PDA

View Full Version : работа в интернет



AnD1i
04-26-2009, 17:57
Преди няколко дена се бях регистрирал тук http://bux.to/?r=notebookk и като гледам нещо се печелят пари пробвайте и вие и кажете дали ви плащат

sande94
04-26-2009, 18:21
пробвал съм много е тъпо два месеца 5 лева едвам искарвах а се скъсах от кликове и знам защо даваш тази тема оттам като се регнат за всяко техно кликане и на теб дават пари :grin:

AnD1i
04-27-2009, 12:51
пробвал съм много е тъпо два месеца 5 лева едвам искарвах а се скъсах от кликове и знам защо даваш тази тема оттам като се регнат за всяко техно кликане и на теб дават пари :grin:E нали и аз трябва да спечеля нещо и аз съм човек

rosenhristev
04-27-2009, 13:23
моето мнение е че тези сайтове не вършат преди правих някакви очаяни опити да извадя пари от такива сайтове ама не са направини ти да печелиш ами да пълниш здраво гушата на собственика на сайта...

AnD1i
04-27-2009, 13:26
моето мнение е че тези сайтове не вършат преди правих някакви очаяни опити да извадя пари от такива сайтове ама не са направини ти да печелиш ами да пълниш здраво гушата на собственика на сайта... и ква им е печалбата на тия собстенеци ? :smt003

rosenhristev
04-27-2009, 13:41
Прекалено труден въпрос ми задаваш не мога да ти отговоря със сигорност но печелят поне 5-6 пъти повече от теб без да правят нисхто

Maskata
04-27-2009, 18:02
5-6 пъти :D :razz:
сигурно 100 пъти минимум повече от теб,защото ако ти праиш по 1 цент на клик...те,за да сложат тоя банер там взимат по $50-60+ се пак тва си е реклама!А от тези сайтове се печели просто много малко,но естествено трябва да си със страшно много сайтове и общо взето само това да правиш...все пак решението си е ваше на вас ви се печелят "лесни пари" и то "много" :lol:

rosenhristev
04-27-2009, 18:16
да добре ако имаш предвит че печелят по 50-60 $ от 1 клик само така ще е аз имах предвит на клик колко печелят и е блозо до ума стига да го имаш и да го използваш минимално... а в по горния аз не сам написал това което ти си написал ама няма нищо...

n0x
04-27-2009, 18:32
моето мнение е че тези сайтове не вършат преди правих някакви очаяни опити да извадя пари от такива сайтове ама не са направини ти да печелиш ами да пълниш здраво гушата на собственика на сайта... и ква им е печалбата на тия собстенеци ? :smt003 ti si tolkovaaaaaaaa tup

rosenhristev
04-27-2009, 19:47
И все пак ако направиш състояние от сайта пусни една тема да направим и ние :-D

Segmadis
04-27-2009, 22:34
Лесни пари никъде не дават! Може да имате някакъв, минимален, ама наистина много минимален шанс да изкарате за 1 месец 10лв обаче повече от това е малко трудно, да не кажа невъзможно. То си е закономерност, че от такива сайтове пари не се изкарват.

TheBlackStranger
04-28-2009, 14:26
Вие пък ако си мислите че от такива сайтове се забогатява значи IQ-то ви да е под 80.

Maskata
04-28-2009, 20:43
Вие пък ако си мислите че от такива сайтове се забогатява значи IQ-то ви да е под 80.
А колко съм се смял..има един сайт на уж забогатял от такива сайтове...тряя му видиш историята ква е...преди е живял с техните са кара Ламбо-та,яхти има си имение и даже разпраа,че секи ден може да е с друг модел,ако иска :D :D :D

:grin: :grin: :grin:

rosenhristev
04-29-2009, 11:28
А колко съм се смял..има един сайт на уж забогатял от такива сайтове...тряя му видиш историята ква е...преди е живял с техните са кара Ламбо-та,яхти има си имение и даже разпраа,че секи ден може да е с друг модел,ако иска :D :D :D

:grin: :grin: :grin:

Ако става въпрос за собственика на сайта е възможно макар и не много но все пак...

Maskata
04-29-2009, 18:34
А колко съм се смял..има един сайт на уж забогатял от такива сайтове...тряя му видиш историята ква е...преди е живял с техните са кара Ламбо-та,яхти има си имение и даже разпраа,че секи ден може да е с друг модел,ако иска :D :D :D

:grin: :grin: :grin:

Ако става въпрос за собственика на сайта е възможно макар и не много но все пак...
О то не само е възможно,но и сигурно така е станало,но не докато е цъкал по линковете...а след като си е направил сайта 8-)

TheBlackStranger
04-30-2009, 07:49
Вие пък ако си мислите че от такива сайтове се забогатява значи IQ-то ви да е под 80.
А колко съм се смял..има един сайт на уж забогатял от такива сайтове...тряя му видиш историята ква е...преди е живял с техните са кара Ламбо-та,яхти има си имение и даже разпраа,че секи ден може да е с друг модел,ако иска :D :D :D

:grin: :grin: :grin: И веднага след всичко горе написано нещо от сорта на "You can be millionares too, just like me ! Just follow my guide...REGISTER FREE ---> My giude costs only 5.95$ bla bla bla
Poznati sa mi takiva saitove :D :D

AnD1i
04-30-2009, 19:04
моето мнение е че тези сайтове не вършат преди правих някакви очаяни опити да извадя пари от такива сайтове ама не са направини ти да печелиш ами да пълниш здраво гушата на собственика на сайта... и ква им е печалбата на тия собстенеци ? :smt003 ti si tolkovaaaaaaaa tupзнам дори знам и ква и ем е печалбата :smt018