PDA

View Full Version : Шанс



Henn
04-26-2009, 21:38
Защо все аз плача, да кажем, първи и чак като мина през сичките #$#^%#^ и тотално игнорирам "въпросната", тя се осъзнава ама леко късно?

Сега отново е на път да ми се случи.... :? :? :?

Genetix
04-26-2009, 21:45
Неразбрах :-o :-o

Henn
04-26-2009, 21:48
Неразбрах :-o :-o
Аз правя сичко за "любимата" тя нищо не прави... "скараме се" за нещо малко.. скъсваме... аз там са филмирам... след време идва при мене "любимата" забравя през кво ма е прекарала и изведнъж ме "заобичва" и иска да е с мене.. късно...

Сега разбра ли ?

NightGuardian
04-26-2009, 21:55
Щот треа се държиш като мъж...

Henn
04-26-2009, 22:00
Щот треа се държиш като мъж...
Май май ще трябва да почнем да се нараняваме след като с обяснения не става..

нямам предвид да я бия...

fc
04-27-2009, 04:02
They always come back...

valdesbg
04-27-2009, 06:08
Женички, какво да ги правиш.

Интересна порода са съществата с развити млечни жлези и подчертана липса на атрибути за чесане а.к.а ташаци. Имат си някакви техни критерии за вселената, отношенията между хората, начините по които другите трябва да се държат с тях. Разбира се доста често тези критерии са логически, морално, емоционално и още по куп други параграфи неиздържани. Обаче жените не мислят така. Веселото е че тези критерии се менят като настроенията по време на ПМС(предменструален синдром). Та щукнало и на жената че защото в продължение на една седмица не и казваш "Обичам те" поне по два пъти на ден примерно, значи ти наистина не я обичаш и си имаш нещо друго по важно от нея.

Друг пример от моя скромен 21 годишен живот - ако ако не я питаш къде е ходила и какво е правила когато е била на рожден ден без теб, означава че не държиш достатъчно на нея и през това време си изневерявал с някоя друга.(wtf) Друг е въпроса че след малко повече упорство от моя страна самичка си каза че имало някакъв готин момък. Колоритното в тази случка е че 3 дена преди нея съвсем без задни мисли задава въпроса "Как си прекара на празника?" при което получавам само едно скучно "Ми добре беше, ама съм уморена не ми се говори"(again wtf is going on here)

Трети пример - женена с две деца и 20 годишен брак. Щуква и че мъжът и не я обича достатъчно(по някакви критерии, не се постарах да ги запомня) и зарязва всичко като изчезва с някакъв от някъде(разбирай никой). И аз седя и се пуля след като ми каза че този новия всъщност не е стоката, за което се предлага(9 месеца cheating, и не го е разбрала) и иска да се върне.

Та малко се отплеснах, та относно критериите на женските създания - щуква им и си правят каквото си искат. Да обаче минава еуфорията и виждат че всичко е било увлечение и решават че пак могат да се върнат към старите си занимания. Ако много я обичаш ще и простиш, и пак ще и простиш и пак....Може и да поставиш личен рекорд по прощаване. Има и друг вариант - да я обичаш много, но да се държиш като човек с ясно изразени атрибути за чесане. Т.е. съвсем учтиво да и покажеш пътя.

Та така мой човек, жените знаят какво искат в момента, лошото е че невинаги искат същото и по принцип. А като импулсивни създания жените действат накъдето ги тласнат хормоните. Знаеш - застой, овулация, ПМС, менструация... :)

Та така - прочети ми подписа и have fun!

Henn
04-27-2009, 08:36
Ако много я обичаш ще и простиш, и пак ще и простиш и пак....Може и да поставиш личен рекорд по прощаване. Има и друг вариант - да я обичаш много, но да се държиш като човек с ясно изразени атрибути за чесане. Т.е. съвсем учтиво да и покажеш пътя.

Ei tva mi haresa mnogo bravo.
Az nqmam problemi da pro6tavam kogato obi4am no za jalost nemoga da zabravqm i vseki put kato stane ne6to, izka4a nqkakav strah ot povtorenie, koito e ujasen i susipva vsi4ko...

