PDA

View Full Version : Парфюм или Тестер



FL1rT
04-27-2009, 07:59
Здравейте :)

Тези дни ще си купувам нов парфюм. Набелязах си няколко ... но в друг сайт като тестери струват почти двойно по-евтино.

Та с нещо прецакан ли е тестера ? Доста противоречиви мнения съм чел - интересува ме дали има разлика в аромата. Това, че на шишенцето ще пише "тестер", и може да не е в оригиналната си опаковка не ми е проблем ако ще спестя доста пари ;)

iwsyY
04-27-2009, 09:58
тестера и парфюма имат идентични аромати,но тестера не е траен май :D

teenems
04-27-2009, 11:17
глупости вуйна ми си купува тестери и миришат наистина доста , усеща се от разстояние и като мине покрай тебе също

каза ми ,че идвали някога без капачка ,без оригинална кутия ..

Rofl4e
04-27-2009, 11:18
мм мисля че няма значение.. макар че не използвам тестери..

mimsssssss
04-27-2009, 11:37
тестера знам че е без капачка и кутия и е по евтин защото някой хора купуват парфюми само заради марката.иначе съдържанието знам че е едно и също

bloodyF
04-27-2009, 13:08
тестера е по-евтин и без кутия понякога..това е разликата ;)

Black_Fyed_Peas
04-27-2009, 14:03
майка ми понякога използва тестери, аз знам че са толкова по-евтини защото нямат кутии :)

rosenhristev
04-27-2009, 16:09
Използвал съм както парфюми така и тестери и разликата в двете е че парфюмът си е парфюм особенно ако е оригинален хубав е издържлив и всичко а тестера е просто тоалетна вода на която са и сложени капки за подсилване.... Оригинален парфюм/тестер се познава по това че като се напръскаш и като ти попие в кожата като е сухо ако отидеш и това място го измиеш със сапун качествения парфюм започва да мирише по силно докато тестерите и/или ментетата им се губи аромата лично съм го позвал с тестерите на версаче и оригиналния, Mex и тестера му, Diablo и тестера му, армани и тестера и на още един два...

mysterious93
04-27-2009, 18:23
каза ми ,че идвали някога без капачка ,без оригинална кутия ..

тва нещо не го схванах?? я дай пак :D

FancyGirl
04-27-2009, 18:29
Имам и парфюми и тестери... разликата е в това да, че някой са без капачка и оригинална кутия и са по евтини тестерите и някой се отмирисват много бързо някой не... зависи. Избора е твой :)

FL1rT
04-28-2009, 17:39
...разликата в двете е че парфюмът си е парфюм особенно ако е оригинален хубав е издържлив и всичко а тестера е просто тоалетна вода на която са и сложени капки за подсилване...

Това ми е въпроса - вярно ли е това или разликата е само в опаковката/капачката ... за която не ми пука много ... 8)

teenems
04-28-2009, 18:21
каза ми ,че идвали някога без капачка ,без оригинална кутия ..

тва нещо не го схванах?? я дай пак :D

еми нямат капачка и без кутия .. ми на мене ми викат :дойде без оригинална кутия ,вуйна ми вика дойде без кутия абе .. :lol: