PDA

View Full Version : Секс без презерватив(СЕФТЕ)



vamp
04-26-2009, 18:44
Така,досега не съм го правил без,правили са ми свирки и после съм слагал презерватива и съм работил с него.
Искам да попитам,когато правя секс без презерватив какъв е шанса момичето да забременее ако не пие противозачатъчни?
Знам кога свършвам,обаче докато пениса ми е в ерекция и непрекъснато излиза някаква течност,не като сперма,а знаете какво имам предвид.Излиза на капчици,които се размазват по главичката,и така колкото по твърд е,винаги излиза по-малко.В тази течност има ли сперматозоиди и каква е опасноста момичето да забременее.
Да кажем правим секс,вадя го и свърваш вън някъде,примерно на гърдите и.

BigFakeSmile
04-26-2009, 18:52
Ти си прост :) . Съжалявам. Не може само за да ви е малко повече кеф да не ползвате презерватив....вероятноста да забременее (и то без хапчета :shock: ) е ненормално голяма + има много болести, не опитвай :)

twinski92
04-26-2009, 18:57
В тази течност, за която говориш има сперматозоиди макар и малко и има шанс да забременее така че по добре не го правете без :(

Rofl4e
04-26-2009, 19:01
невъзможно е.. !!!!

Знам че след мен чще има 19838 човека който да кажат че е напълно възможно но не е така!

vamp
04-26-2009, 19:44
невъзможно е.. !!!!

Знам че след мен чще има 19838 човека който да кажат че е напълно възможно но не е така!

Абе аз мисля като теб,ама като не знам и не съм пробвал-питам!
Говорил съм с приятели,те викат,че няма проблем.

За болестите,знам,няма да го правя без презерватив със всяка,а сега мисля да тръгна с едно момиче и само с нея,ама не ми се става баща още!

mArMaLaDkA
04-26-2009, 20:22
Когато правиш секс без презерватив ,и си на метода "преди да свърша,ще го извадя,усещам се",има шанс момичето да забременее.Това нещо,"което е течност,но не е сперма",се нарича предеякулационна течност и въпреки,че няма толкова сперматозоиди,колкото в спермата,пак има реален риск да забремениш девойката.Хич не пренебрегвайте възможността.Мисля,че поне 15-годишните,като са тръгнали да правят секс,малко са се образовали,но уви.Ето на автора малко повече информация : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200811&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=1c54b7c142fcce90c11d67e5c35a30b5

П.П-vamp,ти беше на 21-23,как може да не знаеш,че се нарича "предеякулационна течност" и да не знаеш,че има риск,дори и само предеякулационна течност да е попаднала във вагината на момичето,то да забременее?Тц-тц,трагично е. :?

Rofl4e
04-26-2009, 20:35
не може да се забременееот предеркулационната течност..

може момчето да изпусне съвсем малко сперма и да стане пак бебето.. но не и от предеркулационната течност..

dragonfly92
04-26-2009, 21:11
според мен е твърде рисковано :? много хора го практикуват , но те съветвам винаги да имаш едно на ум :)

Consequence
04-26-2009, 22:44
не може да се забременееот предеркулационната течност..

може момчето да изпусне съвсем малко сперма и да стане пак бебето.. но не и от предеркулационната течност..
Брей.Не думай ...
За съжаление познавам две двойки, които могат да потвърдят обратното.
Не си правете експерименти.Много хора го правят.Да не говорим после на момичето като му закъснее и в каква паника се изпада, защото не знаеш от това ли е или не ...
Ползвайте презервативи! По-сигурно от това няма.Дори да стане фал, поне можеш да разбереш.

kalpazanka
04-27-2009, 06:45
Прави к'вот искаш, но ако го правиш без презерватив и си неопитен след около девет месеца ще пишеш тема ''Препоръчайте ми добър акушер - гинеколог''. Какво ще и стане на момичето ако вземе един хап (за противозачатъчни намеквам)?
Ми как какво? Всеки месец трябва да си преглежда гърдите за бучки и т. н., да ходи веднъж годишно на мамолог. Защо ти не почнеш да ги пиеш вместо момичето, след като си готов да живееш с идеята, че сам увеличаваш опасността да развиеш рак на гърдата?
Б*хти, кво толкова ще й стане- ми може да пукне и от тромбоза!
Прочете малко, преди да почнете да раздавате "умни" съвети!

