PDA

View Full Version : Страх ме е.



mili4ko
04-26-2009, 19:30
значи по шията имам нещо ,като топче но то е малко прилича на мъртва кост (може и това да е нз и аз)
имам го от години,не ми е пречило нито е създавало проблеми (нямам признаци на болка,абсолютно нищо) но въпреки това нашите искат да ме водят на доктор,но аз мн се притеснявам и не искам да ходя щот мисля да не искат да ми го режат.Мн ме е страх ,не искам да ходя,дали изобщо ми има нещО?някой да каже нещо по въпроса :S

clever
04-26-2009, 19:38
значи по шията имам нещо ,като топче но то е малко прилича на мъртва кост (може и това да е нз и аз)
имам го от години,не ми е пречило нито е създавало проблеми (нямам признаци на болка,абсолютно нищо) но въпреки това нашите искат да ме водят на доктор,но аз мн се притеснявам и не искам да ходя щот мисля да не искат да ми го режат.Мн ме е страх ,не искам да ходя,дали изобщо ми има нещО?някой да каже нещо по въпроса :S
здравей!
по-добре обясни къде точно на шията имаш този проблем
можеш и да добавиш снимка
причините може да са много
можеш да имаш подуване на някоя жлеза или нещо друго
не се притеснявай да отидеш на лекар
докторът ще направи най-доброто
по-добре отколкото да ти се развие проблемът :?
успех и не се страхувай от нищо :)

mili4ko
04-26-2009, 19:51
здравей и на теб^
първо.
благодаря ти за бързия отговор. :)
значи как да ти обясня къде е .. :-o ами значи под ухото към тази страна е това.Снимка няма смисъл да ти давам,защото не се вижда абсолютно нищо,нормален врат,като всички останали.Просто ейтака понякога го напипвам и затова реших да пиша,а иначе външно не се вижда нищичко.

clever
04-26-2009, 19:58
здравей и на теб^
първо.
благодаря ти за бързия отговор. :)
значи как да ти обясня къде е .. :-o ами значи под ухото към тази страна е това.Снимка няма смисъл да ти давам,защото не се вижда абсолютно нищо,нормален врат,като всички останали.Просто ейтака понякога го напипвам и затова реших да пиша,а иначе външно не се вижда нищичко.
мисля;че нищо ти няма
но отиди на лекар за всеки случай
дано да е така ;както мисля
успех и не се шашкай :)

clever
04-26-2009, 20:05
след консултацията с чичо доктор драсни тука да видим какво е казал
8)

mili4ko
04-26-2009, 20:30
ами то вероятно няма да е сега,а след месеци ако ида,понеже нашите са далече и ще чакам да се върнат.Просто исках да разбера дали някой знае нещо по въпроса или го е изпитал :) мерси за подкрепата clever

clever
04-26-2009, 20:44
ами то вероятно няма да е сега,а след месеци ако ида,понеже нашите са далече и ще чакам да се върнат.Просто исках да разбера дали някой знае нещо по въпроса или го е изпитал :) мерси за подкрепата clever
няма проблем :)

Fych
04-27-2009, 09:22
Давай без страх.Утре ще оперират една приятелка и нея също я е много страх.Нещо с лимфните възли.И знам,че какво и да ти приказвам едва ли ще те успокой,но все пак,ако наиситна е нещо сериозно по-добре да го отстранят сега. Успех.

mili4ko
04-27-2009, 10:55
а на приятелката ти какво и е ?

natity91
04-27-2009, 11:38
и аз си мислех че може да е увеличен линфен възел. една фр имаше такова. лежа в болница (въпреки че не беше наложително) една сед и беше на инжекции за да спадне. Сега сичко е наред :) Спокойно, успех :grin:

SWASTIKA
04-27-2009, 12:25
Няма за какво да се притесняваш.
Може да е възпален лимфен възел. Не изключвам екзостози, липоми и фиброми...
Няма да ти обяснявам точно какво е, но в 99% от случаите е доброкачествено и съществува само като козметичен дефект.
:)

clever
04-27-2009, 13:26
ей
хора
обяснете наистина кво е това чудо :shock:
аз се заинтересувах;защото от януари или февруари тая година забелязах;че имам някакви подутинки отстрани наа шията /офф.. как да го обясня.../ не на врата ами на шията
пак така отстраната на ухото;само че с еднаква големина от двете страни
ии си мислех;че е нормално да имам такива издатинки наа шията :-o
:shock:
моля обяснете къде точно и от двете страни ли ви се получава и дали са с еднаква големина /ако са 2/
:-o

clever
04-27-2009, 13:32
аа забравих да добавя;че не ме болят.. не ми създават проблеми
могат да се видят ясно;когато се погледна в огледалото и си стегна шията... също и много добре се напипват
преди само ги напипвах и то беше по-трудно да се напипат /дори в началото беше 1/ и не се виждаха...
не очаквах;че това е проблем :-o ......
благодаря предварително на хората;които отговорят по-подробно :-)

clever
04-27-2009, 13:35
Давай без страх.Утре ще оперират една приятелка и нея също я е много страх.Нещо с лимфните възли.И знам,че какво и да ти приказвам едва ли ще те успокой,но все пак,ако наиситна е нещо сериозно по-добре да го отстранят сега. Успех.
а на приятелката ти как е проБлемът?
от двете страни ли е подуто и еднакво ли?? :-o

GaTio
04-27-2009, 14:18
Здравейте, този проблем го имах като малак едно топченце меко мога го стисна ама ако го стисна повече боли ся като се барнах там дето е е съвсем малко нищо ми няма от тогаване знам дали трябва да се притесняваш ама като питаш доктора кажи че взех аз да се притеснявам пак сега ... :-o

clever
04-27-2009, 14:25
Здравейте, този проблем го имах като малак едно топченце меко мога го стисна ама ако го стисна повече боли ся като се барнах там дето е е съвсем малко нищо ми няма от тогаване знам дали трябва да се притесняваш ама като питаш доктора кажи че взех аз да се притеснявам пак сега ... :-o
мии незнам дали да ходя на лекар за това... :-o
струва ми се;че не е проблем;въпреки че се дразня да си опипвам шията и да има подутинки... :? или пък като си опъна шията да се виждат леко тия потудинки... :(
а и не ме боли както казах... незнам.. ако ще ходя на лекар ще изчакам лятото :D
а на теб как ти са :( смисъл боли ли те
и 1 топченце или 2...
сподели :) мерси предварително :-)

SWASTIKA
04-27-2009, 14:51
Няма за какво да се притесняваш.
Може да е възпален лимфен възел. Не изключвам екзостози, липоми и фиброми...
Няма да ти обяснявам точно какво е, но в 99% от случаите е доброкачествено и съществува само като козметичен дефект.
:)

clever
04-27-2009, 14:59
Няма за какво да се притесняваш.
Може да е възпален лимфен възел. Не изключвам екзостози, липоми и фиброми...
Няма да ти обяснявам точно какво е, но в 99% от случаите е доброкачествено и съществува само като козметичен дефект.
:)
мерси за отг :P 8-)

PCDfenka
05-02-2009, 22:03
значи и аз имах такова на шията под ухото като тжоето но след няколко седмици изцхезна и сега ми няма нищо а също така имам и някакви подутинки от двете страни еднакви на големина ходих на доктор и ми казаха че ми няма нищо с времето изчезват сами не се притесняваите :-)

Rofl4e
05-03-2009, 13:38
иди по добре на лекар.. послушаи родителите си

Boyd
05-03-2009, 13:57
По врата освен увеличени/възпалени лимфни възли, друго не знам к'во може да е.. освен, ако си прекалено зле, момче си, и не знаеш, че имаш адамова ябълка..

Както batkodoki винаги казва - пол и възраст!

hisy
05-04-2009, 08:57
значи по шията имам нещо ,като топче но то е малко прилича на мъртва кост (може и това да е нз и аз)
имам го от години,не ми е пречило нито е създавало проблеми (нямам признаци на болка,абсолютно нищо) но въпреки това нашите искат да ме водят на доктор,но аз мн се притеснявам и не искам да ходя щот мисля да не искат да ми го режат.Мн ме е страх ,не искам да ходя,дали изобщо ми има нещО?някой да каже нещо по въпроса :S може да ти е възпален линфния възел.. преди 2 години имах същия проблем и се оказа че е линфния възел.. най-добре отиди на лекар... но е страшно болезнено... има много големи болки.... ще ти дадат да пиеш хапчета и сиропи... и ако стях не се оправяш ... трябва да те оперират.. ЗНАМ ГО ОТ ЛИЧЕН ОПИТ :)