Vseki put se opitvam da obqsnqvam spokoino. Nito se surdq nito se cupq nito vikam nito ni6to. Suvsem spokoino. Tova tova i tova. V prav tekst. I pak ostavam nerazbran :o Ili ako me razberat sled vreme se edno ne sme go vodili toq razgovor.

off4e:
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Sno6ti naprimer az imah problemi s priqteli i se pribiram... Tq mi vika "auu mn mi e kofti ne sum v nastroenie ne me zanimavai"... az se opitvam nali da i go opravq i tq ostavi ma na mira... ostavqm q sled malko "za6to ne mi pi6e6"..... ako pi6a sum lo6, ako ne pi6a sum pak lo6...

Malko po kusno na mene izob6to ne mi se zanimava s ni6to, tq samo mi lazi po nervite i v 12:30 me kara da i tursq nqkva programa az q namiram tq nemoje da q opravi.. nervq se obqsnqvam i kvo trqbva da napravi 30min nemoje da se opravi.. nakraq az otivam opravqm si4ko i i kazvam 4e ne mi e osobeno dobre... i tq mi vika "taka li 6e se durji6 s mene?"
leleeeeeeeeeeeeeee nemoga :D
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ako ne razbere 4e i az sum 4ovek s qsno izrazeni atributi nqma da se razbirame... No za jalost o6te ne sum se nau4il da pokazvam putq t.e. da kusam....

6te te poslu6am i 6te si buda "pi4" za napred puk tq ako ne se osaznae nein problem :)

na daskalo sum i nqmam kirilica :/

BaiToq
04-27-2009, 16:52
Абе пусни един Еврошанс,
4 числа,20 тегления и си свиркай...

FallOutGirl
04-27-2009, 17:08
Ем тя въобще не осъзнава и оценява, че те има - ти си като даденост за нея, нуждае се от теб - или не знае как да ти го покаже или няма намерение. Моят съвет е да почнеш да държиш на себе си повече от сега. Бъди мъж, не се карай с нея, но си дръж на своето. Това ще има ефект 100% ако те обича :)

MP
04-27-2009, 17:15
От това,което си написал може да се направи единственият извод,че си прекалено мек и чувствителен.

tuzaro
04-27-2009, 18:16
От това,което си написал може да се направи единственият извод,че си прекалено мек и чувствителен.

Това лошо ли е? :?неосъзнат педал :-o

soul1199
04-27-2009, 18:42
Абе пусни един Еврошанс,
4 числа,20 тегления и си свиркай... :razz: :razz: :razz:

Hilary_
04-27-2009, 18:54
Ами ти сам си го написал... шанс... 8)

Henn
04-27-2009, 22:34
От това,което си написал може да се направи единственият извод,че си прекалено мек и чувствителен.

Това лошо ли е? :?неосъзнат педал :-o
Бе само тва ше да е :razz: :o

Henn
04-27-2009, 22:52
Ае ако обичаш кат си толку инт ела ми го кажи тфа ф очите да се разберем ве.....така по форума секи може ае 1 в 1 ;d :lol:
ти с неосъзнат педал ли искаш да си имаш работа :smt002 :smt002 O:) :smt068 :smt075 бягай да няма едно в гъзо :shock: 8-) 8-)

Alabalaportokala
04-27-2009, 23:44
Софийски... много навътре го приемаш. Ако искаш и дуел с шпаги си уговорете личните разправии настрана.

Авторе. Като гледам ти си неосъзнатото гейче щом църлиш за женско... Не те знам на колко си, но най добре не се занимавай прекалено сериозно с момиче / жена. Няма смисъл. Чиста загуба на време...Гледай си животеца, учи, забавлявай се, работа, пари и т.н. Не задълбавай толкова. Намери си някоя оправна курва на повикване да ти е, ако искаш 2 ако искаш и 3. Въпрос на предпочитание. Сериозно се занимавай с жената за която би се оженил... Бъди по твърд и не църли! Бъди мъж !