PDA

View Full Version : Не искам да ставам като останалите тъпи момичета..



divanetyyy
04-26-2009, 19:36
Хора,супер объркана съм и просто исках да споделя какво ми се случва с вас..По принцип съм си добро момиче,когато ходя с един,обичам само него,и никога не съм мислела,че ще ми се налага да размишлявам какво да правя по такъв въпрос..Но кой да ти знае..От 4 месеца вече ходя с едно момче,много се привързах към него,не могь да кажа,че го обичам,защото не съм сигурна,че е така,но..На втория месец станаха големи филми..Той ми изневери..Простих му..Имах съмнения и втори път за същото момиче,но този път беше отчасти лъжа..щях да го скъсам,но пак му простих,защото просто не мога да си представя живота без него..В момента сме най-щастливата двойка..Всичко ни е на 6,освен..В класа ми дойде преди 3-4 седмици ново момче..Знам го още отпреди това,но не се познавахме..Преди няколко дена почна супер мн да ме сваля..Оказа се,че познава приятеля ми..Но просто ей така,не че са приятели..В петък ме пита дали мога да зарежа фр ми заради него,аз му казах,че до понеделник ще си помисля..А утре е понеделник..В петък той ме изпрати до нас,и и там искам не искам..Поддадох се на сърцето си и се целунахме..Оттогава не съм спряла да си мисля за него..И нз как ми дойде на акъла..че може просто с това момче да съм тайно,само за удоволствие,докато си ходя с моя фр..Защото му казах,че не мога да избера,но няма и да зарежа фр ми..И му казах,че утре ще му кажа окончателно..Никога не съм го правила..Не искам да объркам всичко между фр ми и мен,но не мога и просто така да премахна момчето от класа ми,много ме привлича..Моля ви,кажете ми как да постъпя..Не че не знам де,трябва да си остана с фр ми,но..Не искам да правя курвенски номера,на фр ми му е писнало от такива преди мен..Просто исках да си излея душата..
:-k :-#

smileforyou12
04-26-2009, 19:46
недей да се потдаваш на изкушението не винаги ще те доведе до нещо добро . Тоест заради него ще развалиш както казваш 3 или 4-те щастливи месеца недей да го правиш остани си с момчето с което си щастлива

evelinka1122
04-26-2009, 19:55
знаеш какво е да ти изневерят... нали ?! не е хубаво чувството... сама го каза без курвенски номера
избери единия и бъди само с него...

mArMaLaDkA
04-26-2009, 19:58
Не,не трябва да оставаш с приятеля си.Не и по принуда, и "защото така трябва".Простила си му,защото не можеш без него,но отговора "ще ти отговоря в понеделник" на предложението на другото момче-ами,замисли се,може би можеш.Може би не искаш вече да си с онова момче,гаджето ти.Дотолкова си свикнала с приятеля си,че едва ли не се чувстваш изгубена без него,ала появи ли се друг заинтересован,веднага би зарязала всичко.Мисля,че трябва да последваш сърцето си.Не мога да ти кажа "бъди с приятеля си",защото няма как всичко да е на 6,при положение,че те е разочаровал веднъж.Във връзката ви се е случила изневяра от негова страна,и "от части" е имало,и втора такава.Какво значи "от части"?Щом един път го влече към едно момиче,втори път,значи и трети ще има.Но не изключвам и възможността да сте го преодоляли-ти,изневярата(или изневерите) му,той-влечението си към другото момиче.Няма как и да ти кажа "виж какво ще се получи с момчето от класа ти",защото човек да зарязва половинката,заради един импулс..Въпреки че,точно от такъв импулс,може да се получи нещо красиво.Последвай сърцето си,замисли се какъв човек искаш до себе си,как искаш да протича живота ти занапред.Опитай се да си представиш какво би било да си със съученика ти,съпостави сегашната и може би бъдещата ситуация ,и прецени кое(или кой) ще те направи истински щастлива.Но в никакъв случай не тъчи на два стана.В крайна сметка истината излиза наяве,и от двата стола,на земята ще останеш.Подреди приоритетите си,реши какво искаш и избери този,който ти е най-близко до сърцето.Не може да обичаш двама.Избери един,дори и да не е никой от тези,двамата,а някое трето момче. :-D В никакъв случай да не ти е хрумнало да отмъщаваш по този начин на приятеля си-детинско е,глупаво е и вместо него,себе си ще нараниш.

valdesbg
04-27-2009, 04:51
Правилно, не бъди курва. Честно ще е в случая да се разделиш с приятеля ти и да зае*еш и оня новия. Или да признаеш на сегашния какво и как станало, с идеята че той ще прояви разбиране така както ти си го направила.



