PDA

View Full Version : Защо?



111111111
04-26-2009, 17:42
Защо за бога ,когато приятелки ме попитат от колко време ходиш с гаджето си и отговоря-11 месеца и те зайват насреща и започват да се чудя и да се маят как така съм още с него и защо не съм го зарязала.И редовният въпрос:Ти луда ли си,толкова време? Не мога да ги разбераи се онасят някак пренебрежително като им кажа от колко време сме заедно,за мен 11 месеца не са много,даже изобщо.Не ме интересува какво говорят,но ми е чудно просто защо така реагират при положение,че не сме някакви лапета,а сме почти на 18 без някакви месеци.
На вас случвало ли ви се е нещо подобно,ваши приятели да реагират толкова учудено и изумено на продължителността на връзката ви.

Благдаря за вниманието все пак :)

smileforyou12
04-26-2009, 17:45
реагират така защото явно не са изпитвали истинска любов привързване към даден човек но съм сигурна че когато стане това няма да говорят по този начин

Take_That
04-26-2009, 17:49
реагират така защото явно не са изпитвали истинска любов привързване към даден човек но съм сигурна че когато стане това няма да говорят по този начин

+1
П.П - помисли в/у това какви приятелки имаш и що за стока са ......

ELiTyYy
04-26-2009, 18:17
и при мен повечето реагират така, като кажа от колко време сме заедно...не че е много...но просто преди бях по-несериозна...

Presley
04-26-2009, 18:25
Само една приятелка имам,която малко се учудва,но не го вэимам лично - шматка си е.И не ми пука кой как реагира.

sh3_1s_7h3_0n3
04-26-2009, 18:30
Мен пък никога не са ме питали, защото знаят, че съм сериозна в това отношение. По-скоро биха се учудили, ако съм с някого за 1-2 седмици. ;)

Punisherrr
04-26-2009, 18:31
ЕЕеми...що що... щото не знаят кво е явно. ;)
И моето обкръжение му е трудно да повярва,че човек може да има връзка,траеща повече от една нощ 8-) ... ама уви ..ше чукнем 2 години и ние скоро 8-)
Попринцип няма нищо кой знае колко удивително.. зависи с кой говориш ;)

got2Bthe1
04-26-2009, 18:57
реагират така защото явно не са изпитвали истинска любов привързване към даден човек но съм сигурна че когато стане това няма да говорят по този начин

Или просто са тъпи....

soul1199
04-26-2009, 18:59
реагират така защото явно не са изпитвали истинска любов привързване към даден човек но съм сигурна че когато стане това няма да говорят по този начин

+1
П.П - помисли в/у това какви приятелки имаш и що за стока са ......

BeboP
04-26-2009, 19:06
Щото вероятно на тях приоритет им е разнообразието. Знам ли...
На теб не трябва да ти пука, щом си намерила човек, с когото се чувстваш добре - поздравления!
Иначе при мен също се е случвало въпросното "учудване" - и в положителна, и в отрицателна посока - някои се радват, за други да имаш толкова дълга връзка на тия години е равносилно на самоубийство едва ли не... Всеки си има схващания.

cherinka
04-26-2009, 19:19
Хахах, моите 18 годишни приятелки (които вече станаха на 19), имат зад гърба си по една три-годишна връзка, едната завърши наскоро 2 годишна, другата в момента има едногодишна, третата в момента е на 2 месеца, хахах и въобще.. винаги когато някой ги е питал за времето, с което са с гаджетата им, винаги храта са откликвали и възкликвали като тия хора, които ти описваш...

Просто, както някой преди мен каза, точно тия, които никога не са имли дълги връзки и са некви неориентирани и несериозни говорят по тоя начин.
Макар и аз да съм нямала нещо повече от месец-два, отвърщам нещо от сорта на "ихааа, браво на вас".

Повечето ми познати, които се води, че са против дълги и сериозни връзки, съм останала с впечатление, че са бая повърхностни, обръщат адски голямо внимание на външния си вид, и въобще поведението им сред хора, компания е някак си.. неприемливо, лигаво, отблъскващо... понякога са готини хора, но... не знам, само аз си се разбирам за какво говоря.....

П.П. хахах забравих да спомена за другата ми 19годишна приятелка. :D
в момента е с приятеля си вече 3 години и 10-11 месеца :D :D :D :D

evelinka1122
04-26-2009, 19:32
никога не са реагирали така и що за бога са приятелки това?!? толкова ли са повърхностни, тъпи и грозни, че и те не могат да си хванат едно сериозно гадже?!?! или то тях друго ги вълнува.... тия не знаят какво е любов :?

sextazy_baby
04-26-2009, 19:35
Ами първото което е че съм на 16 и имам връзка близо 2 години,а и явно не са го изпитвали.Не обръщай внимание и си гледай живота

111111111
04-26-2009, 19:35
Благодаря ви за отговорите,наистина всичко е така както казвате , но е адски дразнещо,като чуеш някъв тъп коментар относно продължителността на връзката.За нищо на света не бих се разделила с приятеля си заради някое такова тъпо и повърхностно изказване,обаче не знам защо тези момичета говорят така,въпреки ч не ми се иска,но ми падат в очите и ме дразнят и започвам да ги избягвам,не знам колко е правилно това,но просто не мога да опиша колко много им се дразня на акъла дето го имат и избягвам контактите с тях вече несъзнателно.

slanceto1122
04-26-2009, 19:37
Ами защооо защото това си е доста време и явно това време за тях е равно на самоубийство какво повече да ти кажа... само могат да ти завиждат за това :-)

kael
04-26-2009, 21:32
1 дума: ~ Кифли ~

valdesbg
04-27-2009, 05:03
Подбирам си обкръжението - такива субекти ги изпращам с еднопосочен билет.

А защо го правят ли - търсят си майстора :)