PDA

View Full Version : На колко години изгубихте девствеността си МОМЧЕТА?



s_E_x_Y_y_Y
04-26-2009, 23:59
Та понеже с една приятелка се замислихме , че напоследък откриваме все повече девствени момчета на възраст над 18 години и искам да разбера дали просто на нас се случва да разберем за повече такива или наистина са мнозинство.Не намерих такава тема специално за момчетата защото те ме интересуват , а останалите теми са за момчета и момичета .

Consequence
04-27-2009, 00:46
Добави като опция 12 и 13 години, защото младото поколение вършее наред :-D
Аз лично, с риск да бъда разбран погрешно, си направих сефтето точно няколко дена след като станах на 14.С точност, на Гергьовден ;]
И честно казано съжалявам за постъпката си, защото беше прекалено рано и безсмислено.Ама не можех да устоя на възможността поради причина, която не желая да споменавам за да не остана отново погрешно разбран :) Общо взето не го броя за сефте поради ред причини.
По-късно през годините имах и други изживявания, но отново нищо сериозно.Ако се впусна в детайли, ще излезе, че съм правил секс поне 3 пъти (в годините преди сегашната ми приятелка, разбира се), но за себе си предпочитам да мисля, че съм си направил сефтето като бях на 19.Това е така, защото за пръв път акта протече нормално с приятелката ми, с която сме заедно и до ден днешен.
На кратко, физически на 14, душевно на 19 :D
Разбирайте ме както искате ;)

Bombshell
04-27-2009, 03:10
Мм, сложи едно Под 14 или нещо такова...

hamilcar
04-27-2009, 03:31
На 16 години.

hottie
04-27-2009, 06:39
има такава тема