П.П.Абе защо толкова лесно се вкарвате във филми не мога да разбера :-o

Bellatrix
04-27-2009, 05:00
1. Приятелят ти ти е изневерил => Може и да държи на теб, но не те обича (съдя главно от това, че е щяло и втори път да има).
2. Ти МОЖЕШ да живееш без него. Щом чувстваш привличане към друг => приятелят ти вече не е всичко за теб.
3. Зарежи го, но го направи мило. Говори с него, обясни му ситуацията кротко, без да го нараняваш. Ако е свестен и разбран, ще му е гадно, но няма да ти разиграва скандали.
4. Днес кажи на оня, че го харесваш и би пробвала с него.

XiPiXoPiGiRL
04-27-2009, 06:03
1. Приятелят ти ти е изневерил => Може и да държи на теб, но не те обича (съдя главно от това, че е щяло и втори път да има).
2. Ти МОЖЕШ да живееш без него. Щом чувстваш привличане към друг => приятелят ти вече не е всичко за теб.
3. Зарежи го, но го направи мило. Говори с него, обясни му ситуацията кротко, без да го нараняваш. Ако е свестен и разбран, ще му е гадно, но няма да ти разиграва скандали.
4. Днес кажи на оня, че го харесваш и би пробвала с него.

:-o

Henn
04-27-2009, 08:21
ve4e si stanala :P

Jumbie483
04-27-2009, 08:31
Не искаш да правиш курвенски номера..
Вече си ги направила, сега избирай.

Aicken
04-27-2009, 08:35
не искаш да си като ония ама то ти е вродено май :-D

Henn
04-27-2009, 08:40
trugnala si po putq s tva 4e izob6to si si pomislila za oniq noviq kaval... s tva 4e si se natiskala s nego i 4e obmislq6 tva da si zareje6 priqtela te vkarva s 1niq krak... a ve4e zareje6 li go si ve4e EDNA OT ONIQ 8-)

zagrqva6 razbira6 napulno nadqvam se :)

nqmam kirilica na daskalo ;/

darla
04-27-2009, 08:47
според мен връзката с настоящия ти приятел от самото начало(2рия месец) не заслужава вниманието ти така,че действай с новото момче-ако не се получи никой не е казал,че трябва дас се жениш за него.
1во-не виждам смисъл в прошката,която си дала на сегашния,
2ро-тази връзка не заслужава да пропускаш нови възможности,защото не е пълноценна!

sadsad
04-27-2009, 11:46
Ако бяхте най-щастливата двойка едва ли щеше да се случи това. ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-27-2009, 12:20
Не,не трябва да оставаш с приятеля си.Не и по принуда, и "защото така трябва".Простила си му,защото не можеш без него,но отговора "ще ти отговоря в понеделник" на предложението на другото момче-ами,замисли се,може би можеш.Може би не искаш вече да си с онова момче,гаджето ти.Дотолкова си свикнала с приятеля си,че едва ли не се чувстваш изгубена без него,ала появи ли се друг заинтересован,веднага би зарязала всичко.Мисля,че трябва да последваш сърцето си.Не мога да ти кажа "бъди с приятеля си",защото няма как всичко да е на 6,при положение,че те е разочаровал веднъж.Във връзката ви се е случила изневяра от негова страна,и "от части" е имало,и втора такава.Какво значи "от части"?Щом един път го влече към едно момиче,втори път,значи и трети ще има.Но не изключвам и възможността да сте го преодоляли-ти,изневярата(или изневерите) му,той-влечението си към другото момиче.Няма как и да ти кажа "виж какво ще се получи с момчето от класа ти",защото човек да зарязва половинката,заради един импулс..Въпреки че,точно от такъв импулс,може да се получи нещо красиво.Последвай сърцето си,замисли се какъв човек искаш до себе си,как искаш да протича живота ти занапред.Опитай се да си представиш какво би било да си със съученика ти,съпостави сегашната и може би бъдещата ситуация ,и прецени кое(или кой) ще те направи истински щастлива.Но в никакъв случай не тъчи на два стана.В крайна сметка истината излиза наяве,и от двата стола,на земята ще останеш.Подреди приоритетите си,реши какво искаш и избери този,който ти е най-близко до сърцето.Не може да обичаш двама.Избери един,дори и да не е никой от тези,двамата,а някое трето момче. :-D В никакъв случай да не ти е хрумнало да отмъщаваш по този начин на приятеля си-детинско е,глупаво е и вместо него,себе си ще нараниш.

