такова нещо.Ако видиш,че този,с който се целуваш иска още или пък му е харесало значи се целуваш добре. :)
А съвети за целувката - тази без език си е ясна.А иначе...просто докато се целувате нормално си отваряш устните,той трябва също да го направи(което ще стане,защото ще усети момента :D тука няма да се притесняваш дали ще зацепи) и след това просто почвате да си въртите езиците и квото ви дойде. :D По-точно не мога да ти го обясня. :D

soul1199
04-26-2009, 18:53
Всеки има различен вкус за целуване...някои се целуват с цял език а други амо с връхчета...трети еди какво си... най - важното е да бъдеш спокойна, да не си отваряш мнооого устата все едно, че ще го лапнеш и да не е много затворена та да го ухапеш... :D
P.S. Не очаквай от първата целувка нещо като по филмите... :D 8) ;-) споко,не се притеснявай,ще се справиш :)

got2Bthe1
04-26-2009, 18:55
ох хора не ми помагате искам да ми обясните какво означава да се е целувал хубаво-т.е какво е хубаво целуване за да знам и аз така да се целувам
Според мен хубавата целувка е точно тази която неможе да се опише.Едва ли ти помагам но така мисля аз...

valdesbg
04-27-2009, 04:43
Преди да полети всяко едно пиленце претърпява няколко неуспешни излитания. Та и на теб ще ти се наложи да минеш през нещо такова. Хубавата целувка идва с опита, а опита - с практиката :)

suffering891
04-27-2009, 09:02
значи... страсна целува с чувства... е не просто еи така... нещо от сорта... начи задължително нежна, нещо като целувка по устните един два пъти после " :P " целувка по долната устна... абе като страстна игра е тфа... неможе да се обясни наистина си идва от вътре... експирриментираи... но в никакъв случаи не бъркаи в гърлото с езика :-D че нее много приятно усещането. А и междудругото сега погледнах толлкова простутии има в www.youtube.com наиши там "passion kiss" и гледаи разни клипчета ако искаш има обяснение разбира се трябва ти малко английски за да разбереш нещичко ;) но според мен да се учиш от думи и разни обяснения е глупаво... аз досега междудругото помня едно момиче как се целува само... щото ми е направила впечатление... невероятна целувка напрао щях да припадна буквално си се влюбих два-три месеца ми беше в главата... ама тфа си беше само една целувка... нищо повече макар и толкова хубава... МАМКА МУ ! ОБОЖАВАМ ЦЕЛУВКИТЕ ! понякога имам чувството че като почна немога да спра ! :-D :oops:

NastyGirl3597
04-30-2009, 11:53
спокойно ще се справиш :D няма нужда да се тревожиш .. идва си от самосебеси :P

3oPuTy
04-30-2009, 12:01
Ти на колко си?!На 10г.?!

Ето как се целува "хубаво" :
1.Вкарваш си езика в устата му!
2.Въртиш го 5 пъти по посока на часовниковата срелка!
3.След това го въртиш 5 пъти обратно на часовниковата стрелка!
4.После повтаряш т.2 и т.3 докато те заболи езика!
5.Вадиш си езика от устата му!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Абе момиче ... Как очакваш някой да ти обясни как да се целуваш добре?!Да не очакваш да ти напишат подобна на моята "рецепта" за целуване,ти да я назубриш и да я приложиш?! :-o :-o :-o
Я излез от филма ... Целувка като целувка ... А щом толкова много се притесняваш просто се оставяш момчето "да води" и готово ... Не е чак толкова сложно!!! :? :? :?