Schneeflocke
04-27-2009, 07:18
Прави к'вот искаш, но ако го правиш без презерватив и си неопитен след около девет месеца ще пишеш тема ''Препоръчайте ми добър акушер - гинеколог''. Какво ще и стане на момичето ако вземе един хап (за противозачатъчни намеквам)?
Ми как какво? Всеки месец трябва да си преглежда гърдите за бучки и т. н., да ходи веднъж годишно на мамолог. Защо ти не почнеш да ги пиеш вместо момичето, след като си готов да живееш с идеята, че сам увеличаваш опасността да развиеш рак на гърдата?
Б*хти, кво толкова ще й стане- ми може да пукне и от тромбоза!
Прочете малко, преди да почнете да раздавате "умни" съвети!

И ти извади един аргумент... Така или иначе трябва редовно да се проверява за бучки и да се ходи на мамолог. Освен това разликата е съвсем малка и все още не е доказано, че Хапчето има нещо общо с рака на гърдата (да не говорим колко е трудно да се докаже подобно нещо). Увеличаването на риска не означава предизвикване. За твое сведение, много по вероятно е да умреш от кръвоизлив, ако вземеш Аспирин, отколкото от тромбоза от Хапчето. Трябва да си предразположен към това, т.е. да ти липсват определени фактори (или да са с намалено действие). Близо 60% от жените не забелязват никакви странични ефекти.

ПП: И, да, от предеякулационна течност може да се забременее.

vamp
04-27-2009, 16:40
На 21 съм,не ме сдъртявайте!!!
Не знам щото наште не са ме ограмотявали а са ме шамарили,но това не е твой проблем :grin:
Та,за противозачатъчните знам,обаче какво да и кажа,пий,че искам да те ляляля без кондом.И тя ще вземе нещо да ми откаже или после ще мрънка за 100 неща.
А и искам веднага още следващия път да е без,остава варианта да се чукаме по календара,колко дни след цикъл беше?

Byboleche
04-27-2009, 17:20
според мен няма шанс :) аз го практикувам от горе долу 6 месеца(без презерватив) и ми няма нищо... за мое щастие :P

Jumbie483
04-27-2009, 18:56
според мен няма шанс :)

глупости
шанса е 99,9%
Ползвайте презерватив !

jghgh
04-27-2009, 18:58
Rofl4e e едно голямо rofl.
Тихо там, като не знаеш. Биоложка ми е казвала че от предеякулационната течност ИМА РИСК да се забременее, а милият ни vamp едва ли иска да се оръсва за 30лв хапче, че да предотврати бебенцето... /а и без тва туй хапче има негативни странични ефекти и е хубаво да се пие най-много два пъти годишно/
Ако мацето ти е постоянна партньорка, по-добре да мине на противозачатъчни, с тях рискът да се забраменее е сведен до минимум.
Или пък ултра тънки презервативи ^.-

Sevt
04-27-2009, 22:24
Добре съгласен съм, че на 15 годишните трябва да им се набива в главата да ползват презервативи и от общество и от учители и т.н....ама айде въздържайте се от коментари от типа на " много си прост ". От 9 години го правя без презерватив - проблем никога не е имало. Ако има шанс той е 0.0000001 %, а да не кажа , че ако наистина знаете какво правите е 0. Болестите вече са друго нещо.

kremen4eto
04-28-2009, 07:01
една приятелка и нейния приятел така го правиха без презерватив 4-5 месеца ... вече супер убедени, че няма вероятност, че не става току-така ... уж не свършваше в нея ... За нова година си подари абортче ;)

djuki
04-28-2009, 09:29
имаш риск дори и минимален ... можеш да спестиш на девойката да се тъпче с каквито и да е било хапчета .

FallOutGirl
04-28-2009, 15:45
ммм ужас .. и аз много съм се чудила за тези капчици, майка ми е гинеколог и тя казва, че въобще не излизало никаква течност, но щом момчетъо си е забелязало значи я има, вероятно има сперматозоиди в нея и мисля, че е опасно... нз :?

