PDA

View Full Version : Съвет ?



maxmac3
04-26-2009, 18:10
Моята история е дълга и много овъртяна .. значи януари месец се запознах с едно момче и за 1 седмица уж се опознахме и бяхме заедно за точно 3 дни .. макар че изпитвах някакви чувства към него скъсахме защото се повлиях от общи приятели който ми казваха как той още обича бившата си (тя е в чужбина) и как тя щяла да си дойде и той щял да се върне при нея . Опитах се да го забравя макар че всеки ден го виждах , и до някаква степен успях .. и дойде деня в който стана така че останахме на саме започнахме да си говорим за гаджета .. и той ми каза че още изпитвал нещо към мен и от дума на дума престъпихме към действията . Той ме целуна аз не се дръпнах .. и на следващия ден осъзнах че чувствата ми са се възвърнали,деня беше страхотен .. видяхме се всичко си беше перфектно. Докато не дойде вечерта и седнах пред компа и той ми писа в skype .... че всичко това е грешка и той обича "най-добрата ми приятелка" .. при тези думи аз изпаднах в някакъв шок .. незнаех как да реагирам , нямах си и представа кфо е станало . Започнах да разпитвам дали съм изтървала нещо,имало ли е нещо между тях. (те са от 1 клас) . Оказа се че когато са били на лагер между тях са се случили много неща. Аз бях просто шокирана и безсилна , исках да убия и него и нея , чувствах се адски наранена и до някъде унизена. В следващите 2-3 дни пак се виждахме колкото и да ми беше кофти за неговата постъпка , нещо в мен отново трепва като го погледна.
С "приятелката" ми ходиха и скъсаха и той отново се опря на мен , същата вечер аз се държах с него студено зада му покажа че не съм шматка и неможе да си играе с мен .. обаче вътрешно адски ме боли защото го виждам че страда. Искам да се върна при него .. но приятелите ми ме съветват да не го правя .. а аз просто като си помисля за него и политам . Дайте ми някакъв съвет споделете малко опит :-k

smileforyou12
04-26-2009, 18:16
недей да правиш грешката да се връщаш при него. видяла си, че един път се е подиграл с тебе ако мога така да кажа няма смисъл отново да правиш тази грешка от тук нататък се дръж с него студено за да покажеш че не винаги когато те поиска може да те има.

Take_That
04-26-2009, 18:34
Забрави го! Той няма нужда от теб. Прибягва към теб, когато е наранен,когато някоя друга го е оставила(първо бившата му от чужбина, после приятелката ти) Майната му на тоя "пич"

valdesbg
04-27-2009, 04:33
В случая приятелите ти са прави. Студено държание и почти никакво общуване за този момък. Сам си е проиграл козовете. Преодолей го, лесно е.