Dollystar
04-30-2009, 12:20
Мале мойта първа беше ужасна аз се стреснах и нищо не стана :x тва беше преди неколко месеца и от тогава не исках да се доближавам до момче, ся ми се налага пак да се кис тия дни и съм ужасена :shock: след малко излизам с едно момче и :oops: :oops: :oops:

Neftochimic
04-30-2009, 13:02
ох хора не ми помагате искам да ми обясните какво означава да се е целувал хубаво-т.е какво е хубаво целуване за да знам и аз така да се целувам

защо ме караш да се смея :(

Lekov
04-30-2009, 13:45
кви са тиа дивотии бе секи се целува както може па на който не му харесва да бяга се целува с друг :D :D :D :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-01-2009, 04:06
ми за мен хубава целувка е тази която те кара да изтръпнеш.. ;) приятеля ми е тоооолкова добър в това че всеки път като се целунем и буди пеперудките в коремчето ми :) нз как го прави... дали е аромата на парфюма последван от първо нежна целувка после по страстна не знааааам. . .. ауууу хубаво е да си влюбен :oops: :-)

Dark_Angel_F
05-01-2009, 11:24
Като за начало за да се целува някой хубаво не трябва да те лигави , не трябва да те хапе , не трябва да си държи езика неподвижен и да чака другия да свърши всичко , трябва да е нежен и внимателен. :-)

co0L_gIrL
05-01-2009, 20:12
хубаво целуване? за да е една целувка наистина хубава, не опира до толкова до добра техника или нещо такова.. важното е да вложиш чувства в целувката..

ThisIsMe
05-01-2009, 20:15
пфф ама ,че въпрос :?
няма начин на хубаво и нехубаво целуване.
Зависи от подхода.

tuzaro
05-01-2009, 20:22
не ти трябва да се целуваш, тва са пълни глупости

BlueDream16
05-01-2009, 21:44
не слушай тузаро,той иска само свирки :D иначе за мен няма добро и лошо целуване.. как дойде по скоро :)

nicolepcd
05-02-2009, 08:18
Бе кви са тия глупости? :-x Да не мислиш, че ще успееш да се научиш от интернет? Пфффффффффффф :x

mOBSCENE
07-05-2009, 10:24
Ами хубаво целуване ..грр как да се обесни..просто всичко идва от нежността и практиката..сега ще ти го обесня като на малоумен :lol:
Трябва да е бавно..да се движиш `елантно` 8-)
По-спокойно..нежно :oops:

pe4enkata
07-06-2009, 09:15
тцтц

sweatkiss
07-06-2009, 10:14
Подкрепям жненията по горе ,но все пак виж тая простотия като си толкова проста... :lol: :lol: :lol: 8-) http://vbox7.com/play:d29fab03

Ufff
07-06-2009, 13:39
:razz:

Obi4amMaikaTi
08-05-2009, 08:29
според мене няма точно определение за хубафа целуфка ... най хубафата целуфка се получафа тугафа когато и дфамата гу прафят с чуфстфу ... тугафа се получафа най-перфектно според мене..

snupito
08-05-2009, 17:31
Не очаквай да не се изложиш! С практика идва и опит!

Snickers
08-05-2009, 18:27
:lol: :lol: :lol:

galu6a
08-05-2009, 18:31
ами не като мене първият път да стойш с паралезиран език :D

Nellynka
08-05-2009, 18:35
Е,как така добре? :-o Всеки се целува по индивидуален начин , т.е на едни им харесват по един начин , на други по друг.При всеки е различно :shock: :)

sweetchef
08-05-2009, 18:49
Трябва да я правиш с желание,това за мен е хубава целувка изпълненас копнеж и сладост :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2009, 01:30
кара те да се чувстваш добре? :)

BePoHuKa
08-06-2009, 02:16
:D Сладурана! 8-) Ами.. когато ти се иска да не спира целувката,значи е хубава. Когато няма много слюнка.. (замопмни! винаги си гълтай слюнката!!!!)

п.с. знам,че звучи странно,но факт!

YourPoison
08-06-2009, 09:01
как очакваш някой да ти обясни как се целува .. ? пробвай и ще видиш :lol:

marti93
08-06-2009, 14:43
предразположи я ,кажи и че е великолепна , питай я кво и харесва !за някои хубава целувка значи с грубости,хапане,за други е нежна , за трети с език ! :P