SwEeT_pAiN_F
04-30-2009, 20:52
Аман от непросветени хора...
1во: От предеякулационна течност се забременява! Аз съм зачената така!!!
2ро: Щом момичето не е почнало да пие противозачатъчни,поме и да не и понасят хапчетата. Ако искаш питай я дали има нещо против да почне...но се приготви и за скандал,щото не се знае как ще реагира. И пак от хапчетата има шанс да се забременее 0.02%
3то: Всъщност забременяването зависи и от организма на жената и от сперматозоидите на мъжа. Имам едно приятелско семейство което са се мъчили 5 години да си направят бебе и нищо,да уточня и двамата са напълно,лкинично здрави. И най-накрая след 5 год мъки имат момченце. А имам и приятелка която хвана след като беше изпила Ескапеле.
Така че....сами си правете изводите.
Аз съм на хапчета от 7 месеца, с приятеля ми го правим без и той свършва извън мен. така е най-спокойно и не се притесняваме за гафове.

ellHRB
04-30-2009, 21:05
Добре съгласен съм, че на 15 годишните трябва да им се набива в главата да ползват презервативи и от общество и от учители и т.н....ама айде въздържайте се от коментари от типа на " много си прост ". От 9 години го правя без презерватив - проблем никога не е имало. Ако има шанс той е 0.0000001 %, а да не кажа , че ако наистина знаете какво правите е 0. Болестите вече са друго нещо.

леко си в грешка
имаше една темичка
тези дни я пуснаха
ставаше дума, че често се случват гафове при "прекъснат акт"

WaKo
04-30-2009, 21:18
Проблема е не в предеякулационната течност - и да има в нея няколко мършави сперматозоида те не могат да направят нищо. Проблема е, че при секс може лесно да се изпусне човек и да свърши леко - тоест частично като си мисли, че се е задържал и така да стане фала и оттам е проблема.

mynichka
05-01-2009, 08:55
Проблема е не в предеякулационната течност - и да има в нея няколко мършави сперматозоида те не могат да направят нищо. Проблема е, че при секс може лесно да се изпусне човек и да свърши леко - тоест частично като си мисли, че се е задържал и така да стане фала и оттам е проблема.
най-точното мнение до сега !!

Titirito
07-07-2009, 10:55
ммм ужас .. и аз много съм се чудила за тези капчици, майка ми е гинеколог и тя казва, че въобще не излизало никаква течност, но щом момчетъо си е забелязало значи я има, вероятно има сперматозоиди в нея и мисля, че е опасно... нз :?

Ебати гинеколога е майка ти...

monincetyyy
07-07-2009, 11:08
Може да се забременее от предеякулационна течност, сестра ми е жив пример за това :) а и нз кфо ви е толкова зор, много мъже (не момченца на 14) са ми казвали че като правят секс с презерватив се чувстват много по спокойни и не се притесняват кога ще свършат и къде. Но това си е ваш проблем, аз си правя секс с презерватив и съм си много спокойна и не си тровя организма с глупости :P

EndlessNights
07-07-2009, 11:24
да! не съм чел темата!

Rayzak
07-07-2009, 11:42
Знаел кога свършва...прочети малко сексуална литература из интернет .... моля те ... никое момче незнае кога свършва ... когато ти изтръпнат краката...така си мислиш .... и когато усетиш че вече си празен... да бе..изобщо не е така ... точно преди тези чувства пениса ни изпуска 1 не толко бяла течност,която се води с мъртви сперматозоиди ама не е така ... в тази бяла течност има и милиони живи...които могат да направят онова нещо,което излиза след 9 месеца от корема на жената ... не си прави ебавка с това да праиш секс без презерватив ... ако неискаш бебе ...

Iliqn99
04-01-2016, 10:44
Когато правиш секс без презерватив ,и си на метода "преди да свърша,ще го извадя,усещам се",има шанс момичето да забременее.Това нещо,"което е течност,но не е сперма",се нарича предеякулационна течност и въпреки,че няма толкова сперматозоиди,колкото в спермата,пак има реален риск да забремениш девойката.Хич не пренебрегвайте възможността.Мисля,че поне 15-годишните,като са тръгнали да правят секс,малко са се образовали,но уви.Ето на автора малко повече информация : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200811&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=1c54b7c142fcce90c11d67e5c35a30b5

П.П-vamp,ти беше на 21-23,как може да не знаеш,че се нарича "предеякулационна течност" и да не знаеш,че има риск,дори и само предеякулационна течност да е попаднала във вагината на момичето,то да забременее?Тц-тц,трагично е. :?

вчета с приятелката ми правихме секс около час и половина с презерватив, сменяхме много пози и накрая последната поза го вкарах и при вкарването кондома се се скъсал без да усетя и ми стана много яко, в последствие го изкарах и след секунда свърших навън, установявайки че кондома е скъсан.... има ли вероятност да е станала беля аз мисля, че не ?!