евала! :) много хубаво го каза :)

devilsown
04-27-2009, 12:25
знаеш какво е да ти изневерят... нали ?! не е хубаво чувството... сама го каза без курвенски номера
избери единия и бъди само с него...
++

kael
04-27-2009, 12:26
не може вечно да си решаваме проблемите като си връщаме, за тфа има толкова разводи - хората не се опитват да си решат проблема

vesito13
04-27-2009, 12:29
a[N]D[i]T[k]a]
Не,не трябва да оставаш с приятеля си.Не и по принуда, и "защото така трябва".Простила си му,защото не можеш без него,но отговора "ще ти отговоря в понеделник" на предложението на другото момче-ами,замисли се,може би можеш.Може би не искаш вече да си с онова момче,гаджето ти.Дотолкова си свикнала с приятеля си,че едва ли не се чувстваш изгубена без него,ала появи ли се друг заинтересован,веднага би зарязала всичко.Мисля,че трябва да последваш сърцето си.Не мога да ти кажа "бъди с приятеля си",защото няма как всичко да е на 6,при положение,че те е разочаровал веднъж.Във връзката ви се е случила изневяра от негова страна,и "от части" е имало,и втора такава.Какво значи "от части"?Щом един път го влече към едно момиче,втори път,значи и трети ще има.Но не изключвам и възможността да сте го преодоляли-ти,изневярата(или изневерите) му,той-влечението си към другото момиче.Няма как и да ти кажа "виж какво ще се получи с момчето от класа ти",защото човек да зарязва половинката,заради един импулс..Въпреки че,точно от такъв импулс,може да се получи нещо красиво.Последвай сърцето си,замисли се какъв човек искаш до себе си,как искаш да протича живота ти занапред.Опитай се да си представиш какво би било да си със съученика ти,съпостави сегашната и може би бъдещата ситуация ,и прецени кое(или кой) ще те направи истински щастлива.Но в никакъв случай не тъчи на два стана.В крайна сметка истината излиза наяве,и от двата стола,на земята ще останеш.Подреди приоритетите си,реши какво искаш и избери този,който ти е най-близко до сърцето.Не може да обичаш двама.Избери един,дори и да не е никой от тези,двамата,а някое трето момче. :-D В никакъв случай да не ти е хрумнало да отмъщаваш по този начин на приятеля си-детинско е,глупаво е и вместо него,себе си ще нараниш.

евала! :) много хубаво го каза :) Напълно съгласна :)

vesSynkaa
04-27-2009, 15:38
Остани с приятелят ти !Т'ва момче е временно привличане ..
Плюс тва е от класа ти , като скъсате след месец примерно и к'во?
Всеки ден ще ти е пред очите , а и може да ти прави номера като се
зарибява със съученичките ти пред тебе , за да те дразни .. Тъпо е
гаджето ти е да от класа .. Пък и щом казваш , че не си представяш
живота без приятеля ти , какво изобщо му мислиш ?!

BaiToq
04-27-2009, 16:50
"...тя на мене ще ми прави
курвенски фасон..." :grin:

MayKyTy
04-27-2009, 17:13
Щом си стигнала до "ще си помисля до понеделник" значи вашата връзка си отива. Ако все пак решиш обаче да продължиш с него - поне бъди честна с него и му кажи какво си направила ...

LittlePrincess
04-27-2009, 17:20
"Ще си помисля до понеделник" .. ако изобщо си се замислила, значи хич не сте най-щастливата двойка....