PDA

View Full Version : Плаче ми се...



natity91
04-26-2009, 19:52
Нз къде трябва да е тази тема. Нз как да изкажа това което ми е на сърцето. Нз дали ще обърнете внимание. нз дали изобщо трябва да ви занимавам с това. Просто го правя... защото съм сама и ми тежи, защото няма на кого да кажа. а в този момент имам нужда. Толкова бях тъпкана, лъгана, наранявана... Сега това момче ми е просто приятел, познат, но след него не съм имала връзка. Изоб6то... до преди няколко седмици никой неможеше да ми грабне окото както се казва. Сърцето ми беше празно... сега обичам или поне така мисля. Но това е невъзможно.. не и с този човек. Защо трябваше така да става... толкова ми е зле сега... :-k бях забравила какво е чувството и колко боли да виждаш човека който искаш всеки ден.. но да не можеш дори да го докоснеш... :-k :cry: Благодаря на тези които го прочетоха. Плача си.. боли ме... искам поне да поговоря с него но и това немога... не и сега.. а точно СЕГА имам нужда от него... :cry: Просто.. излъжете ме че всичко ще е наред... :-k

smileforyou12
04-26-2009, 19:57
за сега единственото нещо което мога да ти кажа е да си излееш това което ти е на сърце :(

natity91
04-26-2009, 20:03
Първата ми връзка беше тежка. Бях лудо влюбена и наивна. 3 години обичах момчето. Дори след раздялата аз го обичах. През тези 3 год аз нямах очи за друг. Сега когато той е вън от сърцето ми е различно. Чувствах се празна защото бях забравила какво е да обичаш и да бъдеш обичан. Сега сякаш отново прогледнах но уви дори той да чувства същото неможем да сме заедно. И от това ме боли много. Просто искам да си поплача.. искам да го видя.. :-k но той няма да дойде...

pepita87
04-26-2009, 20:04
Естествено,че всичко ще се нареди!Кога е валяло и след това не е изпекло,а?Истината е,че думите ти са много объркани,не даваш точна представа за обстоятелствата...Да ти кава честно и аз съм в подобна ситуация,ама не съм се удавила в сълзи,не мисля и да го правя,а на теб,ако мислиш,че това ще ти е от полза,поплачи си.

Slawi92
04-26-2009, 20:06
а аз горе главата и както е казал едно приятел keep walking

Fantomche
04-26-2009, 20:18
Znam kak se 4uvstva6..no teb tova nadali te topli osobenno.Iskam da ti kaja 4e ima i dugi.Znam 4e e banalno ,znam 4e nqma me 4ue6 ,no se ogledai . Ima6 cql jivot pred sebe si ...jivei ,divei,me4tai 8-)

natity91
04-26-2009, 20:33
Blagodarq vi.. poqvi se ve4e ly4a svetlina... :-)

cinderella_gugutka
04-26-2009, 22:11
това е кръговрата на живота-щастие,после тъга,после пак щастие....спокойно,ще дойде и хубавата 4аст :)

lipsvashh_mi
04-27-2009, 03:33
не се депресирай,а излез навън с приятели и се разсей едно хубаво...с тръшкане и сълзи не постигаш нищо,освен да си късаш нервите,а определено не си заслужава заради ,който и да било...Аз ако плача за щяло и нещяло до сега да съм умопобъркана,братче..аре горе главата-времето е хубаво,има супер мн възможности къде да се ходи..просто си избери 1 и се забавлявай :)

natity91
04-27-2009, 11:21
тъкмо снощи си помислих че нещата ще се оправят и днес пак се объркаха... :o изобщо шибан е този живот... Благодаря ви все пак че в труден момент в който неможех да говоря с никого вие ми драснахте по някоя дума.. Мерси :-)

Aicken
04-27-2009, 11:24
всичко ще бъде наред

natity91
04-27-2009, 12:00
всичко ще бъде наред


;-) Мерсиии =P~

Hilary_
04-27-2009, 12:06
Еее няма да се отчайваш душко.. :wink: Спокойно... :smt003 :smt003

AnIcHkAtA
04-27-2009, 12:20
Казаха го вече, но аз ще го повторя с мои думи.
Животът е виенско колело-веднъж си долу, веднъж си горе.Сега си долу, ще дойде момент, в който ще бъдеш горе.И запомни- "Най-тъмен е часът преди зазоряването.".
Успех!

natity91
04-27-2009, 13:25
Благодаря ви мацки... :-) След такива думи се чувствам по-добре. :smt003

Tera
04-27-2009, 15:33
Не се отчаивай...Както хората казват живота продължава...Горе главата...Аз най-често си казвам,че щом е станало нещо,значи е трябвало да се случи..Успех :)

veshtichka
04-27-2009, 16:38
В момента и аз съм така..и просто незнам какв да правя..преди няколко часа се разделихме..ии сега стоя и плача :( а го обичам толкова много..просто не мога да си представя живота без него..той е всичко за мен..ноо..той не ми вярва..дори сиг сега не иска и да чува за мен.. :( незнам просто какво да правя..искам да се самоубия..но.. :( незнам просто незнам вече..защо живота е толкова гаден само това се питам..но не мога да си отговоря :(

MayKyTy
04-27-2009, 17:16
Всичко ще се оправи не се притеснявай ...
бтв и на мене ми се плаче :(

vesSynkaa
04-27-2009, 18:43
И аз да се присъединя , спокойно всичко ще се оправи .. 8-)
Няма начин да не стане, в живота е така ..
А защо не можеш да си с него ?

natity91
04-27-2009, 19:42
Хайде всички да си излеем мъката.. да си поплачем и после да си кажем че всичко ще се оправи..
Нещата са много сложни при мене. Накратко... това момче преди 2 год е изтеглило заем за една която му е била шефка.. и тя заплашва че ако той си тръгне от нея ще спре да го плаща... а тука си говорим за наистина многооо голяма сума... :cry: и тя го ревнува от всички...

kypo
04-27-2009, 19:47
мене ми се пърди пък, ама шса оправя. следвай примера ми как нема да се изпъздуня, така прави и ти за да устискаш, оти ак осе упущиш за миг само може не само да пръднеш, м ида се осереш :razz:

natity91
04-27-2009, 20:21
Тц Тц Тц ... колко си оригинален ... :lol: Мисля че е безсмислено да коментирам думите ти.

kypo
04-27-2009, 20:45
Тц Тц Тц ... колко си оригинален ... :lol: Мисля че е безсмислено да коментирам думите ти.
аз го пиша за да се развеселиш, малко цинично смешно да е, ама смисъла е сериозен - просто се дръж, че ще оплескаш нещата иначе. от опит казвам